هیولای دریا The Sea Beast (2022)

هیولای دریا The Sea Beast

انیمیشن هیولای دریا The Sea Beast روایتی از یک دنیای دیگر، در دل اقیانوس‌های دور است که در آن‌جا، هر لحظه احتمال دارد یک اتفاق جدید، ترسناک و تازه‌، رخ دهد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی هیولای دریا

زندگی در یک زمان دوردست، در یک دنیای دیگر و با موجودات عجیب و غریب، می‌تواند شگفت‌انگیز و حتی زیبا باشد. در انیمیشن هیولای دریا همه ما برای یک ساعت و نیم از زندگی خودمان فاصله گرفته و در کشتی‌های شکارچی، به دنبال یافتن هیولاها خواهیم بود. اگر دنیای زیرآب برای شما هم جالب و سحرانگیز است، پیشنهاد می‌کنیم که در اولین فرصت، این انیمیشن خارق‌العاده را ببینید، اما داستان از چه قرار است؟

داستان انیمیشن جدید هیولای دریا 2022

در یک جزیره سلطنتی، کشتی‌های مسلح با فرمان پادشاه و ملکه، راهی اقیانوس‌ها شده و هیولاهای وحشتناک را از بین می‌برند. هیولاها، هر بار به کشتی‌های مختلف حمله کرده و مردم را می‌کشند و همین موضوع، باعث تنفر تمام مردم از هیولاها شده است. یکی از مشهورترین کشتی‌های شکارچی، همراه با خدمه و ناخدای باتجربه، قرار است برای آخرین بار به اقیانوس رفته و در آخرین فرصت خود، بدترین و بزرگ‌ترین هیولای اقیانوس را شکار کنند. فقط یک موضوع کوچک هم وجود دارد، یک دختربچه به نام «میسی»، دور از چشم همه وارد کشتی شده و آخرین سفر دریایی این شکارچیان را کاملا عوض می‌کند، چرا؟ باید انیمیشن سینمایی هیولای دریا را ببینید!

نکات مهم انیمیشن سینمایی The Sea Beast 2022

انیمیشن جدید The Sea Beast در اواسط سال 2022 به‌صورت جهانی منتشر شد و در مدت زمان کمی، توجه مخاطبان و منتقدان را به‌خوبی جلب کرد. داستان قوی، طراحی جذاب شخصیت‌ها، سکانس‌های فوق‌العاده و توجه به جزئیات جالب در همه بخش‌های این انیمیشن، باعث شده که این کارتون سینمایی به یکی از بهترین انیمیشن های 2022 تبدیل شود.
لحظات غم‌انگیز و تاثیرگذار، اتفاقات طنز و خنده‌دار، ماجراجویی‌های هر شخصیت و نوع برخود کاراکترها با یکدیگر، همه باعث شده که اغلب مخاطبان، فیلم‌ها و انیمیشن‌های قوی دیگری هم‌چون «موانا»، «دزدان دریایی کارائیب» و البته «چگونه اژدها تربیت کنیم» را به یاد آورند. بدون شک اگر فرزندان‌تان هر کدام از این فیلم‌ها و انیمیشن‌ها را دوست داشته باشند، عاشق هیولای دریا خواهند شد.
این انیمیشن علاوه بر سرگرم‌کردن مخاطب، لحظات درخشان و آموزنده‌ای هم دارد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن The Sea Beast با دوبله فارسی همراه با کودکان، به آن‌ها کمک کنید که تمام جزئیات این انیمیشن را درک کرده و البته، نکات مهم را هم یاد بگیرند.

نکات مثبت و منفی برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن جدید هیولای دریا

اولین و مهم‌ترین ارزش در این انیمیشن، شکار کردن است. شاید این موضوع در نگاه اول باعث تعجب والدین شود و احساس کنند که آموزش این موضوع به کودکان، مخرب باشد. خوشبختانه باید به شما بگوییم که این موضوع در طی داستان، به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد و شخصیت‌های اصلی، به اشتباهات‌شان پی می‌برند.
«میسی» با شیطنت‌های خود، لحظات چالش‌برانگیزی را ایجاد می‌کند که می‌توانید از هر کدام از آن‌ها ایده گرفته و از کودکان‌تان بخواهید که نظرشان را راجع به هرکدام بگویند. انجام کارهای خطرناک، گوش نکردن به حرف بزرگ‌ترها، لج‌بازی و در نهایت بازیگوشی میسی، او را در معرض اتفاقات ترسناکی قرار خواهد داد.
دیگر موضوعی که می‌توانید راجع به آن صحبت کنید، احترام گذاشتن به سایر موجودات زنده سیاره زمین است. در این انیمیشن، مردم قصد دارند که همه موجودات دیگر را از بین ببرند و این اصل مهم، نقطه اشتراک همه مردم است. با توجه به همین موضوع، درباره کشتار حیوانات، صید بی‌رویه ماهی‌ها و پرنده‌ها، احترام به سایر موجودات دنیا، جلوگیری از انقراض بقیه جانداران و نکات منفی شکار بی‌رویه و البته حیوان‌آزاری، با بچه‌ها صحبت کنید.
به بچه‌ها یادآوری کنید که ممکن است همه مردم تصور کنند که یک موضوع کاملا درست است و نباید آن را تغییر داد، اما همه باید شجاعت فکرکردن و تغییرکردن داشته باشند و بتوانند مسیر درست را در طول زندگی‌شان، بیابند.

تماشا انیمیشن جدید The sea Beast با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا انیمیشن هیولای دریا با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد و می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین، این فیلم سینمایی انیمیشنی را همراه با فرزندان و دیگر اعضای خانواده‌تان، ببینید. البته امکان دانلود انیمیشن The Sea Beast و تماشای آفلاین هم در آفرینک وجود دارد. میسی در این انیمیشن، شجاعت تغییر را به همه یادآوری می‌کند و بی‌شک این تلنگر، بیش از کودکان، برای بزرگ‌ترها اهمیت دارد.

اگر فرزند شما از تماشای این انیمیشن لذت برد، تماشای انیمیشن لوکا را هم به او پیشنهاد می‌کنیم.