آفرینک
X

الفکین ها : پخت و پز متفاوت A Piece of Cake (2019)

الفکین ها A Piece of Cake

انیمیشن الفکین ها : پخت و پز متفاوت درباره موجودات کوچکی است که با ابعاد خیلی کوچک‌شان، می‌توانند باعث تغییرات بزرگی می‌شوند. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آلمان
 • 6.0 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی الفکین ها : پخت و پز متفاوت

آدم کوتوله‌های جادویی و دوست‌داشتنی، همیشه بخش پررنگی از رویاهای بچه‌ها هستند. در انیمیشن سینمایی الفکین ها که با اسم‌های مختلفی مثل الف گونه ها یا The Elfkins : Baking a Difference و کوتوله های شیرینی پز و البته افسانه کوتوله ها هم در ایران مشهور شده است، قرار است با داستان این آدم کوتوله‌های بامزه و مهربان، آشنا شویم. نمی‌دانید آدم کوتوله‌ها کی و چی هستند؟ از کجا آمده‌اند؟ قرار است چه کنند؟ خب باید بگوییم فقط بخش بعدی را بخوانید که داستان‌شان را برای شما تعریف کنیم!

داستان انیمیشن سینمایی الفکین ها : پخت و پز متفاوت

انیمیشن الفکین ها : پخت و پز متفاوت ، درباره موجودات بسیار بامزه و کوچکی است که اِلف نام دارند. الف‌ها بعد از قدرنشناسی یک زن در 200 سال پیش، تصمیم می‌گیرند برای همیشه به زیر زمین بروند. بعد از همه این سال‌ها، یک الف نوجوان به اسم «هِلوی» همراه با دو دوست خود، تصمیم می‌گیرند دوباره به سطح زمین برگردند و به یک قناد میانسال کمک کنند که مغازه‌اش را از دست ندهد. البته باید بدانید که هلوی همیشه همه کارها را خراب کرده، دردسرهای بزرگ‌تری ایجاد می‌کند و البته هیچ چیزی از آشپزی‌کردن و شیرینی‌پزی هم بلد نیست!

نکات جالب انیمیشن سنمایی الفکین ها با دوبله فارسی

انیمیشن الفکین ها در سال 2019 و در کشور آلمان ساخته شده است. این انیمیشن در مدت زمان کوتاهی با استقبال خوب مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شد و بچه‌ها در سراسر دنیا، عاشق تمام کاراکترهای آن شدند.
تماشا انیمیشن الفکین ها : پخت و پز متفاوت با دوبله فارسی برای بچه‌ها، لحظات خوشی برای آن‌ها رقم می‌زند، زیرا این انیمیشن علی‌رغم داستان آموزنده خود، به‌شدت سرگرم‌کننده و طنز است.
کیفیت ساخت انیمیشن الفکین ها و توجه به جزئیات در طراحی صحنه و البته کاراکترها، عالی است و انیمیشن الفکین ها : پخت و پز متفاوت علاوه بر کودکان، بزرگترهای زیادی را مجذوب خود کرد. پیشنهاد ما این است که با دانلود انیمیشن سینمایی الفکین ها با دوبله فارسی و تماشای آن همراه به کودکان، به آن‌ها کمک کنید که خط سیر داستان را به‌خوبی درک کرده و البته نکات مهم و جدیدی از این انیمیشن یاد بگیرند.

بررسی مهم ترین نکات مثبت و منفی انیمیشن الفکین ها : پخت و پز متفاوت با بچه ها

پیش از تماشا انیمیشن الفکین ها با دوبله فارسی همراه با کودکان، بهتر است بدانید که در این کمدی خانوادگی، کمی خشونت ملایم هم وجود دارد که اغلب باعث خنده کودکان خواهد شد. با وجود این، ممکن است درک آن برای کودکان بسیار کوچک زیر 7 سال، کمی سخت باشد.
پیام‌های اصلی انیمیشن الفکین ها کمک به یکدیگر و انجام کارها به‌صورت گروهی است و البته معایب رقابت‌های ناسالم را هم به‌خوبی به کودکان نشان می‌دهد. بچه ‌ها با دیدن این انیمیشن متوجه می‌شوند که «کمک کردن»، می‌تواند باعث موفقیت هر چه بیشتر آن‌ها شده و دشمنی با یکدیگر و خرابکاری بر علیه هم، می‌تواند باعث شکست خودشان هم شود.
بعد از تماشا انیمیشن الفکین ها : پخت و پز متفاوت با دوبله فارسی با فرزندان‌تان، می‌توانید راجع به ارزش‌های مهمی مثل موارد زیر با بچه‌های خود گفت‌وگو کنید:

 • داشتن نگاه مثبت به اتفاقات پیش‌بینی نشده و گوناگون؛

 • پشتکار در کارها و تلاش برای رسیدن به اهداف خود؛

 • مهربانی و همکاری با هم؛

 • قدرشناس‌بودن و توانایی بخشش اشتباهات دیگران.

بعد از تماشای این انیمیشن می‌توانید با الهام‌گرفتن از اتفاقات رخ‌داده در آن، درباره مشکلات دنیای واقعی هم‌چون موارد زیر، با بچه‌های خود حرف بزنید:

 • کینه‌توزی و عواقب آن؛

 • مواجه‌شدن با ترس‌ها برای پیشرفت‌کردن.

تماشا و دانلود انیمیشن الفکین ها با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن الفکین ها با دوبله فارسی کامل و به‌صورت کاملا رایگان، فراهم شده و می‌توانید به‌راحتی این انیمیشن جذاب و دوست‌داشتنی را برای بچه‌ها، پخش کنید. خوشبختانه امکان دانلود انیمیشن الفکین ها : پخت و پز متفاوت با دوبله فارسی کامل هم در آفرینک وجود دارد و می‌توانید در یک دورهمی خانوادگی، از تماشای آن با سایر اعضای خانواده‌تان، لذت ببرید. تماشا انیمیشن الفکین ها به بچه‌ها یاد می‌دهد که زندگی بسیار شیرین است و به بزرگ‌ترها یادآوری می‌کند برای لذت‌بردن از این شیرینی، باید اختلاف‌ها و دشمنی‌ها گذشته را فراموش کنند.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن الفکین ها : پخت و پز متفاوت A Piece of Cake لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی و انیمیشن کوتوله شاد را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.