آفرینک
X

سریال هتل پوکمون Pokémon Concierge (2022)

هتل پوکمون Pokémon Concierge

کارتون هتل پوکمون Pokémon Concierge 2023 درباره یک هتل جذاب در یک جزیره است که هارو، به‌عنوان یکی از نیروهای جدید کار خود را در آن‌جا شروع می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.6 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال هتل پوکمون

معرفی سریال هتل پوکمون

کارتون هتل پوکمون که با نام « دستیار هتل پوکمون » و « دربان پوکمون » هم در ایران ترجمه شده است، داستان جذابی درباره هارو، دارد. هارو، دختر جوان و زیبایی است که در یک هفته، همه چیز در زندگی‌اش به طرز عجیبی با مشکل مواجه می‌شود. او کارش را از دست می‌دهد و برای دور شدن از شرایط فعلی خود، یک شغل تازه انتخاب می‌کند. حالا شغل تازه او چیست؟ او قصد دارد در هتل پوکمون ، کار خود را به‌عنوان یکی از نیروهای اصلی هتل، شروع کند. هارو در این‌جا باید انواع وظایف را به عهده بگیرد و البته با چالش‌های گوناگون هم مواجه شود! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که هتل پوکمون کجاست و هارو قرار است در آن‌جا چه چالش‌هایی داشته باشد، هر چه سریع‌تر تماشا قسمت اول کارتون جدید پوکمون با دوبله فارسی کامل را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه داستان سریال هتل پوکمون 2023 چیست؟

هتل پوکمون، در یک جزیره گرمسیر و سرسبز قرار دارد و مهمان‌های مختلف همراه با پوکمون‌های خود، برای استراحت و تعطیلات، به آن‌جا می‌روند. پوکمون‌ها، موجوداتی بامزه، عجیب و جادویی هستند که هرکدام، قدرت خاصی دارند و کنار هم بودن همه آن‌ها در یک هتل زیبا، همیشه ماجراهای عجیبی به بار می‌آورد. هارو در این شرایط باید یاد بگیرد که مشکلات هتل را حل کند، اجازه ندهد که اتفاقات پیش‌بینی‌نشده سفر مهمانان را خراب کند و از همه مهم‌تر اینکه شرایط آرام و خوبی هم برای خود بسازد! اما آیا موفق خواهد شد؟

بچه‌ها با تماشا کارتون Pokémon Concierge با دوبله فارسی چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

استاپ موشن پوکمون یکی از بهترین کارتون‌هایی است که می‌توانید همراه با بچه‌ها، تماشا کنید. پوکمون‌ها موجوداتی بامزه و دوست‌داشتنی هستند که هرکدام نیروهای متفاوتی دارند و در کنار انسان‌ها زندگی می‌کنند.
محیط زیبا و رنگارنگ، داستان‌های جذاب و سرگرم‌کننده و بررسی چندین موضوع مهم در هر قسمت از سریال هتل پوکمون در فصل اول ، باعث شده که این سریال یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی باشد. پس از تماشا هر اپیزود از انیمیشن سریالی هتل پوکمون 2023 ، می‌توانید با بچه‌ها درباره نکات مهم و مثبت این کارتون حرف بزنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که کارتون پوکمون جدید چه نکات مثبتی دارد، موارد زیر به شما کمک خواهند کرد:

اهمیت استراحت‌کردن و لذت‌بردن از لحظات کوتاه زندگی

از آن‌جا که همه ماجراهای فصل 1 سریال Pokémon Concierge در هتل یک جزیره رخ می‌دهد، بچه‌ها به‌خوبی با اهمیت استراحت‌کردن و لذت‌بردن از زندگی آشنا خواهند شد. در این بخش می‌توانید به کودکان یادآوری کنید که فعال‌بودن و رسیدن به اهداف، تنها زمانی امکان‌پذیر خواهد بود که انسان‌ها در کار و زندگی خود توازن داشته باشند.
کار بیش از حد و خستگی فراوان یا استراحت دائمی و عدم انجام وظایف، هر دو آسیب‌زا هستند. درباره لزوم ایجاد توازن در زندگی و نحوه ایجاد آن، با بچه‌ها حرف بزنید و آن‌ها را با این اصل مهم زندگی آشنا کنید.

