آفرینک
X

سریال ابی هچر Abby Hatcher Fuzzly Catcher (2018)

ابی هچر Abby Hatcher Fuzzly Catcher

کارتون ابی هچر Abby Hatcher ماجراجویی‌های یک دختر کوچولوی باهوش به نام ابی است که در هر قسمت سعی می‌کند به دوستان بامزه خودش کمک کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.6 امتیاز
  • دوبله
  • 4+ سال

فصل 1 سریال ابی هچر

معرفی سریال ابی هچر

برای بچه‌های کوچک با قدرت تخیل بالا، هر اتفاقی می‌تواند نشانه یک ماجراجویی جذاب باشد. پرواز کردن با کمک حباب‌ها، دوست‌شدن با موجودات کوچولو و بامزه و سخن‌گو، دوچرخه‌سواری در طول روز و البته یادگرفتن چیزهای مهم و جدید، همه در سریال ابی هچر رخ می‌دهد. احتمالا برای شما هم این سوال ایجاد شده که داستان از چه قرار است؟

کارتون ابی هچر درباره چیست؟

زندگی در یک هتل بزرگ با موجودات بامزه و دوست‌داشتنی و رنگارنگ، برای هر کودکی شبیه یک رویای شیرین است و ابی 7 ساله، دقیقا همه این شرایط را دارد. ابی هچر همراه با دوستان خود یعنی «فازلی‌ها»، هر روز اتفاقات جذاب و هیجان‌انگیزی را تجربه می‌کند. شاید شما هم می‌پرسید که فازلی‌ها چی هستند؟ باید بگوییم که فازلی‌ها موجودات کوچک، رنگارنگ و به‌شدت دوست‌داشتنی هستند که گاهی اوقات با حواس‌پرتی و شیطنت، کارهای نسبتا اشتباه یا خطرناکی انجام می‌دهند و ابی هر بار به آن‌ها کمک می‌کند که بهترین راه‌حل را پیدا کنند.

نکات جذاب سریال ابی هچر

این سریال جذاب، برای کودکان کم سن و سال ساخته شده و این موضوع در تمام بخش‌های آن قابل لمس است. همه کاراکترها رنگ‌هایی شاد و زیبا دارند، طراحی صحنه‌ها به‌شدت امن و دوست‌داشتنی است و علاوه بر آن، موسیقی متن نیز برای کودکان جذابیت زیادی دارد. آهنگ ابی هچر در این کارتون کودکانه چندین بار تکرار شده و معمولا همه مخاطبان کودک، این آهنگ بامزه را حفظ کرده‌اند.
هر کدام از اپیزودهای سریال جدید ابی هچر حدودا 22 دقیقه است و در همین مدت زمان، کودکان باید در کنار ابی و البته فازلی‌ها، مشکل موجود در آن اپیزود را حل کنند. شخصیت اصلی این کارتون یعنی ابی، هر بار از ابزار و تکنولوژی‌های مختلف استفاده می‌کند و می‌توان گفت که این کارتون، یکی از کارتون‌های کارآگاهی کودکانه است که بچه‌ها را به کشف و جست‌وجو، ترغیب خواهد کرد.
علاوه بر تمام جنبه‌های سرگرم‌کننده، سریال ابی هچر با تمرکز بر یادگیری توانایی حل مسئله برای کودکان، طراحی و تولید شده است. به همین خاطر پس از تماشا سریال ابی هچر با بچه‌ها، می‌توانید راجع به داستان آن اپیزود با کودکان صحبت کنید. پیشنهاد می‌کنیم نسخه ابی هچر دوبله فارسی را با کودکان تماشا کنید تا بچه‌ها بتوانند تمام جزئیات داستان را به‌خوبی درک کنند.

نکات مثبت و منفی کارتون ابی هچر برای بچه‌ها

در قسمت 1 کارتون ابی هچر و در شروع داستان، بچه‌ها با ابی آشنا شده و نحوه دوست‌شدن او با دوست صمیمی‌اش را می‌بینند. با همین شروع جذاب، بچه‌ها نکات مهمی درباره دوست‌یابی و آشنا شدن با دیگران فرا خواهند گرفت.
علاوه بر این، در هر اپیزود از این سریال کارتونی، ابی و بازلی، با هم اتفاقات مختلفی را تجربه می‌کنند. کشف‌کردن بخش‌های مختلف خانه، گم‌شدن یکی از فازلی‌ها و تلاش برای پیدا کردن او، تولدگرفتن، ترس از ارتفاع، حسادت‌کردن به همدیگر، پیداکردن اشیا گم‌شده و ده‌ها موضوع دیگر، همه از طریق روابط میان ابی و دوستان او، روایت می‌شوند.
پس از تماشای هر اپیزود، می‌توانید مشکل موجود در آن قسمت را با فرزندان خود بررسی کنید و از آن‌ها بخواهید راه‌حل دیگری برای حل کردن آن موضوع، پیشنهاد دهند. در کارتون جدید ابی هچر کودکان یاد می‌گیرند مسئولیت‌پذیر باشند، به دوستان خود کمک کرده و از آن مهم‌تر، با پرورش قدرت تخیل خود، هر لحظه و هر اتفاق را به یک موضوع شاد، هیجان‌انگیز و ماجراجویانه، تبدیل کنند.
در قسمت آخر کارتون ابی هچر در فصل دوم ، یکی از فازلی‌ها به مریض‌بودن تظاهر می‌کند. این موضوع احتمالا در روزهای مدرسه و مهد بچه‌های کوچک‌تر، به‌وفور رخ می‌دهد و می‌توانید با استفاده از اتفاقات این اپیزود، درباره نتایج بد این کار اشتباه، با کودکان حرف بزنید.
روابط میان اعضای خانواده ابی با همدیگر، مسئولیت‌های هرکدام و البته شخصیت سرآشپز هتل، همه موضوعات جدیدی برای بررسی و آموزش در اختیار شما می‌گذارند. می‌توانید راجع به شرایط هر خانواده و اعضای آن و حتی شغل‌های خانوادگی و نیاز به مشارکت‌کردن در آن‌ها، با بچه‌ها صحبت کنید.

تماشا و دانلود ابی هچر با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون ابی هچر با دوبله فارسی کامل به‌صورت رایگان وجود دارد و می‌توانید قسمت اول تا آخر آن را به‌صورت آنلاین، با فرزندان‌تان ببینید. امکان دانلود کارتون ابی هچر و تماشای آفلاین نیز در آفرینک برای شما فراهم شده و می‌توانید به‌راحتی این سریال را با دیگر اعضای خانواده تماشا کنید. ابی هچر در کنار فازلی‌ها، دنیا را با نگاهی هیجان‌انگیز بررسی می‌کند و این موضوع می‌تواند برای کودکان آموزنده و برای بزرگترها، سرگرم‌کننده باشد. اگر فرزند شما از تماشای این سریال لذت برد، کارتون سوفیا هم می‌تواند برای او جذاب باشد.