آفرینک
X

شاگرد ببر Tiger's Apprentice (2024)

شاگرد ببر Tiger's Apprentice

انیمیشن شاگرد ببر Tiger's Apprentice 2024 درباره پسر نوجوانی به اسم تام است که باید به‌عنوان یکی از نگهبانان افسانه‌ای، از یک شی قدرتمند جادویی محافظت کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی شاگرد ببر

داستان تام لی، از یک روز ظاهرا عادی شروع می‌شود. او همراه با مادربزرگ خود زندگی می‌کرد. یک روز پس از رسیدن به خانه، یک فرد جدید را می‌بیند که شکل عجیبی دارد و شبیه ببر است. این فرد، آقای هو و از شاگردان قدیمی مادربزرگ تام است. در همان حین که تام تازه به خانه رسیده است، یک موجود شرور به خانه مادربزرگ حمله می‌کند و در این حمله ناگهانی، مادربزرگ تام برای محافظت از یک تخم طلایی ققنوس، از دنیا می‌رود. تام که از همه چیز شوکه شده است، با آقای هو از خانه خارج می‌شوند و همه چیز در زندگی تام از همان لحظه تغییر می‌کند. شاید این سوال برای شما هم پیش آید که اصلا آقای هو کیست؟ چرا تام همراه او رفته است و حالا چه بلایی بر سر تخم طلایی خواهد آمد که در این صورت باید بگوییم بهتر است که هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی شاگرد ببر با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه داستان انیمیشن جدید شاگرد ببر

آقای هو یک شیپ‌شیفتر است و می‌تواند خود را به شکل یک ببر قوی هیکل تغییر دهد. تام کم‌کم متوجه می‌شود که مادربزرگ او، یکی از نگهبانان قدرتمند اشیا باستانی بود و حالا تام، آخرین بازمانده از این نگهبانان است. به همین خاطر هم باید همراه با آقای هو، یک ماموریت مهم را آغاز کنند و از تخم ققنوس جادویی محافظت نمایند. البته که تام هنوز هیچ مهارتی بلد نیست و باید هنرهای رزمی را هم یاد بگیرد و در این مسیر، با ده‌ها مشکل و چالش روبه‌رو شود! اما آیا او موفق خواهد شد؟

بچه‌ها با تماشا کارتون سینمایی شاگرد ببر چه نکات آموزنده و مثبتی یاد می‌گیرند؟

کارتون جدید شاگرد ببر ، کودکان را وارد دنیایی از خیال و افسانه خواهد کرد و آن‌ها را از دل سن‌فرانسیسکو، به دنیای افسانه‌های چینی می‌برد. داستان جذاب، سکانس‌های مهیج و اتفاقات عجیب، همه باعث شده‌اند که انیمیشن سینمایی شاگرد ببر ، یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی باشد.
این انیمیشن فانتزی و جادویی، از همان لحظات اول به‌خوبی مخاطبان را مجذوب داستان خود کرده و دقایق سرگرم‌کننده‌ای برای همه خواهد ساخت. البته ناگفته نماند که این کارتون، سکانس‌های آموزنده‌ای هم برای فرزندان شما دارد و پس از تماشا انیمیشن Tiger's Apprentice ، می‌توانید درباره موارد زیر با بچه‌ها حرف بزنید:

آشنا شدن با افسانه‌های کهن چین

تمام داستان این انیمیشن، با اقتباس از افسانه‌های چین ساخته شده است. حضور کاراکترهای مکمل مثل اژدها، میمون و موش و تلاش آن‌ها برای کمک به کاراکترهای اصلی، فرصت بسیار خوبی است که با کودکان درباره این کشور و مشخصه‌های اصلی آن حرف بزنید. افسانه‌های مرتبط به چین را با هم مطالعه کرده و از این انیمیشن به‌عنوان آغازی برای آشنایی کودکان با دیگر فرهنگ‌های آسیایی استفاده کنید.
در صورت تمایل، می‌توانید ارتباط حیوانات مختلف موجود در نمادهای چینی را با نمادهای سال خورشیدی، به بچه‌ها توضیح داده و آن‌ها را با فرهنگ کهن ایران‌زمین نیز آشنا نمایید.

مسئولیت‌پذیری و کمک به دیگران

کاراکتر اصلی انیمیشن سینمایی شاگرد ببر ، در ابتدا تمایلی به انجام وظایف خود ندارد. هر چند در ادامه متوجه می‌شود که هر فرد با داشتن استعدادها، مهارت‌ها و توانایی‌های خاص، مسئولیت‌های مهمی بر دوش خود دارد و باید این مسئولیت‌ها را به بهترین شکل ممکن، انجام دهد.
درباره این بخش کمی بیشتر گفت‌وگو کرده و به کودکان بگویید که همه افراد در خانه، مدرسه و حتی جامعه، وظایف مختلفی دارند. این وظایف با رشدکردن افراد و افزایش توانایی‌های آن‌ها، بیشتر هم می‌شود. برخی از وظایف کودکان در خانه را مثال زده و آن‌ها را از کودکی به مسئولیت‌پذیری و فعال‌بودن در خانه و جامعه، ترغیب کنید.

استفاده درست از توانایی‌های فردی

همه کاراکترهای اصلی کارتون Tiger's Apprentice ، با استفاده از هنرهای رزمی، می‌خواهند که از مردم دنیا محافظت کنند و اجازه ندهند که نیروهای قدرتمند جادویی، در دست افراد بد قرار بگیرد. از این بخش کمک گرفته و به بچه‌ها آموزش دهید که استفاده نامناسب از قدرت و زور، تا چه میزان مخرب و نابودکننده خواهد بود.
درباره استفاده نامناسب از قدرت و جایگاه اجتماعی بالاتر، با فرزندان خود حرف بزنید و ارزش‌های اخلاقی مهم مثل عدالت و انصاف را به آن‌ها بیاموزید. مثال‌های ساده‌ای از تقسیم خوراکی بین خواهر و برادر یا دوستان بزنید یا با کودکان، درباره رفتار درست با بچه‌های ضعیف‌تر در حین به‌دست‌آوردن وظیفه خاص در مهد یا مدرسه، گفت‌وگو نمایید. با این مثال‌های قابل درک، مفهوم سواستفاده از قدرت را به فرزندان‌تان یاد دهید و درباره اشتباه بودن چنین رفتارهایی با آن‌ها حرف بزنید.

والدین پیش از پخش انیمیشن جدیدTiger's Apprentice با دوبله فارسی باید این موارد را در نظر داشته باشند

  • وقوع مبارزه‌های خشن و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترها باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 8 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • درگذشت مادربزرگ شخصیت اصلی، ممکن است برای برخی کودکان تنش‌زا باشد. اگر فرزندان شما به‌تازگی یکی از اعضای خانواده را از دست داده‌اند، در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید و درباره احساسات بچه‌ها پس از اتمام کارتون، با هم صحبت کنید.

  • ممکن است برخی بچه‌ها احساس کنند که هنرهای رزمی و خشونت فیزیکی، بهترین روش برای حل مشکلات مختلف است. در این باره نیز با هم گفت‌وگو کرده و به آن‌‌ها روش‌های منطقی و عقلانی حل اختلاف را آموزش دهید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی شاگرد ببر 2024 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی شاگرد ببر 2024 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Tiger's Apprentice با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. انیمیشن جدید شاگرد ببر را پس از دانلود، همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، در یک شب تعطیل و آرام تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های تام و بقیه موجودات افسانه‌ای، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن شاگرد ببر لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن شاه میمون و انیمیشن نژا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.