آفرینک
X

سریال مایا و سه مبارز Maya and the Three (2021)

مایا و سه مبارز Maya and the Three

کارتون مایا و سه مبارز Maya and the Three درباره ماجراجویی‌های شاهزاده مایا است که برای نجات انسان‌ها و زمین، باید یک ماموریت مهم، سخت و مهیج را انجام دهد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • مکزیک
  • 8.1 امتیاز
  • دوبله
  • 9+ سال

فصل 1 سریال مایا و سه مبارز

معرفی سریال مایا و سه مبارز

کارتون مایا و سه مبارز که با اسم مایا و سه جنگجو هم در ایران مشهور شده، درباره یک شاهزاده 15 ساله به اسم مایا است. مایا دوست دارد مثل سه برادر خود، یک جنگجوی تمام عیار شود و از همه توانایی‌های خود استفاده کند. هر چند که خانواده، یک تصمیم دیگر برای او دارند. مایا باید بعد از تاج‌گذاری، در قصر بماند و روش‌های تعامل با دیگر خانواده‌های سلطنتی را یاد بگیرد. حالا و با وجود همه مخالفت‌ها، روز تاج‌گذاری مایا می‌رسد و در همان لحظه تاج‌گذاری، یک اتفاق عجیب رخ می‌دهد. اما چه اتفاقی؟ با تماشا قسمت اول کارتون مایا و سه مبارز با دوبله فارسی به همراه فرزندتان، از ادامه ماجرا باخبر خواهیدشد!

داستان سریال مایا و سه مبارز درباره چیست؟

در همان لحظه‌ای که مایا به‌عنوان شاهزاده تاج‌گذاری می‌کند، نیروهای زیرزمینی یک پیام به خانواده او می‌فرستند و می‌گویند که مایا یک شاهزاده زیرزمینی است و باید هر چه زودتر به آن‌جا برود! اما اگر نرود چه می‌شود؟ خب آن‌ها گفته‌اند که اگر مایا به زیرزمین نرود، نیروهای قدرتمند آن‌جا، یک جنگ کامل شروع می‌کنند، خانواده مایا و همه انسان‌ها را از بین می‌برند و انسانیت برای همیشه به پایان می‌رسد! شاهزاده نوجوان داستان ما، قرار نیست حرف آن‌ها را بپذیرد و برای جلوگیری از نابودی زمین، باید ماموریت سخت خود را شروع کند. بر طبق یک پیشگویی قدیمی، مایا باید سه مبارز را پیدا کند که او را در این ماموریت همراهی کنند، با انواع نیروهای منفی بجنگد و دنیا را نجات دهد. آیا شاهزاده خانم و جنگنجوهای او موفق خواهندشد؟

جزئیات جالب Maya and the Three با دوبله فارسی

کارتون سه مبارز با روایتی کاملا مهیج و جذاب، ورود نوجوان‌ها به دنیای جوانی و بزرگسالی را نشان می‌دهد. طراحی کاراکترها و ظاهر آن‌ها، از فضای سنتی مکزیک الهام گرفته شده است و مخاطبان را به یک دنیای پر از نقش و نگار می‌برد. در این کارتون علاوه بر لحظات طنز، انواع چالش‌ها و اتفاقات تاثیرگذار هم وجود دارد و به همین خاطر، فصل 1 کارتون مایا و سه مبارز با استقبال فوق‌العاده مخاطبان روبه‌رو شده است.
اغلب شخصیت‌های منفی یا چالش‌ برانگیز، برگرفته از افسانه‌های مکزیکی و آمریکای لاتین هستند. با وجود همه این جزئیات، مخاطبان بزرگسال هم درست مثل بچه‌ها، از تماشا همه قسمت‌های انیمیشن سریالی مایا و سه مبارز لذت خواهند برد. ماموریت مهم و هیجان‌انگیز کاراکترهای اصلی، روندی مشابه یکی از مشهورترین فیلم‌های فانتزی تاریخ سینما یعنی ارباب حلقه‌ها دارد و این موضوع، افراد زیادی را به تماشا این کارتون ترغیب کرده است.
بهتر است با تماشا کارتون مایا و سه مبارز با دوبله فارسی کامل همراه با فرزندان‌تان، فرصت درک اتفاقات مهم این مینی سریال جذاب را در اختیارشان بگذارید. پس از اتمام هر قسمت هم می‌توانید درباره ماجراهای این کارتون با هم صحبت کنید.

