آفرینک
X

سریال روز های داگ Dug Days (2021)

روز های داگ Dug Days

کارتون روز های داگ Dug Days درباره ادامه زندگی کاراکترهای کارتون بی‌نظیر و جذاب Up است که در 5 اپیزود کوتاه منتشر شده است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.1 امتیاز
  • دوبله
  • 5+ سال

فصل 1 سریال روز های داگ

معرفی سریال روز های داگ

کارتون روز های داگ که در ایران با نام‌های روزگار داگ و داگ دی نیز مشهور شده است، درباره داگ، شخصیت محبوب انیمیشن Up است. در این کارتون کوتاه، داگ و کارل با ماجراها و حوادث مختلفی روبه‌رو می‌شوند که باید آن‌ها را حل کنند. برای آشنایی با داستان کارتون Dug Days و نکات مهم آن، با ما همراه باشید.

داستان کارتون روز های داگ

کارتون سینمایی بسیار موفق Up، راجع به کارل یعنی یک پیرمرد تنها و راسل یک پسربچه پیشاهنگ بود که در کنار هم، ماجراهای مختلفی را تجربه می‌کنند. در انیمیشن بالا ، داگ یک سگ کوچک و بامزه بود که در طی داستان، به مخاطب معرفی شد. این سگ سخن‌گو، می‌تواند با کمک ابزاری که روی گلوی خود دارد، به‌راحتی با کارل و سایر انسان‌ها ارتباط برقرار کند. کارل بعد از ماجراهای قبلی، در حاشیه شهر یک خانه جدید یافته و البته داگ را نیز به‌عنوان دوست و حیوان خانگی خود، پذیرفته است. در طی هر کدام از اپیزودها، داگ با یک چالش جدید مواجه می‌شود و ماجراهای جالبی رخ می‌دهد.

نکات مهم کارتون جدید Dug Days با دوبله فارسی

کارتون جدید روزهای داگ در پنج اپیزود کوتاه حدودا 6 دقیقه‌ای ساخته شده است. هر اپیزود، روایت جذابی از چالش‌های داگ، تعامل او با کارل و ارتباط آن‌ها با راسل است. داگ که پیش از این زندگی در خانه و کنار انسان‌ها را تجربه نکرده، با اتفاقات عجیب و جذابی مواجه خواهد شد که باید بتواند آن‌ها را پذیرفته و البته مدیریت کند.
ماجراهای این سریال، از ماجراجویی‌های رخ‌داده در انیمیشن Up کمتر است. با این وجود، در کارتون روز های داگ نیز لحظه‌های مهیج و جذابی وجود دارد. تماشای کارتون Dug Days برای خردسالان که نمی‌توانند یک ماجرای یک ساعته را دنبال کنند، جذابیت زیادی خواهد داشت. البته ناگفته نماند که این اپیزودهای کوتاه، برای تمام سنین نیز به اندازه کافی سرگرم‌کننده و دوست‌داشتنی خواهد بود و بی‌شک می‌توانید در زمان تماشای کارتون روز های داگ ، در کنار بچه ها لحظات بسیار خوشی را سپری کنید.
در قسمت اول کارتون روز های داگ ماجرای ساخت لانه پرنده‌ها توسط کارل و محافظت این سگ محبوب از آن لانه روایت می‌شود. داگ در این قسمت با یک سنجاب کوچک آشنا شده که در ادامه، یک رقابت و چالش جدی بین آن‌ها رخ خواهد داد. در قسمت دوم کارتون Dug Days داگ باید از پنج توله سگ همسایه مراقبت کند. داگ در ابتدا تصور می‌کند که کار بسیار راحتی در پیش خواهد داشت و پس از مدت زمان کوتاهی، متوجه اشتباه خود و البته کار بسیار سختی که بر عهده دارد، می‌شود.
این رخدادها و اتفاقات به ظاهر ساده در هر اپیزود، علاوه بر سرگرم‌کردن مخاطب، نکات مهمی را نیز به کودکان آموزش می‌دهد. کنجکاوی کودکانه داگ، رفتارهای کمی بهتر ولی هم‌چنان عصبی کارل و البته تلاش برای موفقیت در کارهای ساده و روزمره، مهم‌ترین موضوعی است که در کارتون داگ دی دنبال می‌شود.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا کارتون روز های داگ

در این اپیزودهای بسیار کوتاه، لحظات مفرح زیادی رخ خواهند داد که صرف نظر از سن و سال، از ته دل به آن‌ها می‌خندید. رفتارهای کودکانه داگ و تعامل کارل با او، به زندگی واقعی شباهت بسیار زیادی دارد. پس از تماشا کارتون کامل روز های داگ می‌توانید با کودکان خود راجع به موارد مهمی صحبت کنید. مواردی هم‌چون دوستی انسان‌ها و حیوانات، چالش‌های روزمره، کمک به یکدیگر برای انجام پروژه‌های مختلف و البته زندگی در یک محیط جدید و سازگاری با شرایط مختلف، همه نکاتی هستند که در طی کارتون Dug Days به مخاطب عرضه می‌شوند.
شاید تنها نکته منفی این کارتون، زمان بسیار کوتاه آن باشد. فرزند شما می‌تواند کارتون کامل روز های داگ را در کمتر از یک ساعت ببیند و سرگرم شود. هر چند احتمالا شما نیز با ما هم‌عقیده باشید که تماشای یک کارتون کوتاه و بسیار باکیفیت، خیلی بهتر از تماشای یک کارتون طولانی و بی‌کیفیت خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم که کارتون Dug Days با دوبله فارسی را دانلود کرده و برای کودکان خود پخش کنید. مکالمات کوتاه و ساده این انیمیشن، می‌تواند مهارت‌های زبان‌آموزی کودکان و حتی بزرگسالان را نیز افزایش دهد.

تماشا و دانلود کارتون روز های داگ با زبان اصلی و دوبله فارسی در آفرینک

کارتون روز های داگ با دوبله فارسی و زبان اصلی در آفرینک وجود دارد. می‌توانید با دانلود کارتون روز های داگ و پخش آن به‌صورت آفلاین، یک دورهمی خانوادگی مفرح را تجربه کنید و یا آن را به‌صورت آنلاین، برای کودکان خود پخش کنید. کارتون جدید Dug Days یکی از بهترین گزینه‌ها بعد از یک روز خسته‌کننده و طولانی است که با ماجراهای بامزه و کاراکترهای محبوب، تمرکز ذهن شما را از تنش‌های ناتمام زندگی دور می‌کند.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون روز های داگ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون بلویی را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.