آفرینک
X

سریال کیت و کیت Kit and Kate (2014)

کیت و کیت Kit and Kate

کارتون کیت و کیت Kit and Kate ماجراهای یک خواهر و برادر است که هر روز باید چیزهای تازه‌ای را یاد بگیرند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • روسیه
  • 6.7 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 1 سریال کیت و کیت

معرفی سریال کیت و کیت

کیت و کیت دو گربه بازیگوش هستند که در هر قسمت، یک ماجراجویی آغاز کرده و چیزهای زیادی به کمک پدر و مادرشان یاد می‌گیرند. در این کارتون اهمیت راهنمای پدر و مادر برای نشان دادن مسیر درست به فرزندان، به طور کامل نشان داده شده است. برای آشنایی با نکات مهم کارتون Kit and Kate و تاثیر آن بر کودکان، در ادامه همراه ما باشید.

داستان کارتون کیت و کیت بازیگوش

کارتون Kit and Kate راجع به خواهر و برادر گربه‌ای کوچک است که برای زندگی‌کردن، باید چیزهای زیادی را فرا بگیرند. در هر قسمت جدید، این دو وارد یک جعبه جادویی شده و با انتخاب یک وسیله بازی، ماجراجویی آن‌ها آغاز می‌شود. پس از آغاز داستان، اتاق آن‌ها به یک سرزمین جذاب تبدیل شده و همه ماجراها در آن‌جا رخ می‌دهد. در هر قسمت، بچه‌ها یک کار را اشتباه انجام داده و درست زمانی که همه چیز خراب می‌شود، پدر یا مادرشان وارد داستان شده و آن‌ها را کمی راهنمایی می‌کنند. پس از این لحظه، داستان دوباره آغاز شده و بچه‌ها با توجه به راهنمایی جدید، ماجراجویی خود را دوباره تکرار می‌کنند و در نهایت موفق می‌شوند.

نکات مهم کارتون Kit and Kate

شخصیت‌های کارتون کیت و کیتی دقیقا مشابه همان چیزی است که کودکان به دیدن آن عادت دارند. یک خواهر و برادر بازیگوش که هر روز به دنبال یافتن یک سرگرمی جدید هستند. کِیت، با پیراهن صورتی و صدای دخترانه، معمولا بیشترین بازیگوشی را دارد و برادر او یعنی کیت، گاهی اوقات رفتار عاقلانه‌تری داشته ولی در اغلب موارد، او را در بازیگوشی‌ها همراهی می‌کند.
معمولا کودکان در سنین 2 تا 8 سال، در حال آزمون و خطا هستند. آن‌ها بی‌وقفه گریه می‌کنند، در بازی‌های تقلب می‌کنند یا با حواس‌پرتی، کارهای مهم زندگی‌شان را به‌تعویق می‌اندازند. همه این موارد، بخش مهمی از فرآیند رشد کودکان است و پدر و مادرها باید تنها در نقش راهنما، کنار کودکان حاضر شوند.
قسمت اول کارتون کیت و کیت نیز با چنین داستانی آغاز می‌شود. بچه‌ها قصد دارند که به یک جایی بروند ولی با بازیگوشی، دیر رسیده و جا می‌مانند. در طی اپیزودهای 5 دقیقه‌ای، ماجرای هر داستان دو دفعه تکرار می‌شود. دفعه اول، بچه‌ها اشتباهات مختلفی مرتکب شده و در دفعه دوم، راهنمایی‌های پدر و مادرشان را در نظر می‌گیرند و البته موفق می‌شوند.
فصل اول کارتون Kit and Kate با 52 اپیزود منتشر شد و این روند در فصل دوم و با 52 اپیزود دیگر ادامه یافت. این کارتون همانند تمام انیمیشن‌های دیگر، نکات بسیار مهمی را به کودکان آموزش می‌دهد و برای رشد کودکان، مفید خواهد بود.

تماشا کارتون کیت و کیت و صحبت راجع به نکات مهم آن با کودکان

پس از تماشای کارتون کیت و کیت می‌توانید راجع به ماجراجویی بچه‌ها، اشتباهی که از آن‌ها سر زده و نحوه تصحیح آن اشتباه، با کودکان خود صحبت کنید. می‌توانید از این کارتون ایده گرفته و به بچه‌ها کمک کنید که قوه تخیل خود را پرورش دهند.
پیام اصلی کارتون کیت و کیت ، کمک به یکدیگر، تصحیح اشتباهات خود، توجه به راهنمایی بزرگ‌ترها و البته لذت‌بردن از زندگی روزانه است.
علاه بر کودکان، کارتون کیت و کیت یک نکته بسیار اصلی و ارزش‌مند نیز به والدین آموزش می‌دهد. پدر و مادر این دو شخصیت، در همه لحظه‌های زندگی کودکان حضور ندارند. آن‌ها به کودکان اجازه می‌دهند در محیط امن خانه، روش‌های گاه اشتباه را نیز امتحان کنند و سپس تنها با ارائه یک توصیه کوتاه، از آن‌ها می‌خواهند اشتباه خود را تصحیح کنند. عدم حضور والدین در هر ثانیه از زندگی بچه‌ها، باعث استقلال فکری بچه‌ها شده و یافتن مسیر صحیح زندگی را از همان کودکی، به آن‌ها آموزش می‌دهد.

دانلود کارتون جدید کیت و کیت از آفرینک

در آفرینک امکان دانلود رایگان کارتون Kit and Kate وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کنید و یا اینکه با دانلود آن، به‌صورت آفلاین و در کنار هم، این انیمیشن آموزنده و بسیار جذاب را با هم تماشا کنید. کارتون کیت و کیت انگلیسی می‌تواند با مکالمه‌های کوتاه و کودکانه، توانایی‌های زبان‌آموزی شما و کودکان‌تان را نیز افزایش دهد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشای کارتون کیت و کیت بازیگوش ، لحظات جذابی را کنار کودکان خود سپری کنید.

اگر فرزند شما از تماشای کارتون کیت و کیت لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سریال کوکوملون را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.