کارتون مایا و سه مبارز چه پیام های مثبتی برای کودکان و نوجوانان دارد؟

تماشا سریال مایا و سه مبارز برای بچه‌های 9 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. پیام‌های آموزنده و مثبت این سریال انیمیشنی شامل موارد زیر هستند:

  • بررسی تغییرات فردی در زمان ورود به دوره‌های جدید زندگی؛

  • تاکید بر مشخصه‌های مثبت اخلاقی مثل از خودگذشتگی، فداکاری و تلاش برای حمایت و مراقبت از دیگران؛

  • معایب حل مشکلات از طریق خشونت فیزیکی؛

  • عدم پذیرفتن ظلم و زور و تلاش برای مقابله با آن.

مهم‌ترین نکته‌ای که کودکان از قسمت 1 سریال میا و سه مبارز در فصل اول با آن روبه‌رو می‌شوند، توانایی‌های کاراکتر اصلی داستان است. مایا به‌عنوان یک دختر نوجوان، می‌خواهد مثل برادران خود، مبارزه کرده و بتواند در کنار بقیه اعضای خانواده، از حق خود و دیگران دفاع کند.
کودکان با دیدن این بخش، می‌توانند معایب قضاوت افراد بر اساس جنسیت را متوجه شوند. از آن‌ها بخواهید که نظرشان را راجع به این موضوع بگویند و سپس درباره پیش‌داوری‌های اشتباه بر اساس جنسیت، ظاهر، نژاد و دیگر مشخصه‌های مشابه، با آن‌ها حرف بزنید.
در هر قسمت کارتون مایا ، او یکی از مبارزان را پیدا می‌کند و هم‌زمان، با بخشی از توانایی‌ها و حتی نقاط ضعف خود آشنا می‌شود. با کمک این موضوع، به فرزندان نوجوان خود بگویید که همه آدم‌ها، مجموعه‌ای از مشخصه‌های مثبت و منفی هستند. داشتن رفتارهای منفی، به معنای بد بودن انسان‌ها نیست و نباید خود را بر اساس نقاط ضعف خود بسنجند. از آن‌ها بخواهید که نقاط منفی خود را بشناسند، آن‌ها را بپذیرند و تلاش کنند که این جنبه‌های منفی را کاهش داده و با رفتارهای مثبت خود، آن‌‌ها را کمرنگ کنند.
در قسمت آخر کارتون Maya and the Three ، کاراکتر اصلی و متحدین او، باید با دشمن نهایی خود مواجه شوند، از تمام توانایی‌های خود استفاده کرده و او را شکست دهند. این بخش نیز فرصت خوبی است که درباره روش‌های مختلف حل مشکل، عدم استفاده از خشونت و کمک‌گرفتن از دیگر روش‌های مسالمت‌آمیز برای حل اختلاف نظرها، با کودکان حرف بزنید.

تماشا و دانلود سریال مایا و سه مبارز با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سریالی مایا و سه مبارز با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون Maya and the Three با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید پس از دانلود هر قسمت، آن اپیزود را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده، ماجراجویی‌های جذاب میا را ببینید و با بخشی از افسانه‌های مکزیک و داستان‌های منحصر به‌فرد آن‌جا، آشنا شوید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون مایا و سه مبارز لذت برد، پیشنهاد می‎کنیم کارتون پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها و کارتون سه فراری : داستان های آرکادیا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.