آفرینک
X

سریال بیمکس Baymax (2022)

بیمکس Baymax

سریال بیمکس Baymax! 2022 ما را با ربات خوش‌قلب، مهربان و به‌شدت بامزه‌ای به نام بیمکس همراه می‌کند که قصد دارد به همه - واقعا همه- کمک کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • دوبله
  • 5+ سال

فصل 1 سریال بیمکس

معرفی سریال بیمکس

اگر فکر می‌کنید همه ربات‌ها بدنی فلزی، سخت و غیر قابل نفوذ دارند، این سریال انیمیشنی برای شما فوق‌العاده خواهد بود. بیمکس همان ربات مهربان و نرمی است که تصور ذهنی همه را از یک ربات، تغییر داده است. اولین حضور بیمکس در انیمیشن «هیرو»، باعث شد که مخاطبان زیادی از سرتاسر دنیا عاشق این شخصیت بامزه و دوست‌داشتنی شوند و خوشبختانه این بار بیمکس با یک سریال جذاب و خوش‌ساخت، به دنیای انیمیشن‌ها بازگشته است. اما ماجرای کارتون بیمکس چیست؟

داستان کارتون بیمکس 2022

اگر انیمیشن شش ابر قهرمان را ندیده‌اید، احتمالا بیمکس را نمی‌شناسید. بیمکس یک ربات پلاستیکی، تقریبا غول‌پیکر، سفید، بسیار مهربان و به‌شدت باهوش است که هدف اصلی به‌وجود آمدنش، کمک به پسر نوجوانی به نام هیرو بود. در سریال جدید بیمکس 2022 این ربات دوست‌داشتنی کار خودش را بزرگ‌تر کرده و سعی می‌کند به همه افرادی که به کمک نیاز دارند، کمک کند! آیا موفق می‌شود؟

نکات مهم انیمیشن سریالی بیمکس

قسمت 1 سریال بیمکس در ژوئن 2022 پخش شد و از همان سکانس‌های اول، یک انیمیشن سریالی قوی و خوش‌ساخت را به نمایش گذاشت. بیمکس در اولین حضور خود سعی می‌کند به زن جوانی که در کافی‌شاپ کار می‌کند، کمک کند و البته وظایف او را انجام دهد.
هر اپیزود سریال بیمکس حدودا 10 الی 11 دقیقه هستند و هر کدام از آن‌ها، یک ماجرای مستقل و مجزا با هنرنمایی بیمکس دارند. در قسمت آخر سریال بیمکس در فصل اول، همه کسانی که بیمکس تا آن روز به آن‌ها کمک کرده بود، به کمک او آمده و سعی می‌کنند که او را به محفظه شارژش برگردانند.
اولین فصل کارتون بیمکس با استقبال بی‌نظیر منتقدان، مخاطبان و کودکان در سرتاسر دنیا روبه‌رو شد. جزئیات بی‌نظیر این انیمیشن، تنوع کاراکترها، پیام‌های مهم انیمیشن و البته داستان هر کدام از اپیزودها، به‌راحتی توانست توجه و علاقه همه مخاطبان را بدون توجه به سن و سال‌شان، جلب کند و بی‌شک شما و فرزندان‌تان نیز از دیدن اتفاق‌های جذاب این کارتون لذت خواهید برد. در هر لحظه از این انیمیشن، اتفاقات طنز، اکشن، خنده‌دار و مهیج رخ خواهد داد و بی‌شک بچه‌ها پس از اتمام هر اپیزود آرزو می‌کنند که ای کاش این کارتون کمی طولانی‌تر بود.
اگر فرزندان شما کم سن و سال هستند، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا سریال بیمکس با دوبله فارسی کامل در کنار هم، از تک‌تک سکانس‌های این انیمیشن لذت برده و البته بعد از هر اپیزود، با کودکان خود راجع به موضوعات مهم، حرف بزنید.

چرا کودکان باید کارتون جدید بیمکس با دوبله فارسی را ببینند؟

هدف اصلی و مهم بیمکس، کمک‌کردن است. او به همه مردم، حیوانات و هر کسی که بتواند، کمک می‌کند. با استفاده از این موضوع مهم، می‌توانید نوع کمک‌کردن، ارزش یاری‌رساندن به بقیه و نحوه درست انجام این کار را به فرزندان‌تان آموزش دهید. بیمکس در برخی مواقع با هدف کمک‌کردن به بقیه، باعث دردسرهای بیشتر می‌شود. با الهام‌گرفتن از این موضوع، به بچه‌های خود آموزش دهید که هر کسی باید با توجه به توانایی‌های خود، به دیگران کمک کند.
در این سریال انیمیشنی، بیمکس در چند سکانس مهم، برای کمک به دیگران، خود به دردسر می‌افتد. از این موضوع استفاده کرده و به بچه‌ها بگویید که هیچ‌گاه نباید خود را به خطر انداخته و یا به هدف کمک‌کردن، به دنبال افراد غریبه، بزرگسال و ناشناس بروند. چارچوب‌های مهم یاری‌رساندن، نحوه انجام این کار و البته دلایل هر کدام را به‌دقت برای کودکان شرح داده و پس از تماشا هر اپیزود، همان موارد را برای یادگیری بهتر، تکرار کنید.

تماشا و دانلود سریال جدید بیمکس با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال بیمکس با دوبله فارسی کامل به‌صورت آنلاین و البته رایگان، وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم که اپیزودهای جذاب کارتون بیمکس را با کودکان خود تماشا کرده و از دیدن بیمکس دوست‌داشتنی و ماجراجویی‌های او، لذت ببرید. البته امکان دانلود کارتون بیمکس 2022 با دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد. با تماشای این کارتون، کودکان کمک‌کردن به بقیه و احتمالا بزرگ‌ترها، مرز کمک‌کردن به بقیه را به‌خوبی فرا خواهند گرفت.