میون نگهبان ماه Mune : Guardian of the Moon (2014)

میون نگهبان ماه Mune

انیمیشن میون نگهبان ماه Mune : Guardian of the Moon در یک سرزمین خیالی میگذره، با آدمهایی عجیب که تا حالا مثلشون رو ندیدین. سرزمین این آدمها اونقدر عجیب بود ... ادامه متن

  • تماشای فیلم
  • فرانسه
  • 7.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی میون نگهبان ماه

انیمیشن میون نگهبان ماه Mune : Guardian of the Moon در یک سرزمین خیالی میگذره، با آدمهایی عجیب که تا حالا مثلشون رو ندیدین. سرزمین این آدمها اونقدر عجیب بوده که در ابتدا حتی خورشید و ماه رو هم نداشتن، پس انسانهای اولیه شون خورشید و ماه رو خلق کردن تا زمینشون گرم بشه و زندگیشون شکل بگیره! حالا فهمیدین با چه سیاره و آدمهای عجیبی سر و کار داریم؟ اولین نگهبان خورشید یک سیاره رو به قلاب انداخت تا بتونه توی مدار سیاره شون نگهش داره. برای اینکه خورشید در آسمان حرکت کنه زنجیر قلاب رو به یک هیولای سنگی بست تا اون دور زمین حرکت کنه و خورشید رو به همه جا ببره و همه از گرما و روشنی اش استفاده کنن. اولین نگهبان ماه هم به سرزمین رویا رفت و شکل ماه رو روی یک سنگ رویا حک کرد و به آسمان پرتش کرد. اینجوری بود که شب و روز شکل گرفت و نگهبانان ماه و خورشید نسل بعد از نسل به حفاظت و ثابت نگه داشتن اونها توی آسمون مشغول شدن. لازم هست بگم که نگهبانی ماه و خورشید تبدیل به مهمترین شغل توی این سیاره شد؟ یعنی اگه هر کدوم از نگهبان ها میرفتن خواستگاری و میگفتن که کارشون حفاظت از خورشید و ماه هست بدون معطلی عروس جواب بله رو میداد، انقدر مهم. ولی همه چیز نمیتونه ثابت و همیشگی بمونه، همیشه نیرو یا آدمهایی هستن که میخوان نظم دنیا رو به هم بریزن و آشوب به پا کنن. نکروس Necross پادشاه تاریکی که زیر زمین زندگی میکنه دنبال فرصتی هست تا دنیا رو به تاریکی و سردی ابدی فرو ببره. بهترین زمان وقتی هست که قراره نگهبانهای قدیمی بخاطر سن زیاد جاشون رو به نگهبانهای جدید بدن، فکر کردید انتخاب نگهبان جدید به همین آسونی هست؟ برای اینکه بیشتر با این دنیای جادویی و نگهبانهای جدید و اتفاقات غیرمنتظره اونها آشنا بشید پس وقت رو از دست ندین و همین الان به تماشای این کارتون ماجراجویانه بشینید. زبان اصلی انیمیشن میون نگهبان ماه انگلیسی هست و شما میتونید در آفرینک اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن میون نگهبان ماه Mune : Guardian of the Moon

این انیمیشن فرانسوی به هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی پخش شده. کارگردانش آلکساندر هبویان Alexandre Heboyan هست و شرکت اونیکس فیلم Onyx Films ساخت و تولید اون رو بر عهده داشته.