آفرینک
X

شاه میمون The Monkey King (2023)

شاه میمون The Monkey King

انیمیشن شاه میمون The Monkey King 2023 درباره یک میمون عجیب، قدرتمند و بسیار مغرور است که می‌خواهد توجه اسطوره‌های جاودان معبد را به خود جلب کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • چین
  • 5.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی شاه میمون

داستان کارتون سینمایی شاه میمون از کودکی این میمون قرمز رنگ و جذاب، شروع می‌شود. شاه میمون از همان بچگی با همه افراد قبیله‌اش متفاوت بود و به همین دلیل، او را از همان زمان از قبیله تبعید می‌کنند. با این اتفاق، شاه میمون تصمیم می‌گیرد هر طور که شده یک جایگاه خاص و ویژه برای خود بیابد و برای این کار، باید با صد هیولای بدجنس، مبارزه کند! حالا اگر نمی‌دانید که شاه میمون به هدف خود می‌رسد یا نه، باید هر چه سریع‌تر تماشا انیمیشنThe Monkey King 2023 با دوبله فارسی را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم که چند دقیقه همراه ما بمانید تا نکات مهمی درباره این انیمیشن جدید و جذاب، به شما بگوییم.

خلاصه انیمیشن سینمایی شاه میمون

شاه میمون با هدف شکست‌دادن صد هیولای بدجنس، از جنگل خارج می‌شود و در این مسیر، باید بتواند انواع مشکلات موجود را از سر راه خود بردارد. شاه میمون در این مسیر، تنها یک دستیار دارد و چوب جادویی او، همکار اصلی شاه میمون است. البته که این موضوع با ورود میمون قدرتمند داستان ما به یک دهکده کوچک، تغییر می‌کند و یک دختر نوجوان، از شاه میمون شجاع می‌خواهد که در این مسیر، همراه او باشد. شاه میمون در ابتدا اصلا راضی نیست، ولی کم‌کم و با دیدن تلاش‌های دختر، شاه میمون نیز این درخواست را می‌پذیرد و ماموریت سخت و کمی غیر ممکن آن‌ها شروع می‌شود. حالا شما فکر می‌کنید که شاه میمون می‌تواند در معبد جادویی، برای خود یک جایگاه تازه پیدا کند؟ برای پاسخ به این سوال کافیست انیمیشن شاه میمون 2022 را با دوبله فارسی به همراه فرزندتان تماشا کنید.

تماشا کارتون جدید شاه میمون چه پیام های مثبتی برای کودکان دارد؟

کارتون سینمایی شاه میمون با الهام‌گرفتن از افسانه‌های باستانی چین ساخته شده است. در تمام سکانس‌های این انیمیشن، به‌راحتی می‌تواند مکالمه‌های طنز و جذاب را ببینید و در کنار کودکان، از تلاش‌های بی‌پایان میمون، لذت ببرید. موانع موجود و رفتار کاراکتر اصلی، نکات بسیار مهمی برای بچه‌ها دارند که می‌توانید پس از اتمام این کارتون، درباره آن‌ها با هم حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین نکات آموزنده این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

بررسی تفاوت میان اعتماد به نفس و غرور

کاراکتر اصلی یعنی شاه میمون، اعتماد به نفس زیادی دارد و این موضوع از همان ثانیه‌های ابتدایی کارتون، کاملا واضح است. در مسیر رسیدن به هدف خود، شاه میمون علاوه بر انواع موجودات و هیولاها، باید با رفتار مغرورانه خود هم مبارزه کند و این موضوع، همان چیزی است که کودکان باید از کودکی آن را فرا بگیرند.
به فرزندان خود یادآوری کنید که داشتن اعتماد به نفس، ضروری و لازم است. هرچند مرز باریکی میان این حس و غرور وجود دارد و گذر از این مرز، بچه‌ها را از افراد مفید به افراد خودخواه و غیر قابل تحمل، تبدیل می‌کند. می‌توانید با کمک گرفتن از این بخش، درباره دیگر رفتارهای خاص و منحصر به‌فرد کودکان خود گفت‌وگو کرده و آن‌ها را به تعدیل رفتارهای اشتباه‌شان، تشویق کنید.

کمک به دیگران و هدف از انجام این کار

شاه میمون با هدف رسیدن به جایگاه بسیار بهتر در زندگی، تصمیم می‌گیرد که هیولاهای مختلف را از بین ببرد و در این مسیر، باید به انسان‌های زیادی کمک کند. با وجود هدف خودخواهانه، شاه میمون به افراد زیادی کمک خواهد کرد. درباره این بخش، با بچه‌ها حرف بزنید و آن‌ها را به چالش بکشید. از کودکان بپرسید که آیا کمک به دیگران با هر هدفی، قابل ستایش است؟
جواب فرزندان خود را به‌دقت گوش دهید و درباره این موضوع، کمی بیشتر با هم حرف بزنید. پس از آن نیز بر طبق این پاسخ‌ها، کودکان را با وظایف اجتماعی و فردی هر انسان، آشنا نمایید.

تلاش برای رسیدن به شرایط بهتر

شاه میمون پس از تبعید شدن از سایر میمون‌ها، سعی دارد که شرایط خود را بهبود دهد و به جایگاه بهتری برسد. او برای این کار وارد یک ماموریت بسیار سخت و پر از چالش خواهد شد و با وجود همه مشکلات، مسیر خود را ادامه می‌دهد.
از این موضوع نیز کمک گرفته و درباره اهمیت ادامه‌دادن مسیر، ناامید نشدن از تلاش‌ها و داشتن پشتکار، با کودکان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که رسیدن به هر هدفی، سخت و دشوار است و در مسیر زندگی خود باید بتوانند گذر از موانع برای رسیدن به مقصد را یاد بگیرند.

والدین پیش از پخش انیمیشن کامل The Monkey King با دوبله فارسی باید این نکات را در نظر بگیرند

  • با وجود مبارزه‌های مختلف و لحظات خطرآفرین، تماشا انیمیشن شاه میمون برای کودکان 8 ساله و بزرگتر، مناسب‌تر خواهد بود.

  • مبارزه‌های فیزیکی ممکن است بچه‌های کم سن و سال را به تکرار این حرکات ترغیب کند. درباره اهمیت جلوگیری از خشونت و حل مسائل از طریق گفت‌وگو، با کودکان صحبت کنید و آن‌ها را از تکرار این رفتارهای پر خطر، منع نمایید.

  • در برخی سکانس‌ها، لحظات خاصی مثل تخریب کامل یک روستا وجود دارد. اگر احساس می‌کنید این موضوع برای کودکان شما حساسیت‌زا است، حتما پیش از آغاز کارتون درباره آن حرف بزنید و در حین پخش انیمیشن، کنار فرزندان خود بمانید.

تماشا و دانلود کارتون شاه میمون 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی The Monkey King 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را رایگان و آنلاین در آفرینک تماشا کنید. البته علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن شاه میمون با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را به صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های شاه میمون در راه رسیدن به معبد جادویی، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن شاه میمون لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن پنجه‌های خشم : افسانه هنک و کارتون خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.