آفرینک
X

سریال بچه رئیس : بازگشت به کار The Boss Baby : Back in Business

بچه رئیس The Boss Baby

انیمیشن بچه رئیس The Boss Baby، ابتدا در سال 2017 بر اساس کتاب کمیک تصویری ساخته و نمایش داده شد و بعد از استقبال مردم از انیمیشن سینمایی، مجموعه‌ای نی ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید

فصل 3 سریال بچه رئیس

فصل 1 سریال بچه رئیس

معرفی سریال بچه رئیس : بازگشت به کار

انیمیشن بچه رئیس The Boss Baby، ابتدا در سال 2017 بر اساس کتاب کمیک تصویری ساخته و نمایش داده شد و بعد از استقبال مردم از انیمیشن سینمایی، مجموعه‌ای نیز با همین عنوان به صورت تلویزیونی توسط شرکت دریم‌ورکس تولید و پخش شد.

داستان در مورد بچه‌ عجیب و غریبی هستش که با ورودش  به خانواده تمپلتون، موجب اتفاقات زیادی می‌شه. تیم از این بچه بدش می‌آید ولی در انتهای فیلم مجبور می‌شه تا تو مأموریتش بهش کمک کنه. داستان مجموعه بچه رئیس در ادامه انیمیشن اصلی هستش که در اون تد با کمک برادرش، تیم تلاش می‌کنه تا بتونه تعادلی بین کارش به عنوان رئیس شرکت بچه‌ها و زندگی خانوادگیش ایجاد کنه. زبان اصلی این مجموعه انیمیشن انگلیسی هست اما شما در آفرینک می‌تونید اون‌ها رو با دوبله فارسی ببینید.

شخصیت‌های مجموعه انیمیشن بچه رئیس The Boss Baby

بچه رئیس به نام تد شخصیت اصلی انیمیشن و یک نوزاد غیرعادی هستش که کت و شلوار می‌پوشه و همیشه یه کیف چرمی دستشه. در واقع او یکی از اعضای سازمان بچه‌ها هستش و برای انجام مأموریتی به خونه تیم می‌آید. او در این مأموریت سری وظیفه داره تا بفهمه چرا بچه‌ها دارن بازار فروششونو از دست می‌دهند و بر خلاف میلش مجبوره که با تیم تشکیل یه گروه بده.

تیم یه پسربچه هفت ساله، خیال‌پرداز و خوشحاله که پسر اول خانم و آقای تمپلتون هستش و از زندگیش راضیه. تا اینکه یه روز بچه رئیس با تاکسی در خونشون می‌رسه و از همون اول می‌فهمه که تد یه نوزاد غیرعادیه ولی نمی‌تونه به پدرو مادرش ثابت کنه. او بعد از مدتی مجبور می‌شه به تد کمک کنه تا مأموریتشو زودتر انجام بده. آقای تمپلتون پدر تیم و همسر جنیس تمپلتون هستش. فرانسیس شخصیت منفی انیمیشن زمانی در سازمان بچه‌ها کار می‌کرده ولی چون نتونسته فرمول سری، بچه‌ها با خوردنش مثل بزرگسال‌ها رفتار می‌کنند، رو بخوره، کم‌کم بزرگ می‌شه و از سازمان بیرون می‌اندازنش.

بعد از اکران موفقیت‌آمیز انیمیشن سینمایی بچه رئیس، سریال انیمیشنی با نام بچه رئیس: بازگشت به کار نیز در سیزده قسمت در سال 2018 پخش می‌شه. قسمت دوم انیمیشن اصلی قراره در سال 2021 تولید و پخش بشه.

این انیمیشن برای دریافت چند جایزه مهم بین‌المللی مثل: بهترین انیمیشن آکادمی در سال 2018 و بهترین انیمیشن متحرک در گلدن گلاب 2018 نامزد شد و تونسته جایزه بهترین توسعه بصری در فستیوال فیلم و انیمیشن بین‌المللی سال 2016 رو دریافت کنه.