آفرینک
X

سریال استادان کونگ فو Kung Fu Masters of the Zodiac : Origins of the Twelve (2012)

استادان کونگ فو Kung Fu Masters of the Zodiac

فصل اول سریال زیبای استادان کونگ فو Kung Fu Masters of the Zodiac: Origins of the Twelve، در سال 2011 منتشر شد. داستان این مجموعه انیمیشن از زمانی شروع می&z; ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • چین
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 1 سریال استادان کونگ فو

معرفی سریال استادان کونگ فو

فصل اول سریال زیبای استادان کونگ فو Kung Fu Masters of the Zodiac: Origins of the Twelve، در سال 2011 منتشر شد. داستان این مجموعه انیمیشن از زمانی شروع می‌شه که امپراطور آسمانی توسط تهدیدات بسیاری که قصد از بین بردن زندگی روی سیاره زمین را دارند، از بین می‌ره. امپراطوری آسمانی پیشنهاد می‌دهد که دوازده قهرمان برای مقابله با این خطر بزرگ آموزش ببینند. به همین خاطر استاد آشپزی که با زندگی روی زمین آشنایی بیشتری داره، موظف می‌شه تا همراه با آکیل و سونار دوازده قهرمان رو پیدا کنه. زبان اصلی این مجموعه انیمیشن انگلیسی هست اما شما در آفرینک می‌تونید اون‌ها رو با دوبله فارسی ببینید.

شخصیت‌های مجموعه انیمیشن استادان کونگ فو Kung Fu Masters of the Zodiac: Origins of the Twelve

هافن شخصیت اصلی داستان، یه پسر نوجوانه که خیلی شیطون هستش و سرنوشتش طوری رقم خورده که باید زمین رو از شر نیان شیطانی نجات بده. او بازیگوش هستش ولی در عین حال باهوش، وفادار و وظیفه شناس هم هست. استاد آشپزی پیر و مرشد دوازده استاد کونگ فو هستش و می‌فهمه که هافن همون پسربچه‌ایه که قراره با اژدها بجنگه و اونو شکست بده. واسه همین هم تصمیم می‌گیره تا یه راهی پیدا کنه تا به هافن حقایقی رو در مورد سرنوشتش و اینکه از کجا اومده بگه و او رو می‌فرسته به جایی که بتونه تحت آموزش دوازده استاد دیگه تمرین کنه و برای مبارزه بزرگ آماده بشه. راسکال یه موش چموش هستش که اول داستان از همه دزدی می‌کنه ولی با راهنمایی‌های استاد آشپزی هدف اصلیشو پیدا می‌کنه. او همیشه حواسش به همه چی هستش و هر اطلاعاتی که به دست می‌آره سریع با استادای دیگه در میون می‌گذاره. همر یه گاو نر و یکی از دوازده استاد کونگ فو هستش که قراره به هافن آموزش بده. او یه شخصیت عملگرا داره، آرامش خاصی داره و کمتر حرف می‌زنه و همیشه چیزهای جدید طراحی می‌کنه و ازشون برای جنگیدن استفاده می‌کنه.

این مجموعه انیمیشن شامل قسمت‌های 22 دقیقه‌ای است که نمادهایی از سنت‌های چین باستان رو تداعی می‌کنه و مملو از عناصر ارزشمند فرهنگ چینی هستش. 12 حیوان مقدس نمایانگر یک دوره ۱۲ ماهه در چرخه ۱۲ سال قمری هستند که با عنوان زودیاک چینی شناخته می‌شن و ریشه در فولکلور چینی دارند. این سریال شامل قسمت‌هایی هستش که در آن‌ها عناصر واقعی با تخیل آمیخته شدند، به طوری که تماشاچی رو جذب می‌کنه و کاری می‌کنه که او از دیدن هر قسمتش لذت ببره و منتظر دیدن ماجراهای قسمت بعدی باشه.