آفرینک
X

سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت Kung Fu Panda : The Paws of Destiny (2018)

پاندای کونگ فو کار Kung Fu Panda

کارتون پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت Kung Fu Panda : The Paws of Destiny درباره چهار پاندای جوان است که باید بتوانند قدرت‌ عجیب خود را کنترل کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • دوبله
  • 6+ سال

فصل 1 سریال پاندای کونگ فو کار

معرفی سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت

پانداها دوست‌داشتنی‌ترین و البته بی‌آزارترین حیوانات ممکن هستند، اما در این‌جا داستان کمی فرق دارد و در یک اتفاق عجیب، چهار پاندای کوچک به قهرمانانی قدرت‌مند تبدیل می‌شوند. در کارتون پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت که با اسم پاندای کونگ فو کار : پنجه های آتشین هم معروف شده است، چهار پاندا، کاملا ناگهانی و به‌صورت غیر منتظره، قدرت‌های بزرگ‌ترین کونگ‌فوکارهای باستانی را به خود جذب کرده و الان باید بتوانند به شکلی جدید، زندگی کنند. احتمالا می‌پرسید که این چهار پاندا چه کسی هستند و اصلا داستان چیست؟ خب همراه ما به بخش بعدی بیایید که به شما بگوییم!

داستان انیمیشن سریالی پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت

در همان ابتدا و در قسمت 1 سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت چهار پاندای کوچک و بامزه، یعنی نوهای، جینگ، بائو و فن‌تانگ، وارد یک غار مخفی شده و ناگهان قدرت افسانه‌ای چهار کونگ‌فوکار باستانی را به خودشان جذب می‌کنند. البته که داشتن این قدرت‌ها به‌تنهایی هیچ فایده‌ای ندارد و این چهار دوست کوچک باید مهارت‌های کونگ‌فو را هم یاد بگیرند. خب فکر می‌کنید که چه کسی قرار است استاد این چهار پاندا باشد؟ بله! درست حدس زدید: قهرمان و استاد فعلی روستا یعنی «پو»، استاد آن‌ها است. پو یا همان پاندای کونگ فو کار مشهور، قبلا یک پاندای کاملا معمولی بود که با گذراندن انواع ماجراهای سخت و چالش‌های واقعی، به یک قهرمان و استاد کونگ فو تبدیل شده و الان باید دانش خود را به شاگردان جدیدش منتقل کند. فکر می‌کنید موفق خواهد شد؟

سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت و نکات مهم آن

در صورتی که بچه‌های شما قبلا سایر قسمت‌های پاندای کونگ فو کار را دیده باشند، بدون هیچ شکی عاشق سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت خواهند شد. در این انیمیشن، چهار کاراکتر جذاب وجود دارند که همه مشخصه‌های دوست‌داشتنی پانداهای بامزه را دارند. تلاش این کاراکترها برای موفق‌شدن و تضاد آن با روحیه لطیف آن‌ها، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این سریال کارتونی است.
فصل 1 سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت با 26 اپیزود مهیج و فوق‌العاده جذاب ساخته شده که هر کدام از این اپیزودها، یک ماجرا و چالش خاص را به مخاطبان نشان می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان خود بگذارید که از طنز موجود در هر قسمت، لذت ببرند و البته نکات آموزنده و مثبت آن را نیز به‌خوبی متوجه شوند.

بررسی پیام های مثبت کارتون پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت با بچه ها

تماشا کارتون پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت برای بچه‌های بالای 6 سال، کاملا مناسب است. این کارتون با تاکید بر جنبه‌های مثبت یادگیری هنرهای رزمی، نکات مثبت و مهمی را به بچه‌ها یاد می‌دهد. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون برای بچه‌ها، شامل این موارد است:

  • پذیرش هویت و توانایی منحصر به‌فرد خود و دیگران؛

  • تلاش برای تقویت توانایی فردی و استفاده درست از آن توانایی؛

  • اهمیت قدرت مجزای هر کدام از اعضای خانواده یا دوستان و تاثیر آن بر موفقیت و رسیدن به اهداف تعیین شده؛

  • اهمیت تمرین، تلاش و پشتکار برای آموختن توانایی‌های جدید؛

  • بررسی شرایط و انتخاب راه‌حل مناسب بدون استفاده از خشونت.

دیدن تلاش پانداها برای یادگرفتن هنرهای رزمی، این فرصت فوق‌العاده را در اختیار شما می‌گذارد که درباره انجام ورزش‌های گوناگون، افزایش فعالیت بدنی و افزایش توانایی‌های جسمانی، با بچه‌های خود حرف بزنید.
علاوه بر این، هر اپیزود این سریال انیمیشنی، با نشان دادن یک چالش و مشکل خاص، موضوع تازه‌ای برای گفت‌وگو با بچه‌ها به شما خواهد داد. برای مثال در قسمت 2 سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت ، پانداهای کوچک بدون اجازه پو از محل زندگی‌شان خارج می‌شوند. می‌توانید با کمک این اپیزود، درباره اهمیت راست‌گویی، اجازه گرفتن از بزرگترها و مهم‌تر از همه، دلیل این کار، با بچه‌ها صحبت کنید.
در قسمت‌های مختلف، این نکات ظریف و آموزنده، به بهترین شکل ممکن روایت می‌شوند و می‌توانید راجع به فرهنگ‌های متفاوت، ورزش‌های مختلف و هنرهای رزمی، اهمیت الگو گرفتن از شخصیت‌های بزرگ و سایر موارد مشابه، با کودکان حرف بزنید.
در قسمت آخر سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت ، پو و بچه‌ها باید با استفاده از همه قدرت‌ها، دانش و معلومات خود، در آخرین چالش و در واقع امتحان خود، شرکت کنند. این موضوع می‌تواند فرصت خوبی برای شما باشد که درباره شرایط زندگی واقعی و احتمال وقوع هر نوع اتفاق در هر لحظه، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید که برخلاف مدرسه، امتحان‌های واقعی بدون آمادگی قبلی هستند و به همین دلیل، همه باید برای هر شرایطی، آمادگی نسبی و کافی، داشته باشند.

تماشا و دانلود سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت با دوبله فارسی کامل وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب را به‌صورت آنلاین برای بچه‌های خود پخش کنید. البته امکان دانلود سریال پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است و می‌توانید در آن‌جا هر اپیزودی را که بچه‌ها دوست دارند، برای آن‌ها دانلود کنید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون پاندای کونگ فو کار : پنجه های سرنوشت لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر قسمت‌های مربوط به این شخصیت محبوب مانند انیمیشن تعطیلات پاندای کونگ فو کار را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.