آفرینک
X

آوریل و جهان فوق العاده April and the Extraordinary World (2015)

آوریل و جهان فوق العاده April and the Extraordinary World

زوجی دانشمند به فرمول سری و عجیب تولید ابرقهرمان دست پیدا می‌کنند. ولی قبل از امتحان کردنش، مجبور به فرار شده و در لحظه آخر، محلول را در اسباب بازی دخترشان جاسازی می‌کنند... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 7.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 9+ سال
  • FHD

معرفی آوریل و جهان فوق العاده


آوریل و جهان فوق‎العاده April and the Extraordinary World داستان زندگی دخترکی به همین نام است که در کنار پدر و مادرش پاول و آنت و پدر بزرگ و گربه سخنگویش داروین زندگی می‌کند. والدین و پدربزرگ آوریل، دانشمند هستند و در پی یک فرمول سری در جهت ایجاد قدرت‌های خارق‎العاده در موجودات و تهیه فرمولی هستند که آن ها را تبدیل به ابرقهرمان کند. اما این تحقیقات از لحاظ قانونی ممنوع است و پلیس به شدت با آن برخورد می‌کند. 
یک اتفاق عجیب در حال روی دادن است. دانشمندان جهان به طرز مرموزی ناپدید می‌شوند و کسی از سرنوشت آن‍ها اطلاعی ندارد. به نظر شما چه اتفاقی افتاده است؟ آیا آن‌ها به قتل رسیده‌اند؟ آیا دزدیده شده‌اند؟ 


کشف مهم

 در نهایت تحقیقات خانواده آوریل به ثمر می‌رسد و آن‌ها فرمول سری را کشف می‌کنند. اما قبل از اینکه بتوانند این فرمول را آزمایش کنند، پلیس به منزل آن‌ها واردشده و مانع از اتمام کار تحقیقاتیشان می شود. آوریل به همراه خانواده و داروین، فرار می‌کند و پس از تعقیب و گریزی طولانی، پدر بزرگ آوریل فرار کرده و پدر و مادر او، دچار سانحه می‌شوند. و آوریل سوار بر بالن پرنده، نجات پیدا می‌کند. آنت مادر آوریل در واپسین دقایق، به سرعت محلول سری و عجیب را در اسباب بازی آوریل جاسازی می‌کند. ولی آوریل از این موضوع بی‌اطلاع است. او که از مهلکه جان سالم به در برده، در یک یتیم خانه، نگهداری می‌شود. اما آوریل محیط یتیم خانه را تحمل نمی‌کند و از آنجا فرار می‌کند. سال ها می گذرد. و تنها مونس و همدم آوریل، داروین گربه سخنگو و باهوشش است. آوریل در تنهایی، راه والدین دانشمندش را ادامه می‌دهد و خودش یک شیمی‌دان می‌شود.

او در تمام این مدت در جستجوی پدر بزرگش نیز هست. تا اینکه با پسری به اسم جولیوس آشنا می‌شود. جولیوس در واقع یک مأمور مخفی است. او مأموریت دارد آوریل را در همه جا تعقیب کند تا به محل زندگی پدربزرگ آوریل دست پیدا کند. این آشنایی و تحقیقات شیمی، مسیر زندگی آوریل را عوض کرده و فصل جدیدی در زندگی او رقم می‌خورد.
آوریل در تحقیقات خود به چه چیزی می‌رسد؟ آیا می‌تواند پدر بزرگش را پیدا کند؟ والدین آورین به چه سرنوشتی دچار شده‌اند؟ آیا مرده‎اند؟ انیمیشن زیبای آوریل و جهان فوق‎العاده April and the Extraordinary World را ببینید تا ببینید آوریل چه سرنوشتی پیدا می‌کند. این انیمیشن در سال 2015 و در استودیو کانال فرانسه ساخته شده است. کارگردانان این اثر کریستین دزمز و فرانک اکینجی هستند. 
اگر به داستان دانشمند کوچولوها، علاقه مند هستید، می‌توانید انیمیشن سید پسر دانشمند را هم در آفرینک ببینید.