آفرینک
X

قهرمانان ماسک طلایی Heroes of the Golden Mask (2023)

قهرمانان ماسک طلایی Heroes of the Golden Mask

انیمیشن قهرمانان ماسک طلایی Heroes of the Golden Mask 2023 ماجرای پسری است که با یک نیروی جادویی به چین باستان منتقل شده و باید همراه با ابرقهرمانان با آدم‌های شرور بجنگد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 7.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 9+ سال
  • FHD

معرفی قهرمانان ماسک طلایی

چارلی پسر نوجوان و تنهایی است که پدر و مادر خود را از دست داده و در خیابان زندگی می‌کند. او کم‌کم وارد گروه‌های شرور خیابانی می‌شود و لحظه به‌لحظه مشکلات زندگی‌اش بیشتر خواهند شد. در همین حین، یک دختر جوان به اسم لی، از یک بُعد دیگر وارد دنیا شده و پس از دیدن توانایی‌های چارلی مثل سرعت بی‌نظیر او در هنگام دویدن و فرار، تصمیم می‌گیرد که چارلی را به‌عنوان یکی از اعضای گروه جادویی خود، برگزیند! حالا اگر نمی‌دانید که این گروه جادویی چه کسانی هستند و چه کارهایی انجام می‌دهند، هر چه زودتر تماشا کارتون سینمایی قهرمانان ماسک طلایی با دوبله فارسی کامل را همراه با بچه‌ها تماشا کنید!

خلاصه کارتون سینمایی قهرمانان ماسک طلایی

لی، چارلی را با خود به دنیای باستانی چین می‌برد که در آن‌جا، هنرهای رزمی جایگاه ویژه‌ای دارند. او به چارلی می‌گوید که با تمرین‌کردن مداوم، می‌تواند یکی از ماسک‌های طلایی را کسب کرده و به‌عنوان یکی از قهرمانان گروه، فعالیت کند. گروه ماسک‌های طلایی باید با دشمن باستانی خود یعنی کانی، مبارزه کنند. حالا چارلی ابتدا باید غرور خود را کنار بگذارد، هنرهای رزرمی را آموزش ببیند، بتواند با ماسک طلایی و جادویی ارتباط برقرار کرده و در نهایت در کنار دوستان تازه‌اش، مبارزه را شروع کند! فکر می‌کنید موفق خواهد شد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن قهرمانان ماسک طلایی 2023 چه نکات آموزنده و مثبتی یاد می‌گیرند؟

کارتون سینمایی قهرمانان ماسک طلایی با داستانی جادویی و جذاب، کودکان و مخصوصا نوجوان‌ها را وارد دنیایی مهیج و سرگرم‌کننده خواهد کرد. اتفاقات این کارتون در هر سکانس، به‌خوبی توجه بچه‌ها را به خود جلب می‌کند و رفتار واقعی شخصیت‌های اصلی، این فرصت را در اختیار نوجوانان خواهد گذاشت که رفتارهای خود را از نگاه فرد دیگر ببینند.
ترکیب همه این موارد با ماجراجویی و اتفاقات اکشن، باعث شده که انیمیشن Heroes of The Golden Mask 2023 یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی باشد. پس از اتمام کارتون هم می‌توانید راجع به نکات مهم و مثبتی که در کارتون وجود دارند، با کودکان گفت‌وگو کنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

فرصت تغییر کردن و ساخت شرایط بهتر برای خود

کاراکترهای اصلی هر کدام پیشینه خاصی دارند که در طی کارتون بررسی می‌شوند. این شخصیت‌ها، مشکلات مختلفی در زندگی خود داشتند و با تلاش‌های مداوم، سعی کردند که مسیر زندگی‌شان را تغییر دهند.
این موضوع، یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌توانید با کودکان کمی بزرگتر خود بعد از تماشا انیمیشن قهرمانان ماسک طلایی درباره آن‌ها حرف بزنید. به بچه‌ها بگویید که انسان‌ها با هر شرایط و شخصیتی، می‌توانند مسیر زندگی را تغییر داده و به جایگاه بهتری برسند. به کودکان تاکید کنید که اشتباه کردن در یک نقطه، به‌معنی اتمام فرصت خوب‌بودن آن‌ها نیست و همه می‌توانند در هر شرایطی و از هر لحظه‌ای، به سمت مسیر خوب و درست بازگردند.

بررسی رفتارهای نامناسب اجتماعی و نحوه برخورد صحیح

در این کارتون به‌خوبی رفتارهای نامناسب و پرخاشگرانه نوجوان‌ها بررسی می‌شود. عصبانیت بیش از حد، پرخاش به دیگران، آزار بقیه و تمسخر اطرافیان، همه از طریق رفتار کاراکتر اصلی مورد بررسی قرار می‌گیرند. از این بخش کمک گرفته و با توجه به رفتار فرزندان‌تان، درباره یکی از این رفتارهای نامناسب، حرف بزنید.
دلیل اشتباه بودن چنین کارهایی را با هم مرور کرده و رفتار جایگزین را هم به بچه‌ها بیاموزید. با اشاره به این موارد در زمان خشم و ناراحتی کودکان، به آن‌ها کمک کنید که کنترل رفتار خود را یاد بگیرند.

مقابله با ترس‌های مهم زندگی

یکی از مهم‌ترین موانع زندگی انسان‌ها، ترس‌های فردی و درونی است. بدون شک فرزندان شما هم با این مشکل مواجه هستند و می‌توانید با اشاره به فرآیند مقابله با ترس‌های بزرگ زندگی توسط یکی از کاراکترهای اصلی، بچه‌ها را به گذر از ترس خود ترغیب کنید. بهترین روش برای این کار این است که شما هم از ترس‌های فردی خود حرف بزنید.
به بچه‌ها اجازه دهید که بدون ترس از سرزنش یا قضاوت، درباره این احساسات با شما حرف بزنند. سپس با کمک روش‌های اصولی، نحوه مواجه‌شدن با این ترس‌ها را به فرزندان خود یاد بدهید. شما هم می‌توانید از این روش‌ها کمک گرفته و همراه با فرزندان‌تان، مسیر مقابله با ترس‌ها و موانع اصلی زندگی را شروع کنید.

والدین پیش از پخش انیمیشن Heroes of the Golden Mask با دوبله فارسی کامل باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • سکانس‌های اکشن و حضور هیولاهای مختلف باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 9 ساله به بالا مناسب باشد.

  • به بچه‌ها یادآوری کنید که هنرهای رزمی، یکی از باستانی‌ترین فنون تاریخ است و نباید این هنر را به خشونت فیزیکی تقلیل دهیم.

  • با فرزندان خود روش‌های گوناگون حل اختلاف را بررسی کرده و به آن‌ها تاکید کنید که نباید برای حل مشکلات‌شان از خشونت فیزیکی استفاده کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن قهرمانان ماسک طلایی 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی قهرمانان ماسک طلایی با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Heroes of the Golden Mask 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب آرام با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های چارلی و دوستان جدید او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن قهرمانان ماسک طلایی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن نژا و انیمیشن شاگرد ببر را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.