آفرینک
X

ازی Ozzy (2016)

ازی Ozzy

انیمیشن ازی Ozzy یک کارتون سگی هست. داستانی با محوریت سگها. حتمن کارهای دیگه اینجوری رو هم دیدین، مثلن سگ های میلیونر. این انیمیشن با دوبله اختصاصی آفرینک ب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • اسپانیا
  • 5.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی ازی

انیمیشن ازی Ozzy یک کارتون سگی هست. داستانی با محوریت سگها. حتمن کارهای دیگه اینجوری رو هم دیدین، مثلن سگ های میلیونر. این انیمیشن با دوبله اختصاصی آفرینک برای اولین بار پخش میشه. ازی یک سگ دوست داشتنی و آروم هست که با خانواده مارتینز زندگی شاد و بی دردسری داره. مشکلات از اونجا شروع میشه که اونها یک بلیط سفر به ژاپن میبرن.

آره، برنده شدن توی قرعه کشی همیشه هم خیال و تخیل نیست. بعضی وقتها میتونه برای شما هم اتفاق بیفته. هرچقدر که خانواده مارتینز از این اتفاق خوشحال هستن ولی برای ازی خبر خوبی نیست. اونها یکدفعه خبردار میشن که نمیتونن سگشون رو به این سفر ببرن. کسی رو هم ندارن که بخوان ازی رو بهش بسپارن تا ازش نگهداری کنه. برای همین یک موسسه نگهداری از سگها رو پیدا میکنن که گویا خدمات بسیار عالی و فوق العاده ای داره. با خیال راحت به سفرشون میرن ولی نمیدونن که. . .

اونجا در واقع یک شکنجه گاه برای سگهاست. سگهای قلدری وجود دارن که به بقیه زور میگن و ازشون سوءاستفاده میکنن. ازی هیچوقت در شرایطی نبوده که قرار باشه از خودش محافظت کنه ولی الان وقت این حرفها نیست. وقتی اوضاع خرابه بهترین کار دست و پا کردن چند تا دوست و رفیق هست. اون با چند تا دیگه از سگها دوست میشه و یکی از اونها یک نقشه فرار داره!مشکل اینه که دیوارها خیلی بلند هست و سگها هم که گربه نیستن که بتونن از دیوار صاف بالا برن. پس شاید بهترین راه پرواز باشه. اگه میخواید بدونید سگهای کارتون ما میتونن از زندانی که توش گیر کردن فرار کنن یا نه پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن ماجراجویانه و کمدی بشینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن ازی Ozzy این هست

سریع و خزدار (Fast & Furry)

در واقع یک جور شوخی با اسم فیلم معروف سریع و خشن (Fast & Furious) هست. دوبله فارسی این انیمیشن خنده دار و جذاب رو از دست ندید.