آفرینک
X

پارانورمن ParaNorman (2012)

پارانورمن ParaNorman

انیمیشن پارانورمن سفری پرماجراست. در این سفر با نورمن همراه می‌شویم تا رازی را در دنیای مردگان کشف کنیم. پس قبل از تماشای این انیمیشن برای هر اتفاقی آماده باشید! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 12+ سال
  • FHD

معرفی پارانورمن

ممکن است بعضی از شما بچه‌ها با دیدن انیمیشن پارانورمن ParaNorman یاد حرف بزرگترها بیفتید که به شما گفته‌اند چرا رفتارت مثل بقیه نیست؟ چرا اینقدر عجیب‌وغریب هستی؟‌ یا چیزهایی مثل این. البته نورمن واقعاً عجیب‌وغریب است. مگر چند نفر در دنیا می‌توانند با مُرده‌ها حرف بزنند؟ اصلاً این مهارت به چه دردی می‌خورد؟ فقط باعث می‌شود که بقیه مسخره‌ات کنند و یا سر به سرت بگذارند. حتی کسی با آدمی که می‌تواند با مُرده‌ها حرف بزند، دوست نمی‌شود. یک‌کم ترسناک است. مگر نه؟ ولی نورمن چاره‌ای ندارد. بالاخره این هم یک ویژگی است. همان‌طور که یکی دماغش کوچک است و یکی دماغش بزرگ، یکی هم پیدا می‌شود که از همان بچگی مُرده‌ها را می‌بیند و با آن‌ها حرف می‌زند، به درد دل‌هایشان گوش می‌دهد و خلاصه با آن‌ها در ارتباط است. مردم شهر هر روز نورمن را می‌بینند و فکر می‌کنند او دارد با خودش حرف می‌زند و یا می‌خندند و چیزهایی می‌گوید. مردم شهر خیال می‌کنند نورمن مشکل دارد و یا مخ‌اش ایراد پیدا کرده. ولی نورمن دارد با مُرده‌هایی حرف می‌زند که توی شهر پرسه می‌زنند. این مُرده‌ها حتماً یک کار ناتمام دارند که هنوز روح‌شان سرگردان است. بعضی‌ها هم مثل مادربزرگ نورمن وظیفه دارند مراقب آدم‌ها باشند. 
ولی بالاخره یک روز می‌رسد که این ویژگی غیرعادی برای آدم دردسر بزرگی درست کند. نکند خیال کنید نورمن است که تمام شهر را به هم می‌ریزد؟ نه! تقصیر زامبی‌هاست که ناگهان سر و کله‌شان پیدا می‌شود و با آن رنگ و روی سبز و دندان‌های یکی در میان و چشم‌های از حدقه بیرون زده دور شهر می‌گردند و مردم را می‌ترسانند. این‌جاست که نورمن می‌تواند با ویژگی عجیب‌وغریبش به شهر کمک کند ولی چطوری؟ او هنوز از راز نفرین ساحره خبر ندارد و حتی نمی‌داند جای اصلی قبر ساحره کجاست؟ نورمن حتی نمی‌داند که ساحره آن‌طور که همه فکر می‌کنند یک پیرزن بدجنس با کلاه نوک تیز و جاروی دسته بلند نیست! پس ساحره چه شکلی است؟ این سؤالی است که شما همراه با نورمن جوابش را پیدا می‌کنید. اگر انیمیشن عروس مُرده را دیده باشید دیگر قیافه‌ی زامبی‌ها و رفتارهایشان برایتان عجیب نیست و حتی با دیدنشان ممکن است به خنده بیفتید. کی گفته که دنیای مرده‌ها فقط پر از ترس و وحشت است؟ اگر قبلاً با تماشای انیمیشن‌هایی درباره دنیای مردگان ترسیده‌اید و یا دیدنش برایتان خوشایند نیست، بهتر است سراغ انیمیشن دیگری بروید ولی اگر از فضاهای ترسناک و گاهی هم خنده‌دار خوشتان می‌آید تماشای پارانورمن را بهتان پیشنهاد می‌کنیم.
در وجود همه‌ی ما یک قهرمان وجود دارد که می‌تواند دنیا را قشنگ‌تر کند. انیمیشن پارانورمن ParaNorman این موضوع را به شما یاد می‌دهد و علاوه بر این متوجه می‌شوید که دوستی با دیگران چقدر لذت‌بخش است.