سریال مرد عنکبوتی Ultimate Spider-Man (2012)

مرد عنکبوتی  Ultimate Spider-Man

مجموعه کارتون مرد عنکبوتی Ultimate Spider-Man یا اسپایدرمن راجع به یکی از بزرگترین ابرقهرمانهای شرکت مارول Marvel Comics هست. پسری که یک عنکبوت رادیواکتیوی ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • 7+ سال

معرفی سریال مرد عنکبوتی

مجموعه کارتون مرد عنکبوتی Ultimate Spider-Man یا اسپایدرمن راجع به یکی از بزرگترین ابرقهرمانهای شرکت مارول Marvel Comics هست. پسری که یک عنکبوت رادیواکتیوی نیشش میزنه و تبدیل به ترکیبی از آدم و عنکبوت میشه. پتر پارکر Peter Parker شانس آورد که عنکبوت نیشش زد و مثلن یک پشه نیشش نزد. آخه یک ابرقهرمان پشه ای به چه دردی میخوره؟!ولی مرد عنکبوتی برای شهر فایده های خیلی زیادی داره. مخصوصن وقتی که چندین شرور بزرگ هم توی شهر وجود داشته باشن. تقریبن یک سال از زمانی که پتر تبدیل به قهرمان جدید شهر شده میگذره. اون توی این مدت مبارزه های زیادی داشته و جون آدمهای زیادی رو هم نجات داده. اما هنوز تا تبدیل شدن به یک ابرقهرمان فاصله زیادی داره. قرار نیست که با نیش عنکبوت تبدیل به یک قهرمان بی عیب و نقص بشه. خیلی چیزها رو هم باید در طول زمان یاد بگیره، مثل هر آدم دیگه ای. در همین موقع یک دانشمند دیوانه دنبال این هست که دی ان ای اسپایدرمن رو به دست بیاره. اون میخواد یک لشکر از سربازان عنکبوتی spider-soldier درست کنه و به دولت بفروشدش. دکتر اختاپوس Doctor Octopus به عنوان دشمن اصلی مردعنکبوتی نیروهای مختلفی رو برای پیدا و دستگیر کردن این قهرمان ناشناس اجیر میکنه. از یک طرف هم نیک فیوری Nick Fury مدیر موسسه شیلد S. H. I. E. L. D که کارش پیدا کردن و محافظت از ابرقهرمان هاست به کمک اسپایدر من میاد. اون در حال تشکیل گروهی به اسم انتقامجویان Avengers هست که وظیفه شون محافظت از زمین و انسان ها در برابر خطرات و تهدیدهای بزرگ و ناشناخته هست. اگه میخواید بدونید قهرمان کارتون ما چطور با دشمن های مختلفش برخورد میکنه و این نبردها چطوری اون رو تبدیل به آدم بهترd میکنه پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این مجموعه کارتون اکشن و ماجراجویانه بشینید.

جزئیات مجموعه کارتون مرد عنکبوتی Ultimate Spider-Man

این انیمیشن محصول استودیوی مارول انیمیشن Marvel Animation هست و زبان اصلیش هم انگلیسی. شما میتونید در آفرینک منتخب قسمتهای اون رو با دوبله فارسی ببینید.