آفرینک
X

سریال تکنسین های گلیچ Glitch Techs (2020)

تکنسین های گلیچ Glitch Techs

کارتون تکنسین های گلیچ Glitch Techs درباره یک گروه جذاب، قوی و شجاع است که در کنار همدیگر، خطاهای بازی‌های ویدئویی را رفع می‌کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.6 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال تکنسین های گلیچ

معرفی سریال تکنسین های گلیچ

در صورتی که فرزندان شما هم عاشق بازی‌های ویدئویی هستند، در اولین فرصت باید کارتون تکنسین های گلیچ با دوبله فارسی را برای آن‌ها پخش کنید. سریال تکنسین های گلیچ یک ترکیب فوق‌العاده از لحظه‌های اکشن، طنز، سرگرم‌کننده و البته انواع بازی‌های ویدئویی است که توجه و علاقه همه بچه‌ها و نوجوان‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به خود جلب می‌کند. چرا؟ خب باید داستان این انیمیشن را برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون تکنسین های گلیچ با دوبله فارسی

تا حالا فکر کرده‌اید اگر موجودات بدجنس بازی‌های ویدئویی در دنیای واقعی وجود داشتند، چه اتفاقی برای ما انسان‌ها رخ می‌داد؟ در سریال تکنسین های گلیچ این سوال به‌دقت بررسی شده و البته یک راه حل عالی هم برای آن پیدا شده است. در این سریال، یک گروه نوجوان قدرتمند وجود دارند. در هر قسمت کارتون تکنسین‌های گلیچ، این گروه، هر موجود بدجنسی را که وارد دنیای واقعی می‌شود، از بین برده، حافظه مردم شهر را پاکسازی کرده و آرامش را به دنیا برمی‌گرداند. این گروه توانایی‌های مختلف و ابزارهای مدرنی دارند که با استفاده از آن‌ها، در کلوب بازی‌های ویدئویی به‌عنوان تکنسین‌ها و البته قهرمان‌های شهر، کار می‌کنند.

جزئیات جالب سریال تکنسین های گلییچ

در قسمت 1 سریال تکنسین های گلیچ بچه‌ها با شخصیت‌های اصلی، محیط کار این شخصیت‌ها و البته قدرت‌هایی که هر کدام دارند، به‌ خوبی آشنا می‌شوند و پس از آن، در هر قسمت و البته هر فصل از این کارتون، اتفاقات جذاب و مهیج دیگری را با کاراکترهای اصلی دنبال می‌کنند. فصل 1 تکنسین های گلیچ در سال 2020 پخش شد و فصل دوم نیز با فاصله کمی بعد از آن، در اختیار طرفداران این کارتون جذاب و جدید، قرار گرفت.
قسمت آخر تکنسین های گلیچ در فصل دوم نیز در همان سال 2020 پخش شد و تا سال 2022 نیز فصل جدیدی برای این کارتون جذاب و مهیج، پخش نشد. کارتون تکنسین های گلیچ با ترکیب دو موضوع به‌شدت پرطرفدار در دنیای بچه‌ها، توانست دنیایی بسازد که شخصیت‌های اصلی در آن‌جا، به‌صورت واقعی با موجودات بدجنس مبارزه کنند و احتمالا همین موضوع، بچه‌های زیادی را هیجان‌زده می‌کند.
البته که همانند همه کارتون‌های دیگر، می‌توانید با کمک جزئیات هر اپیزود و هر فصل کارتون تکنسین های گلیچ چیزهای مهمی به بچه‌های خود یاد بدهید. در ادامه، ارزش‌ها و پیام‌های اصلی این سریال فوق‌العاده را با هم بررسی خواهیم کرد.

بررسی نکات مثبت و منفی کارتون تکنسین های گلیچ با دوبله فارسی

هر قسمت سریال تکنسین های گلیچ درباره حضور یک موجود بدجنس است که بچه‌ها باید با آن مبارزه کرده و آن را شکست دهند. در طی این مبارزه‌ها، تکنسین‌ها از انواع سلاح‌ها و ابزارهای جنگی مدرن استفاده می‌کنند و به این شکل، دنیای انسان‌ها را امن و آرام، نگه می‌دارند. با اینکه این موضوع برای کودکان کمی بزرگ‌تر کاملا قابل قبول است، اما ممکن است بچه‌های کوچک‌تر با تماشای این مبارزه‌های دائم، دچار استرس شوند.
در کارتون تکنسین های گلیچ چند نکته مثبت و مهم وجود دارد که می‌توانید درباره آن‌ها با فرزندان‌تان حرف بزنید:

  • جنسیت قهرمان‌ها متنوع است و دختران و پسران در کنار هم می‌توانند با شجاعت مبارزه کنند؛

  • تکنسین های گلیچ به‌صورت گروهی فعالیت می‌کنند و به همین خاطر قدرت بسیار بیشتری دارند؛

  • تنوع فرهنگی، نژادی و جنسیتی در انواع جامعه‌ها وجود دارد و انسان‌ها با وجود همه این تنوع‌ها، می‌توانند در صلح و آرامش کنار هم زندگی کنند.

با توجه به این نکات مثبت، می‌توانید نظر بچه‌ها را راجع به موارد مختلف پرسیده و درباره هر کدام از این موارد، با آن‌ها گفت‌وگو کنید. به فرزندان‌تان یادآوری کنید که جنسیت، نژاد و تفاوت‌های ظاهری دیگر، نمی‌تواند مانع دوستی و همکاری افراد با یکدیگر شده و نباید دیگران را بر اساس چنین مشخصه‌هایی، قضاوت کنند.

تماشا و دانلود سریال تکنسین های گلیچ با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون تکنسین های گلیچ با دوبله فارسی فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید همه اپیزودهای این سریال به‌شدت جذاب و مهیج را برای کودکان خود به‌صورت آنلاین پخش کنید. البته که امکان دانلود سریال تکنسین های گلیچ و تماشای آن به‌صورت آفلاین هم برای بچه‌ها فراهم شده و تنها کافی است در اولین فرصت، این کارتون اکشن و تخیلی را همراه با بچه‌ها تماشا کنید. هرچند باید اشاره کنیم که حتما به بچه‌ها بگویید که هیچ‌ موجود ترسناکی نمی‌تواند از دنیای بازی‌های ویدئویی وارد دنیای واقعی شود و این تنها تخیلات نویسنده است و می‌توانند با خیال راحت از دیدن این دنیای کاملا خیالی، لذت ببرند.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون تکنسین های گلیچ لذت بردید، پیشنهاد می‌کنیم سریال تایتان‌ های نوجوان علیه تایتان های جوان و سریال شکارچیان ترول‌ را برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.