آشنایی با شغل‌های مختلف و شجاعت مواجه‌شدن با شرایط جدید

بچه‌ها در قسمت 1 انیمیشن سریالی هتل پوکمون ، با یک موضوع مهم روبه‌رو خواهند شد. کاراکتر اصلی از یک شهر دیگر وارد هتل شده و تصمیم می‌گیرد که یک کار جدید را آغاز کند. او تا به حال چنین تجربه‌ای نداشته و همه وظایف این شغل جدید برای او تازگی دارند. با وجود این، کاراکتر اصلی تمام چالش‌های این کار را پذیرفته و شرایط تازه‌ای را تجربه می‌کند.
با اشاره به این بخش، درباره اهمیت ریسک‌پذیری و خارج‌شدن از محیط امن ذهنی، با کودکان حرف بزنید. به فرزندان خود بگویید که آغاز دوستی‌های جدید، واردشدن به یک مدرسه تازه، امتحان‌کردن ورزش‌ها و سرگرمی‌های نو، همیشه استرس‌زا هستند. هر چند که انسان‌ها برای پیشرفت، یافتن علایق خود و تقویت مهارت‌ها و استعدادهای فردی، باید این کار را انجام دهند. علاوه‌بر این، بچه‌ها در این کارتون با انواع شغل‌های مرتبط با هتل و گردشگری نیز آشنا می‌شوند و می‌توانید با کمک این کارتون، اطلاعات عمومی کودکان خود را افزایش دهید.

بررسی اصول مهم برقراری با دیگران در جامعه

هارو به‌عنوان یکی از نیروهای هتل، باید مهربان و مودب باشد و به دیگران کمک کند. این موضوع در قسمت 3 سریال جدید پوکمون ، به‌خوبی بررسی می‌شود. هارو باید به سایدوک کمک کند تا سردرد او خوب شود. علاوه‌بر این، از اولین اپیزود تا قسمت آخر سریال هتل پوکمون ، هارو هر بار باید در شرایط سخت، بر رفتار و واکنش‌های خود کنترل کامل داشته باشد و بدون ناراحت‌شدن مهمانان، شرایط را به حالت طبیعی بازگرداند.
تسلط بر رفتار، مودب‌بودن و احترام‌گذاشتن به دیگران، به‌خوبی در این کارتون بررسی می‌شوند و می‌توانید با کمک این بخش، نکات مهم و مثبتی به کودکان بیاموزید.

والدین پیش از پخش استاپ موشن هتل پوکمون باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان و ظاهر کمی متفاوت پوکمون‌ها در برخی از سکانس‌ها، باعث شده که تماشا کارتون Pokémon Concierge 2023 برای کودکان 8 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • انواع وسایل، محصولات و اسباب‌بازی‌ها با تصاویر پوکمون‌ها در بازار وجود دارند که ممکن است بچه‌ها به خرید آن‌ها ترغیب شوند.

  • با توجه به انواع کارتون‌ها و سریال‌ها با محوریت این کاراکترها، این احتمال وجود دارد که بچه‌ها پس از تماشا این کارتون، دوست داشته باشند دیگر عناوین این مجموعه را هم تماشا کنند.

تماشا و دانلود کارتون جدید هتل پوکمون 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون Pokémon Concierge 2023 با دوبله فارسی وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود سریال هتل پوکمون با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، اپیزودهای مختلف این کارتون را همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراهای هارو و دوستان او در هتل، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون هتل پوکمون لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن پوکمون : اسرار جنگل و مجموعه هتل ترانسیلوانیا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.