آفرینک
X

سریال خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی Samurai Rabbit : The Usagi Chronicles (2022)

خرگوش سامورایی Samurai Rabbit

کارتون خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی Samurai Rabbit : The Usagi Chronicles 2022 درباره یک خرگوش نوجوان است که قصد دارد سامورایی شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • دوبله
  • 9+ سال

فصل 1 سریال خرگوش سامورایی

معرفی سریال خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی

شما هم فکر می‌کنید همه خرگوش‌های کوچک، بامزه و بسیار آرام هستند؟ پس احتمالا هنوز یوچی اوساگی را نمی‌شناسید! یوچی اوساگی یک خرگوش نوجوان شجاع و قوی است که قصد دارد سامورایی شود و از آن‌جا که تبدیل‌شدن به یک سامورایی حسابی کار سختی است؛ یوچی باید مزرعه خانوادگی را ترک کند و به یک شهر بزرگ برود. البته که یوچی اوساگی بدون حتی لحظه‌ای تردید، همین کار را می‌کند و ماجراهای جذاب سریال خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی هم از همان لحظه آغاز می‌شود!

داستان کارتون خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی 2022

یوچی اوساگی نوجوان، خرگوش شجاع و مصمم داستان ما، برای سامورایی شدن به شهر می‌رود، اما در همان ابتدا و با یک اشتباه کوچک، موجود بدجنسی را که هزاران سال اسیر بود، آزاد می‌کند. بعد از این ماجرا، داستان‌ها و دردسرها هم شروع می‌شوند. اوساگی باید همراه با دوستان جدید خود، جلوی موجودات بد و شخصیت‌های منفی دیگر را بگیرد، اصول مبارزه را فرا گرفته، همراه با دوستان خود مهارت‌های مختلف اجتماعی و فردی را هم یاد بگیرد و از همه توانایی‌های خود برای حفاظت از شهر، استفاده کند. فکر می‌کنید موفق می‌شود؟

جزئیات مهم سریال جدید خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی با دوبله فارسی

در صورتی که کودکان شما به انواع انیمیشن‌های مرتبط با فنون رزمی‌ علاقه دارند، بدون هیچ شکی عاشق این کارتون و کاراکترهای جذاب آن هم خواهند شد. علاوه بر جزئیات جذاب از انواع مبارزه‌های خاص، در این سریال کارتونی بچه‌ها با یک دنیای تخیلی در آینده مواجه می‌شوند که دارای مهم‌ترین مشخصه‌های فضای علمی تخیلی است.
ترکیب مدرنیته و دنیای باستانی با یکدیگر همراه با ماجراجویی‌های یک گروه از نوجوانان مصمم برای رسیدن به اهداف فردی و البته تیمی خود، باعث شد که از همان فصل اول کارتون خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی ، به‌شدت محبوب شود و طرفداران زیادی در میان کودکان و بزرگسالان، پیدا کند.
طراحی کاراکترها، فضای مدرن شهری، صداگذاری شخصیت‌ها و البته آهنگ سریال جدید خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی نیز از نقاط قوت این سریال جذاب و مهیج هستند. پیشنهاد می‌کنیم اپیزودهای مختلف این کارتون را با دوبله فارسی همراه با کودکان تماشا کنید و سپس درباره مهم‌ترین پیام‌های مثبت هر قسمت این سریال، با هم حرف بزنید.

پیام های مثبت کارتون خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی برای بچه ها

تماشا سریال خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی برای کودکان بالای 9 سال کاملا مناسب است. بچه‌ها در این سن، می‌توانند از ماجراجویی‌های مهیج اوساگی و دوستان او، لذت برده و البته چیزهای مهمی هم یاد بگیرند. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون برای بچه‌ها شامل موارد زیر است:

  • بررسی آیین و رسوم دیگر فرهنگ‌ها و ارائه اطلاعات مختلف درباره آن‌ها؛

  • تاکید بر ارزش‌های مهمی مثل دوستی، شجاعت، مسئولیت‌پذیری و انجام کارها به‌صورت تیمی؛

  • داشتن تلاش و پشتکار و استمرار در تمرین برای رسیدن به مهارت‌های مورد نظر خود.

کودکان از همان قسمت اول کارتون خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی با موضوع مهم مسئولیت‌پذیری و پذیرش اشتباهات خود، مواجه می‌شوند. در قسمت 1 سریال خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی ، کاراکتر اصلی یعنی اوساگی، کاملا ناخواسته باعث آزاد شدن یکی از موجودات شرور می‌شود و در ادامه، تمام تلاش خود را می‌کند که از ایجاد مشکلات بیشتر توسط این موجود، جلوگیری کند.
از این بخش کمک بگیرید و درباره اهمیت پذیرش اشتباهات در زندگی شخصی، کاری و اجتماعی، با کودکان گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید که همه انسان‌ها در بخش‌های مختلف زندگی خود، دچار اشتباهات مختلف می‌شوند و رفتار آن‌ها پس از آن اشتباه، اهمیت بسیار زیادی دارد.
در هر اپیزود این کارتون سریالی، یک موضوع مهم مورد بررسی قرار می‌گیرد. برای مثال در قسمت 3 کارتون خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی در فصل دوم ، اوساگی و ژن، برای یک جشن تولد غافلگیرکننده برای بانو فوا، برنامه‌ریزی می‌کنند. پس از تماشای این قسمت سریال خرگوش سامورایی با دوبله فارسی ، می‌توانید با بچه‌ها درباره نحوه خوشحال‌کردن دوستان و اطرفیان با توجه به شخصیت و روحیات هر فرد، با آن‌ها حرف بزنید. به بچه‌ها یادآوری کنید که هر انسانی، روحیات خاص خود را دارد و قرار نیست همه اطرفیان، از همان چیزهایی لذت ببرند که ما دوست داریم.
در قسمت آخر سریال خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی در فصل اول ، اوساگی و دوستان او متوجه می‌شوند که یک بخش مهم از سنگ جادویی، گم شده است و باید با توجه به سرنخ‌های مختلف، این بخش گم‌شده را پیدا کنند. می‌توانید با استفاده از ماجراهای این اپیزود، درباره توجه به جزئیات، اهمیت تفکر منطقی و تلاش برای یافتن بهترین راه‌حل با استفاده از قدرت ذهن، با کودکان صحبت کنید.

تماشا و دانلود سریال خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی با دوبله فارسی کامل وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این کارتون مهیج، طنز و به‌شدت جذاب را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. البته اگر فرزندان شما هم دوست دارند هر کارتون را چندین بار تماشا کنند، اصلا نگران نباشید. امکان دانلود سریال خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است و می‌توانید پس از دانلود هر اپیزود، آن را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، تماشا کرده و از ماجراجویی‌های یوچی اوساگی و دوستان او، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون ظهور لاک پشت های نینجا و کارتون پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.