آفرینک
X

تام و جری : اژدهای گمشده Tom and Jerry : The Lost Dragon (2014)

تام و جری Tom and Jerry

انیمیشن تام و جری : اژدهای گمشده Tom and Jerry : The Lost Dragon درباره تام، جری و دوست دیگرشان آتنا است که باید با کمک هم، یک بچه اژدها را نجات دهند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.8 امتیاز
  • 50 دقیقه
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی تام و جری : اژدهای گمشده

همه ما تام و جری را به‌خوبی می‌شناسیم و می‌دانیم همیشه یک ماجرای تازه برای سر به سر هم گذاشتن دارند، اما این بار و در این کارتون جذاب، همراه هم هستند تا بتوانند یک ماموریت مهم را به‌بهترین شکل، انجام دهند. چه ماموریتی؟ خب باید بگوییم که در این کارتون، تام، جری و چندین موجود بامزه و دوست‌داشتنی دیگر، در خانه یک جادوگر جوان و مهربان به اسم آتنا زندگی می‌کنند و همه چیز به‌خوبی پیش می‌رود تا اینکه یک روز، یک تخم عجیب، گرد و طلایی، وارد خانه شده و یک اژدهای کوچک و بامزه، از تخم خارج می‌شود!

داستان انیمیشن سینمایی تام و جری : اژدهای گمشده

آتنا، جادوگر جوان و مهربان، از انواع حیوانات در خانه خودش نگهداری می‌کند و تام و جری، دوستان اصلی و دستیارهای این جادوگر هستند. البته اوضاع برای آتنا خیلی هم خوب نیست، چون بقیه ساکنین روستا و چند جادوگر بدجنس، حسابی او را اذیت می‌کنند. اوضاع آتنا و دوستان او، با ورود ناگهانی یک اژدها، خیلی سخت‌تر می‌شود. چون الان جادوگرهای دیگر می‌خواهند اژدهای کوچولو را پیدا کنند. آتنا همراه با تام و جری می‌خواهند اژدها را به مادرش برگردانند و خب به هر حال نگهداری از اژدهای کوچک خیلی خیلی سخت است! فکر می‌کنید تام و جری و دوست جادوگرشان، از پس این ماموریت سخت برمی‌آیند؟

جزئیات مهم کارتون تام و جری : اژدهای گمشده با دوبله فارسی

انیمیشن جدید تام و جری : اژدهای گمشده با تاکید بر همان مشخصه‌های فوق‌العاده و محبوب کارتون‌های تام و جری ساخته شده است. در این انیمیشن هم بچه‌ها شاهد دردسرهای کوچک و بزرگ این دو کاراکتر هستند و البته این بار، نحوه فعالیت تیمی و گروهی این دو شخصیت را هم می‌بینند.
روند داستان مهیج و سرگرم‌کننده است، بچه‌ها و البته همه بزرگترها عاشق طنز موجود در سکانس‌ها مختلف خواهند شد و مهم‌تر از همه اینکه بچه‌ها با تماشای این کارتون، می‌توانند چیزهای مهمی را یاد بگیرند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن Tom and Jerry : The Lost Dragon با دوبله فارسی همراه با بچه ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که تمام جزئیات داستان این کارتون را درک کنند تا بتوانید پس از تماشا، درباره مهم‌ترین نکات و پیام‌های مثبت آن، با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید.

پیام های مثبت انیمیشن Tom and Jerry : The Lost Dragon برای بچه ها

تماشا کارتون تام و جری : اژدهای گمشده برای کودکان بالای 6 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

  • همکاری با هم و اثرات مثبت این کار در رسیدن به موفقیت؛

  • اهمیت مراقبت از موجودات کوچک‌تر و ضعیف‌تر؛

  • جلوگیری از حیوان‌آزاری.

بچه‌ها در این کارتون، با کاراکترهای مثبت و منفی مختلفی مثل آتنای مهربان و البته دریزلدای بدجنس روبه‌رو می‌شوند. هر دوی این کاراکترها، جادوگر هستند، اما هر کدام یک شخصیت کاملا متفاوت دارند. از این موضوع کمک بگیرید و درباره عدم یکسان بودن انسان‌ها، با بچه‌ها صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که شغل، موقعیت، جنسیت و هیچ مشخصه دیگری، به معنای خوب یا بد بودن آن قشر و گروه نیست. به همین خاطر نباید افراد را بر اساس هیچ موضوعی، قضاوت کرده و آن‌ها را پیش از شناخت‌شان، خوب یا بد در نظر بگیرند. از معایب ناگوار قضاوت‌های زودهنگام با کودکان صحبت کرده و آن‌ها را با شرایط جامعه، آشنا کنید.
از سوی دیگر بچه‌ها در این انیمیشن می‌بینند که آتنا، همیشه مراقب همه موجودات کوچک است. با استفاده از این بخش، درباره اهمیت حفاظت از حیوانات، با کودکان صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که علاوه بر حیوانات کوچک و بزرگ، در مدرسه و مهدکودک باید مراقب رفتار خود و البته دیگران با بقیه بچه‌های کوچک‌تر و ضعیف‌تر باشند.
نکته مهم دیگر انیمیشن Tom and Jerry : The Lost Dragon برای بچه‌ها، همکاری تام و جری با یکدیگر است. در صورتی که شما هم دو فرزند یا بیشتر دارید، درباره همکاری این دو کاراکتر، با کودکان صحبت کنید. به آن‌ها یادآوری کنید که این دو، همیشه در حال شیطنت و اذیت‌کردن همدیگر هستند، اما در شرایط واقعی و سخت، به هیچ عنوان همدیگر را تنها نگذاشته و با تمام توان، از همدیگر مراقبت می‌کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن تام و جری : اژدهای گمشده با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی تام و جری : اژدهای گمشده با دوبله فارسی کامل وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب و مهیج را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای کودکان خود پخش کنید. البته اگر فرزندان شما هم عاشق دیدن چندین و چند باره یک کارتون هستند، باید به شما بگوییم که امکان دانلود انیمیشن Tom and Jerry : The Lost Dragon با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این کارتون را برای یک شب تعطیل و دورهمی خانوادگی، دانلود کنید. 

اگر فرزند شما از تماشا تام و جری : اژدهای گمشده لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم قسمت‌های دیگر مربوط به این دو شخصیت محبوب مانند انیمیشن تام و جری : کارخانه شکلات سازی و انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.