آفرینک
X

سید پسر دانشمند Sid the Science Kid (2008)

سید پسر دانشمند Sid the Science Kid

انیمیشن سید پسر دانشمند Sid the Science Kid داستان ماجراهای پسربچه‌ای به اسم سید هست که پنج سالش هست و به پیش دبستانی می‌رود. سید سعی می‌کنه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.6 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی سید پسر دانشمند

انیمیشن سید پسر دانشمند Sid the Science Kid داستان ماجراهای پسربچه‌ای به اسم سید هست که پنج سالش هست و به پیش دبستانی می‌رود. سید سعی می‌کنه تا به سؤالات علمی بچه‌ها پاسخ بدهد و هر دفعه با موارد مختلف برخورد می‌کنه. سید می‌خواهد وقتی که بزرگ می‌شود، دانشمند مشهوری بشود. او دو ویژگی منحصر به فرد برای تبدیل شدن به یک دانشمند معروف رو دارد: او خیلی خوب جهان اطرافش را نگاه می‌کنه و سؤالات بسیاری می‌پرسه. او یک میکروفون اسباب‌بازی دارد که بر روی اون چهار دکمه الکتریکی متفاوت هست که هرکدام از آن‌ها صداهای مختلفی را تولید می‌کنند. فعالیت‌های روزانه سید شامل این موارد می‌شوند: بازی کردن در اتاقش، مطرح کردن سؤالات مختلف، مطالعه کردن در مدرسه، بازگشت به خانه و ارائه یک ایده و راه حل فوق‌العاده و شگفت‌انگیز برای سؤالی که در ذهنش به وجود آمده. مورت و آلیس پدر و مادر سید هستند که به کمک او می‌آیند و مسائل رو برای او به زبان ساده توضیح می‌دهند و در بعضی موارد از مثال‌هایی استفاده می‌کنند که سید خودش اون‌ها رو تجربه کرده. مادربزرگ سید هر روز او رو از مدرسه به خانه بر می‌گردونه و با او رابطه خوبی دارد.

سید دوستان زیادی به نام‌های می، جرالد و گابریلا در مدرسه دارد که همیشه نظر آن‌ها رو هم در مورد ارائه راه حل می‌پرسه و آن‌ها هم مثل سید مشتاق یاد گرفتن مسائل جدید هستند. سوزی معلم سید در مدرسه هست و آزمایش‌های مختلفی رو در کلاس درس انجام می‌دهد تا بچه‌ها راحت‌تر بتونند موضوعات مختلف رو بفهمند. دکتر روزالیندا، مادر گابریلا، در مرکز تحقیقاتی کار می‌کند و بچه‌ها هر چند وقت یکبار برای فهمیدن موضوعات مختلف در قالب اردوی علمی به آنجا می‌روند.

تا الان فهمیدیم که سید یه پسر جستجوگر هست و در مورد همه چیز سؤال می‌پرسد. به نظرتون چه اتفاقاتی برای او می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای سید پسر دانشمند رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن سید پسر دانشمند، سید، مورت، آلیس و مادربزرگ رز هستند.

در صورتی که از انیمیشن سید پسر دانشمند خوشتون اومده، انیمیشن آوریل و جهان فوق العاده رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن سید پسر دانشمند Sid the Science Kid

این انیمیشن به کارگردانی Brian Henson در سال 2008 ساخته شده و محصول شرکت The Jim Henson Company است.