آفرینک
X

من نفرت انگیز 1 Despicable Me 1 (2011)

من نفرت انگیز 1 Despicable Me 1

انیمیشن من نفرت انگیز 1 / Despicable Me 1 داستان ماجراهای یک مجرم حرفه‌ای به اسم گرو هست. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که یکی از اهرام ثلاثه مصر به ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی من نفرت انگیز 1

انیمیشن من نفرت انگیز 1 / Despicable Me 1 داستان ماجراهای یک مجرم حرفه‌ای به اسم گرو هست. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که یکی از اهرام ثلاثه مصر به طور مرموزی دزدیده شده و توسط یک نمونه تقلبی بادی جایگزین شده و معلوم نیست که این کار کدوم یک از مجرمان بین‌المللی هست. این خبر همه کشورهای جهان رو شوکه کرده و آن‌ها تلاش می‌کنند تا بتونند از میراث فرهنگی خودشون حفاظت کنند.

در محله‌ای که خانه‌های زیبا و حیاط‌های سرسبز وجود دارند، یک خانه با دیوارهای سیاه رنگ و با ارتفاع زیاد وجود دارد که متعلق به گرو، یکی از مشهورترین مجرمان دنیا، هست. او از یک موجود وحشی که هیچ شباهتی به یه حیوون خانگی نداره و همیشه در حال گاز گرفتن هست، در خانه‌اش نگهداری می‌کنه. دکتر نفاریو خبر دزدیده شدن اهرام رو به گرو می‌دهد. گرو که از این خبر خیلی عصبانی شده به مخفی‌گاه سری‌اش می‌رود و به مینیون‌ها، موجودات زرد کوچیک که برای گرو کار می‌کنند، دستور می‌دهد که در سالن اجتماعات جمع بشوند تا از برنامه‌های آینده برای آن‌ها بگوید. او که تا به حال تونسته فقط مجسمه‌های کوچیک داخل شهر رو بدزده، در حال کار کردن روی یک پروژه خیلی بزرگ هست. او و دکتر نفاریو یک دستگاه حاوی اشعه کوچک کننده رو در یکی از آزمایشگاه‌های محرمانه کشف کردند و با دزدیدن اون می‌خواهند بزرگ‌ترین جنایت قرن رو مرتکب بشوند. آن‌ها این بار می‌خواهند یه چیز خیلی بزرگ یعنی ماه رو بدزدند. اگر آن‌ها ماه رو بدزدند، گرو تبدیل به بزرگ‌ترین مجرم دنیا می‌شه. آن‌ها برای این کار نیاز به پول زیادی دارند و باید از بانک شیطان وام بگیرند. آقای پرکینز، رئیس بانک، دادن وام رو منوط به دزدیدن دستگاه می‌کنه چون گرو و گروهش تا به حال نتونستند شیء مهمی رو بدزدند.

تا الان فهمیدیم که گرو نقشه‌های بزرگی داره که برای عملی کردنشون نیاز به پول داره. به نظرتون او می‌تونه نقشه‌هایش رو عملی کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای من نفرت انگیز 1 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن من نفرت انگیز 1، گرو، ویکتور، دکتر نفاریو، مارگو، ادیت و اگنس هستند.

در صورتی که از انیمیشن من نفرت انگیز 1 خوشتون اومده، انیمیشن من نفرت انگیز 2 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن من نفرت انگیز 1 Despicable Me 1

برخی او رو مجرم صدا می‌زنند ولی آن‌ها او رو پدر صدا می‌زنند.