آفرینک
X

سریال نینجاگو : پیدایش اژدهایان Ninjago : Dragons Rising (2023)

نینجاگو Ninjago

کارتون نینجاگو : پیدایش اژدهایان Ninjago : Dragons Rising 2023 درباره دو نوجوان نینجا است که باید از قدرت‌های اژدهایان محافظت کرده و در مقابل نیروهای شرور ایستادگی نمایند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 7.7 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 1 سریال نینجاگو

معرفی سریال نینجاگو : پیدایش اژدهایان

سال‌ها پس از ماجراهای نینجاگو، تمام 16 قلمرو با یک زلزله عجیب، به هم پیوسته‌اند و نینجاهای قدیمی، هر کدام در گوشه‌ای از این سرزمین تازه، پنهان شده‌اند. در این وضعیت عجیب، دو نوجوان با استعداد فوق‌العاده برای نینجا شدن، به معبد افسانه‌ای می‌آیند و قرار است که لیوید، فنون باستانی نینجاها را به آن‌ها آموزش دهد! اگر دقیقا نمی‌دانید که چرا این سرزمین تازه هم به نینجا نیاز دارد و این دو نوجوان باید چه کارهای مهمی انجام دهند، بهتر است هر چه سریع‌تر تماشا کارتون جدید نینجاگو : پیدایش اژدهایان با دوبله فارسی را با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه داستان سریال نینجاگو : پیدایش اژدهایان درباره چیست؟

آرین و سورا، از یک قلمروی جدید آمده و به‌تازگی قدرت‌های نینجایی خود را کشف کرده‌اند. حالا این دو نوجوان همراه با لیوید، یک ماموریت بسیار مهم دارند. آن‌ها باید هر چه زودتر بقیه نینجاها را پیدا کنند. در کنار هم از اژدهایان افسانه‌ای محافظت کنند و اجازه ندهند که دست نیروهای شرور، به این اژدهایان برسد! برای شما هم این سوال پیش آمده که اگر نیروهای شرور، اژدهایان را به‌دست آورند چه اتفاقی می‌افتد؟ خب باید بدانید که در آن صورت، نیروهای بدجنس از انرژی جادویی اژدهایان برای نابودی زمین استفاده خواهند کرد. حالا و با این وضعیت، ماموریت سخت، پیچیده و پر از چالش این سه دوست، آغاز خواهد شد!

تماشا کارتون جدید Ninjago : Dragons Rising با دوبله فارسی چه پیام‌های مثبتی برای بچه‌ها دارد؟

انیمیشن سریالی نینجاگو : پیدایش اژدهایان 2023 ، یکی از تازه‌ترین سریال‌های کارتونی از محصولات لگو ها است. بچه‌ها و بزرگسالان طرفدار این مدل انیمیشن‌ها، می‌توانند وارد بخش تازه‌ای از دنیای لگوها شده و همراه با کاراکترهای اصلی، ماموریت‌های جذابی را پشت سر بگذارند.
 قسمت اول سریال نینجاگو : پیدایش اژدهایان در فصل 1 ، با معرفی کاراکترها شروع می‌شود و پس از آن در هر اپیزود، مخاطبان با بخش تازه‌ای از قلمروی جدید آشنا می‌شوند. هر قسمت این سریال جذاب، حدودا 22 دقیقه است و از همان قسمت 1 کارتون Ninjago : Dragons Rising و پس از اتمام هر اپیزود، می‌توانید با فرزندان خود درباره ماجراهای آن قسمت و نکات مهم هر اپیزود، حرف بزنید.
برخی از مهم‌ترین نکات مثبت این سریال انیمیشنی شامل موارد زیر هستند:

حوادث طبیعی کره زمین و تاثیرات آن

در ادامه اپیزود اول و در قسمت 2 کارتون نینجاگو : پیدایش اژدهایان در فصل اول ، بچه‌ها با اتفاق عجیب ترکیب همه قلمروها پس از یک حادثه طبیعی مشابه زلزله، مواجه می‌شوند. می‌توانید با اشاره به اتفاقات این اپیزود، کودکان را با انواع حوادث طبیعی و تغییرات کره زمین پس از این حوادث، آشنا نمایید.
با توجه به زلزله‌خیز بودن ایران، بهتر است از این دو اپیزود کمک گرفته و با کمک ماجراهای آن، بچه‌ها را با نکات مهم مراقبت از خود در حین زلزله و پس از آن، آشنا نمایید. انواع حوادث طبیعی دیگر مختص به شهر یا منطقه محل سکونت‌تان را به بچه‌ها آموزش دهید و  مهم‌ترین اصول اولیه پزشکی برای کاهش آسیب را به فرزندان‌تان بیاموزید.

توانایی مدیریت بحران

در قسمت 6 کارتون نینجاگو : پیدایش اژدهایان ، نینجاها باید بتوانند مشکل موجود را در مدت زمان بسیار کمی حل کنند. این بخش، فرصت خوبی است که درباره مهارت‌های مدیریت بحران، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که با داشتن سرعت عمل در اغلب لحظات سخت، می‌توانند شرایط را به نفع خود تغییر دهند.
تنها نکته مهم این است که آرامش و خونسردی خود را حفظ کنند و با تفکر سریع، بهترین راه‌حل را بیابند. ناگفته پیدا است که این مهارت هم با آموزش و تمرین به‌دست می‌آید و باید از کوچک‌ترین فرصت‌ها برای تقویت این مهارت کودکان، استفاده کنید.

همکاری با هم برای رسیدن به اهداف

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون Ninjago : Dragons Rising ، کودکان تلاش‌های جمعی کاراکترها را می‌بینند. به این کار گروهی نینجاها اشاره کرده و به بچه‌های یادآوری کنید که همکاری با هم و کمک به همدیگر، می‌تواند باعث پیشرفت همه شود. از طرف دیگر با تقسیم مسئولیت‌ها و اجرای آن‌ها به‌صورت تیمی، هیچ‌کس با فشار کاری بسیار زیاد مواجه نشده و همه در یک شرایط عادلانه، می‌توانند وظایف خود را اجرا کنند.

والدین پیش از پخش سریال نینجاگو : پیدایش اژدهایان باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • وجود اژدهایان و خطرات موجود برای نینجاها، باعث شده که تماشای کارتون Ninjago : Dragons Rising برای کودکان 7 ساله و بزرگتر، مناسب باشد.

  • ممکن است فرزندان شما بعد از تماشا این کارتون، به خرید قطعات بیشتری از لگو و ساخت انواع کاراکترها، تمایل داشته باشند.

  • روند سریع داستان ممکن است درک اتفاقات را برای برخی کودکان کم سن و سال، سخت‌تر کند. در این صورت کنار بچه‌ها بمانید و بخش‌های مبهم را با جملات ساده و کوتاه، برای آن‌ها توضیح دهید.

تماشا یا دانلود کارتون  نینجاگو : پیدایش اژدهایان با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال کامل نینجاگو : پیدایش اژدهایان 2023 با دوبله فارسی فراهم شده است. می‌توانید تمام اپیزودهای این انیمیشن سریالی را رایگان و آنلاین، تماشا کنید. علاوه بر این، امکان دانلود کارتون Ninjago : Dragons Rising با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید تمام قسمت های سریال نینجاگو : پیدایش اژدهایان را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های جذاب سه نینجای شجاع، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون نینجا : پیدایش اژدهایان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم لگو نینجاگو و انیمیشن انتقام جویان لگویی مارول : کد قرمز را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.