آفرینک
X

ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر Dragons Rescue Riders : Secrets of the Songwing (2020)

ناجیان اژدها سوار Dragons Rescue Riders

انیمیشن ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر Dragons : Rescue Riders : Secrets of the Songwing ماجراجویی لیلا و دک برای شکستن طلسم یک اژدهای آوازخان است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.1 امتیاز
  • 45 دقیقه
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر

کارتون سینمایی ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر که با اسم « اژدهاسواران امدادگر : اسرار موسیقی » هم در ایران مشهور شده است، با یک ماجراجویی مهیج و تازه در یک جزیره دوردست، آغاز می‌شود. امدادگران اژدهاسوار یعنی لیلا و دک، برای یک ماموریت عجیب به یک جزیره می‌روند و در آن‌جا با ملودیا، اژدهای بسیار زیبا و فوق‌العاده خوش‌صدا، آشنا می‌شوند. آن‌ها در اولین دقایق حضور خود، متوجه موضوع عجیبی خواهند شد. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه کارتون سینمایی ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر

همه ساکنان جزیره، از انسان‌ها گرفته تا اژدهایان مختلف، با خوشحالی تمام در کنار ملودیا حضور دارند، با هم آواز می‌خوانند و به هیچ عنوان دوست ندارند که جزیره را ترک کنند! اوضاع لحظه به‌لحظه عجیب‌تر هم می‌شود و در این میان، دک و لیلا متوجه می‌شوند که همه ساکنان جزیره، چشم‌هایی بنفش دارند! کم‌کم مشخص می‌شود که ملودیا با صدای بسیار خوش‌آهنگ خود، همه را هیپنوتیزم کرده است. لیلا و دک هم باید هر چه سریع‌تر، یک راه‌حل مناسب برای حل این مشکل پیدا کنند. اگر دقیقا نمی‌دانید که این دو نفر همراه با دوستان اژدهای خود چه نقشه‌ای خواهند کشید، باید هر چه زودتر این کارتون را با بچه‌ها تماشا کنید!

نکات مثبتی که بچه ها پس از تماشا انیمیشن ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر یاد می‌گیرند

این انیمیشن موزیکال، داستانی جذاب و سرگرم‌کننده برای کودکان و حتی نوجوان‌ها دارد و بدون شک از همان سکانس‌های اول، توجه همه را به خود جلب خواهد کرد. ماجراجویی کاراکترها، تلاش آن‌ها برای کمک به دوستان‌شان و هم‌فکری همه شخصیت‌های کارتون ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر در کنار همدیگر، ایده‌های فوق‌العاده‌ای برای مکالمه پس از اتمام کارتون به شما خواهند داد.
با وجود این‌که در این انیمیشن، موسیقی به‌عنوان ابزار هیپنوتیزم استفاده شده، اما محتوای آهنگ‌ها و مضمون‌شان، بسیار زیبا و مثبت است. می‌توانید درباره معنای آهنگ‌ها با هم گفت‌وگو کرده یا با ایده گرفتن از موارد زیر، دیگر نکات آموزنده را به کودکان آموزش دهید:

نیاز به حضور دوستان و اعضای خانواده در زندگی

ملودیا با ظاهر زیبای خود و صدای دلنشین‌اش، به‌عنوان کاراکتر ضد قهرمان تصویرسازی شده است، اما با وجود روند داستان، بچه‌ها متوجه می‌شوند که او به هیچ عنوان اهداف منفی و شرورانه ندارد. ملودیا به دلیل تنهایی خود، دوست دارد که همه کنار او بمانند و از استعداد خود به این هدف استفاده می‌کرد.
بعد از تماشا کارتون ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر به بچه‌ها بگویید که تنهایی و عدم حضور اعضای خانواده یا دوستان خوب در زندگی، شرایط بسیار سختی را برای افراد ایجاد می‌کند. به همین دلیل نباید با رفتار خود همه اطرافیان‌شان را برنجانند و باعث دوری آن‌ها شوند.
این بخش می‌تواند ایده مکالمه درباره یک موضوع بسیار مهم دیگر یعنی زورگویی به دیگران و آسیب‌رساندن به بقیه را هم فراهم کند. به بچه‌ها بگویید که ممکن است در برخی مواقع، آن‌ها هیچ قصد بدی نداشته باشند، اما نتیجه کارهای عادی و روزمره‌شان، به دیگران آسیب بزند.

پشت سر گذاشتن ترس‌ها و خروج از محیط امن ذهنی

در کارتون ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر ، لیلا برای شکستن هیپنوتیزم ساکنان جزیره، باید یک روش غیر عادی را در پیش بگیرد و در این مسیر، باید با یکی از ترس‌های مهم خود روبه‌رو شود. درباره این موضوع کمی بیشتر صحبت کنید و به بچه‌ها بگویید ترس‌ها، همان موانع ذهنی هستند که در مسیر رسیدن افراد به اهداف‌شان قرار می‌گیرند.
از بچه‌ها بپرسید که ترس‌های مهم‌شان چیست، چرا این ترس‌ها را دارند و سعی کنید که در کنار هم، روش‌های مختلفی برای مواجه‌شدن با ترس کودکان را یافته و آن‌ها را با کمک هم، اجرا نمایید.

کمک به همدیگر در شرایط سخت

دو کاراکتر اصلی یعنی لیلا و دک، پس از اتمام همه ماجراها و کمک به دوستان خود، سعی دارند که به ملودیا نیز کمک کنند. درباره این موضوع نیز با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که کمک به همه اطرافیان، یکی از خصوصیات اخلاقی بسیار مهم و دوست‌داشتنی انسان‌ها است. با وجود این حتما به کودکان یادآوری کنید که در زمان کمک به اطرافیان، نباید خود را در شرایط خطرناک قرار دهند. بدون اطلاع شما از خانه، مدرسه یا مهد با افراد غریبه یا حتی آشنا، خارج نشوند و هیچ‌گاه به هدف کمک به افراد دیگر، خواهر یا برادر و دوستان‌شان را در محیط ناآشنا، تنها نگذارند.

والدین پیش از پخش کارتون ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر باید بدانند

  • محتوای کارتون و روند نسبتا سریع آن، باعث شده که تماشا انیمیشن ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر با دوبله فارسی برای کودکان 5 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • به بچه‌ها تاکید کنید که ظاهر افراد و موجودات، نمی‌تواند نشان‌دهنده خوب یا بد بودن آن‌ها باشد و در این انیمیشن، یک کاراکتر بسیار زیبا، نقش ضد قهرمان را برعهده دارد.

  • در صورتی که فرزندان شما از فرآیند هیپنوتیزم شدن و احتمال انجام کاری بدون میل و رضایت خود، احساس ترس و اضطراب داشتند، حتما در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید و پس از اتمام انیمیشن به بچه‌ها بگویید که این موضوع تنها بخشی از یک داستان غیر واقعی است.

تماشا و دانلود انیمیشن ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشا آنلاین، دانلود انیمیشن سینمایی ناجیان اژدها سوار : راز موسیقی اژدر با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک نیز فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های جذاب لیلا، دک و دوستان‌شان حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا این انیمیشن لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی و انیمیشن اژدهای آرزو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.