آفرینک
X

سریال نمایش کله فنجونی The Cuphead Show! (2022)

نمایش کله فنجونی The Cuphead Show!

کارتون نمایش کله فنجونی The Cuphead Show ماجراهای دو فنجان است که در کنار هم انواع شیطنت‌ها، ماجراها و لحظه‌های اکشن و خنده‌دار را تجربه می‌کنند. این انیمیشن با نام نمایش کله لیوانی هم شناخته می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.4 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال نمایش کله فنجونی

معرفی سریال نمایش کله فنجونی

برای بچه‌ها همیشه کارتون‌های کوتاه و سریع مثل تام و جری، جذابیت منحصر به‌فردی دارد و کارتون نمایش کله فنجونی که با اسم‌های نمایش کله لیوانی و کاپ هد شو هم در ایران معروف شده است، جدیدترین نسخه از چنین کارتون‌هایی می‌باشد. کله فنجونی و ماگ‌هد دو شخصیت جدید، جذاب و بانمکی هستند که ممکن است برخی از مخاطبان آن‌ها را از بازی کامپیوتری‌شان بشناسند. خوشبختانه کله فنجونی این بار با داستان‌های جدید، اتفاقات خنده‌دار و البته اکشن، به دنیای کارتون‌ها آمده که یکی عنوان ماندگارترین انیمیشن این نسل را به خود اختصاص دهد. 

داستان کارتون نمایش کله فنجونی

کارتون نمایش کله فنجونی ، درباره اتفاقاتی است که کاپ‌هد و برادر او یعنی ماگ‌من با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند. این دو که روحیه‌های کاملا متفاوتی دارند، هر بار در یک ماجرای تازه گیر افتاده و سعی می‌کنند بهترین و بی‌دردسرترین رفتار را انجام دهند که البته هیچ‌گاه موفق نخواهند شد.

نکات مهم سریالThe Cuphead Show 2022  دوبله فارسی

سریال The Cuphead Show ترکیبی از اکشن، طنز، هیجان، شوخی‌های کلامی و موقعیتی و البته لحظات خنده‌دار و مفرح است. این کارتون بر اساس یک بازی کامپیوتری که خود با اقتباس از یک کارتون دیگر ساخته شده بود، طراحی و تولید شده است. احتمالا تصور کنید این اقتباس‌های پی درپی، باعث افت کیفیت کارتون شده‌اند، اما باید به شما بگوییم که تهیه‌کننده و کارگردان این کارتونی سریالی، به‌خوبی توانسته‌اند یکی از جذاب‌ترین اثرهای سال‌های اخیر کمپانی نتفلیکس را بسازند.
کارتون جدید نمایش کله فنجونی ، در فوریه سال 2022 پخش شد و در مدت زمان کوتاهی، اغلب منتقدان به‌شدت از آن استقبال کردند. روایت بسیار سریع این انیمیشن، همراه با طراحی صحنه و کاراکترها به شکل کارتون‌های جذاب سال‌های گذشته، باعث شد که این انیمیشن سریالی یک کارتون جدید، ولی با حال‌وهوای اثرهای قدیمی باشد.
فصل اول انیمیشن سریالی The Cuphead Show دارای 12 اپیزود 14 الی 16 دقیقه‌ای است. مانند اغلب کارتون‌های خاطره‌انگیز قدیمی، هر قسمت کارتون نمایش کله فنجونی 2022 یک ماجرای کاملا مجزا دارد و هیچ‌کدام یک داستان مشخص را دنبال نمی‌کنند. هدف اصلی و مهم کاپ‌هد در هر کدام از این اپیزودها، لذت بردن از لحظات زندگی و البته هدف اصلی ماگ‌من برادر محتاط او، محافظت از خودشان است. در این کارتون، اغلب اشیا زنده هستند و شخصیت منحصر به‌فرد خود را دارند. کاپ‌هد و برادرش در کنار کتری قدیمی زندگی می‌کنند و او وظیفه مراقبت از آن‌ها را برعهده دارد.
تا سال 2022، تنها یک فصل کارتون نمایش کله فنجونی منتشر شده است و بر طبق آخرین اخبار نتفلیکس، فصل بعدی آن در اواخر تابستان 2023، منتشر خواهد شد. ریتم سریع و اتفاقات پشت سر هم در این انیمیشن، به‌راحتی توجه کودکان را به خود جلب می‌کند و احتمالا در هر لحظه، صدای خوش خندیدن آن‌ها را خواهید شنید.

نکات مثبت برای بررسی با کودکان پس از تماشا کارتون نمایش کله فنجونی

با تماشای آنلاین سریال The Cuphead Show با دوبله فارسی کودکان می‌توانند تمام اتفاقات این کارتون را به‌خوبی درک کرده و نکات مهمی از آن یاد بگیرند. در این انیمیشن کاپ‌هد و ماگ‌من دائما وارد ماجراهای هیجان انگیز شده که هر بار باید با سختی زیاد آن را پشت سر بگذارند. به همین خاطر، به‌راحتی می‌توانید از تمام اتفاقات این کارتون استفاده کرده و درباره خطرات انتخاب‌های اشتباه، با فرزندان خود صحبت کنید.
عدم توجه به هشدار بزرگ‌ترها، به‌تنهایی بیرون رفتن از خانه، اعتماد به افراد غریبه، عدم احتیاط در محیط بیرون و ده‌ها مورد دیگر، همه در این کارتون به شکل‌های مختلفی روایت می‌شوند. می‌توانید نظر بچه‌ها را راجع به هر کدام از این اتفاقات پرسیده و با کمک هم، بهترین راه‌حل برای انجام وظایف روزمره را پیدا کنید.
شوخی‌های سریع و اتفاقات هیجان‌زا، ممکن است برای کودکان کمتر از 5 سال قابل درک نباشد. با وجود این، انیمیشن سریالی نمایش کله فنجونی برای کودکان بالای 7 سال، نوجوانان و البته پدرومادرها، به‌شدت جذاب خواهد بود. لحظات طنز، شیطنت‌های دو برادر، طراحی مدرن و در عین حال نوستالژیک، همه و همه از نقاط قوت این انیمیشن بی‌نظیر هستند.

تماشا سریال The Cuphead Show با دوبله فارسی در آفرینک

امکان تماشا کارتون نمایش کله فنجونی با دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد. می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آنلاین و البته کاملا رایگان برای کودکان خود پخش کنید و یا با دانلود سریال The Cuphead Show و تماشای آفلاین آن در کنار سایر اعضای خانواده، یک شب خاطره‌انگیز را سپری نمایید. این انیمیشن توانسته به‌خوبی کودکان نسل قدیم و نسل جدید را در کنار هم به دنیای جذاب خیال ببرد و لحظات شاد و لذت‌بخشی برای همه اعضای خانواده بسازد.