مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی Maya the Bee 3 : The Golden Orb (2021)

مایا زنبور عسل 3 Maya the Bee 3

انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی Maya the Bee 3: The Golden Orb درباره مایا، ویلی و یک ماجراجویی جذاب دیگر است. این دو دوست، باید بتوانند یک ماموریت مهم دیگر را انجام دهند. ادامه متن

 • تماشای فیلم
 • آلمان
 • 5.3 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 4+ سال
 • FHD

معرفی مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی

رسیدن بهار و سبز شدن همه جا، هر بار شگفت‌انگیز و زیبا است. این بار، در انیمیشن جذاب مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی ، که با نام نیک و نیکو نیز در ایران مشهور شده است، با مایا و ویلی دوستش همراه خواهیم شد تا زنده‌شدن جنگل را از چشم دو زنبور عسل بامزه، دوست‌داشتنی و بازیگوش ببینیم. اگر دو فیلم سینمایی قبلی مایا زنبور عسل را دیده باشید، می‌دانید که هر بار مایای ماجراجو، داستان هیجان‌انگیزی دارد؛ اما این بار داستان از چه قرار است؟

داستان انیمیشن سینمایی مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی

این انیمیشن جذاب با بیدار شدن مایا زنبوره در بهار شروع می‌شود. مایا به‌سرعت به سراغ ویلی می‌رود تا با هم، شکوفه‌زدن درختان و زنده‌شدن جنگل را تماشا کنند. با اینکه ملکه به آن‌ها می‌گوید دست از ماجراجویی‌ بردارند، اما در جنگل با شنیدن صدای کمک یک مورچه، به سوی او می‌روند تا نجاتش دهند. مورچه، یک گوی طلایی زیبا، عجیب و مرموز به آن‌ها می‌دهد که باید آن را به کندو برسانند. اگر می‌خواهید بدانید که گوی طلایی چیست و آیا مایا و ویلی موفق می‌شوند یا خیر، باید انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی را تماشا کنید.

نکات جالب انیمیشن جدید مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی دوبله فارسی

این انیمیشن سینمایی جذاب بر اساس کاراکتر یک کتاب داستان بچه‌گانه به همین اسم و البته انیمه سال 1975 با نام مایا زنبور عسل، ساخته شده است. در این سه‌گانه سینمایی، هر بار اتفاق جدیدی رخ می‌دهد و مایا، همراه با دوستانش سعی می‌کند که مشکل موجود را حل کرده و البته لحظات جذاب و سرگرم‌کننده‌ای هم پشت سر بگذارد. انیمیشن مایا زنبور عسله قسمت اول این مجموعه است. در این انیمیشن مایا و دوستانش باید کندوی خود را نجات دهند. پیشنهاد می‌شود حتما این انیمیشن را نیز برای فرزندتان دانلود و پخش کنید.
طراحی کاراکترها، طراحی صحنه و صداگذاری این انیمیشن، به‌شدت جذاب و دل‌نشین است. در تمام سکانس‌ها، حس خوب ناشی از زندگی در یک مکان زیبا و شگفت‌انگیز جریان دارد و در هر بخش، کاراکترهای جذابی از حشرات مختلف، وارد داستان می‌شوند.
انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی در سال 2021 پخش شد و علاوه بر کودکان، توجه بزرگسالان و البته منتقدان زیادی را هم به خود جلب کرد. داستان روان، شخصیت‌های دوست‌داشتنی و اتفاقات جذاب، مهم‌ترین نقاط قوت این انیمیشن هستند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : با دوبله فارسی همراه با کودکان، این فرصت را در اختیار بچه‌ها بگذارید که تمام جزئیات داستان را به‌خوبی درک کنند و البته بعد از تماشا، درباره بخش‌های مختلف این کارتون سینمایی با آن‌ها حرف بزنید.

چرا کودکان باید انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی را ببینند؟

در این انیمیشن، بچه‌ها با محیط زندگی انواع حشره‌ها آشنا شده، از یافتن قلمروی حشره‌های مختلف و رقابت‌شان برای زنده‌ماندن در محیط جنگل، مطلع می‌شوند. همین موضوع یکی از نکات مثبت تماشای انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی دوبله فارسی است. می‌توانید پس از مشاهده این کارتون، اسم انواع حشره‌ها را به بچه‌ها آموزش دهید، از اهمیت هر حشره برای بچه‌ها صحبت کرده و درباره عدم آزاردادن‌شان، با کودکان حرف بزنید.
شخصیت اصلی این انیمیشن یعنی مایا زنبوره، یک دختر قوی، شجاع، مصمم و البته ماجراجو است. می‌توانید از این موضوع ایده گرفته و درباره خصوصیات اخلاقی مختلف با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که جنسیت موجودات مختلف، در رفتار آن‌ها تاثیری ندارد و همه افراد، صرف نظر از دختر و پسربودن، می‌توانند قوی، شجاع و ماجراجو باشند.
پیام اصلی انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی این است که بهترین روش برای رسیدن به هدف، همکاری و اتحاد با یکدیگر است و رقابت‌های اشتباه، می‌تواند باعث ایجاد اختلاف و حتی شکست شود. کودکان با تماشای این انیمیشن، روش حل مسئله را یاد می‌گیرند و همراه مایا زنبوره و ویلی، باید بهترین راه به سمت خانه را پیدا کنند. ارزش‌های مهم این انیمیشن، شامل این موارد است:

 • شجاعت؛

 • قدرت موجودات مختلف صرف نظر از جنسیت‌شان؛

 • مهربانی و کمک به دیگران؛

 • توانایی بخشیدن اشتباهات بقیه؛

 • احترام‌گذاشتن به سایرین و البته اهمیت کار تیمی.

 تماشا و دانلود انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی با دوبله فارسی کامل و البته به‌صورت رایگان، وجود دارد. می‌توانید این کارتون سینمایی به‌شدت جذاب را با دیگر اعضای خانواده، تماشا کنید و یا با دانلود انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی و تماشای آفلاین آن، یک شب خانوادگی خوب را تجربه کنید. کشف‌کردن گوشه‌های پنهان جنگل همراه با مایا و ویلی، بی‌شک برای همه بیننده‌ها جذاب بوده و بدون تردید، شما هم همراه فرزندان‌تان، دقایقی طولانی محو این دنیای شگفت‌انگیز خواهید شد.