آفرینک
X

خانه ای در مزرعه Home on the Range (2004)

خانه ای در مزرعه Home on the Range

انیمیشن خانه‌ای در مزرعه Home on the Range داستان ماجراجویی سه تا گاو مزرعه هستش. بعدازاینکه آلامدا اسلیم بقیه گاوهای گله آقای دیکسون رو می‌د ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی خانه ای در مزرعه

انیمیشن خانه‌ای در مزرعه Home on the Range داستان ماجراجویی سه تا گاو مزرعه هستش. بعدازاینکه آلامدا اسلیم بقیه گاوهای گله آقای دیکسون رو می‌دزد، مگی تنها گاوی هستش که تو مزرعه دیکسون رنچ باقی می‌مونه. دیکسون، مگی رو به خانم پرل می‌فروشه، زن مسن مهربونی که صاحب یه مزرعه کوچیک به اسم تکه‌ای از بهشت هستش. کلانتر محل از راه می‌رسه و به پرل هشدار می‌ده که بانک داره بدهکارا رو می‌اندازه بیرون و اون فقط سه روز وقت داره تا بدهیش به مبلغ 750 دلار رو با بانک تسویه کنه و اگر این کار رو نکنه، مزرعه به مزایده گذاشته می‌شه. وقتی مگی اینو می‌شنوه دو تا گاو دیگه‌ای که تو مزرعه هستن، گریس و خانم کالوی، رو متقاعد می‌کنه تا به شهر برن و تلاش کنن تا پول جایزه مسابقه رو برنده بشن. زمانی‌که گاوها تو شهر هستن، شکارچی جایزه‌بگیری به اسم ریکو یه مجرم رو تحویل کلانتر می‌ده و جایزشو می‌گیره. او برای اینکه بتونه بره دنبال آلامدا اسلیم نیاز به یه اسب تازه‌نفس داره و باک رو از بین اسب‌هایی که هستن، انتخاب می‌کنه. در این بین مگی می‌فهمه که جایزه گرفتن آلامدا اسلیم دقیقا 750 دلاره و دوستاشو متقاعد می‌کنه تا برن دنبال مجرم.

تا الان فهمیدیم که یک جایزه‌بگیر حرفه‌ای و سه تا گاو مزرعه دنبال گرفتن آلامدا اسلیم هستن. به نظرتون کی می‌تونه آلامدا اسلیم رو دستگیر کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای خانه‌ای در مزرعه رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن خانه‌ای در مزرعه، مگی، خانم کالوی، پیگی، پیرل گسنر، گریس، ریکو، لری، جب، باک، لاکی جک، جونیور و برادران ویلی هستند.

در صورتی که از انیمیشن خانه‌ای در مزرعه خوشتون اومده، انیمیشن پینوکیو رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن خانه‌ای در مزرعه Home on the Range

این انیمیشن آمریکایی در سبک موزیکال، کمدی و وسترن است که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. این انیمیشن توسط کمپانی انیمیشن‌سازی والت دیزنی تولید و توسط والت دیزنی پیکچرز منتشر شد و حدود 103 میلیون دلار به فروش رفت.