آفرینک
X

سریال نودل و بان Noodle and Bun (2020)

نودل و بان Noodle and Bun

کارتون نودل و بان Noodle and Bun درباره سه دوست عجیب و غریب است که هربار در کنار هم، یک ماجراجویی تازه را پشت سر می‌گذارند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آفریقای جنوبی
  • 4+ سال

فصل 1 سریال نودل و بان

معرفی سریال نودل و بان

همه دوست‌ها، ممکن است کمی با هم فرق داشته باشند، اما در یک گروه دوستانه خاص، این تفاوت خیلی خیلی بیشتر است. منظور ما چیست؟ خب باید بگوییم که می‌خواهیم درباره گربه‌ای به اسم نودل، یک سگ بامزه به اسم بان و البته دوست سوم آن‌ها یعنی موش کوچک، حرف بزنیم! این سه دوست، همیشه و همه جا، در کنار هم هستند و هربار یک ماجرای عجیب و تازه را با هم پشت سر می‌گذارند. اگر دقیقا نمی‌دانید چه ماجراهایی ممکن است برای این سه دوست اتفاق بیفتد، همراه ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل کارتون Noodle and Bun را برای شما تعریف کنیم!

داستان سریال صامت Noodle and Bun

نودل، بان و موش کوچولو، در یک مزرعه ساکت و آرام، در کنار هم زندگی می‌کنند. البته با وجود این سه دوست کنجکاو، مزرعه اصلا آرام نمی‌ماند، چون هر بار یکی از آن‌ها با یک شیطنت و کنجکاوی، اوضاع را به هم می‌ریزد. هر چند نودل، بان و موش سفید بامزه، بعد از هر خراب‌کاری، یک راه‌حل خوب هم برای حل مشکل پیش آمده پیدا می‌کنند و در کنار هم، روز خود را با یک وضعیت نسبتا آرام، به‌اتمام می‌رسانند. البته ماجرا همیشه به همین راحتی‌ها هم تمام نمی‌شود و باید بگوییم که بهتر است هر چه زودتر با فرزند خود به تماشا قسمت اول سریال Noodle and Bun نشسته و متوجه منظور ما شوید!

جزئیات مهم کارتون بی کلام Noodle and Bun

این کارتون جدید و جذاب، همانند اغلب کارتون‌های مشابه، بدون دیالوگ بوده و کودکان و مخاطبان بزرگسال، با دنبال‌کردن کاراکترها و البته صداگذاری هر سکانس، با شخصیت‌های اصلی همراه می‌شوند. همه قسمت ها کارتون Noodle and Bun درباره یک ماجرا و چالش تازه است و هر بار کودکان با تماشا سریال نودل و بان با کاراکترهای بامزه این کارتون همراه شده و باید بتوانند بهترین روش را برای حل مشکل موجود، پیدا کنند.
فصل 1 کارتون Noodle and Bun با 12 اپیزود کوتاه ساخته و منتشر شده است که هر کدام از آن‌ها، یک موضوع اختصاصی برای خود دارد. آشنا شدن با اردک، مواجه شدن با خفاش، گیر کردن در بوته‌های اطراف مزرعه و...، همه بخشی از داستان‌های این کارتون هستند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا سریال صامت Noodle and Bun همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که تمام جزئیات جالب این کارتون را درک کنند و سپس درباره مهم‌ترین پیام‌های این کارتون، با هم گفت‌وگو کنید.

نکات مثبت سریال Noodle and Bun برای بچه ها

تماشا این کارتون برای کودکان بالاتر از 5 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این سریال برای کودکان شامل موارد زیر است:

  • پذیرش تفاوت‌های موجود بین خود و اطرافیان؛

  • استفاده از مهم‌ترین نقاط قوت و توانایی فردی برای ایجاد شرایط بهتر؛

  • کمک به دوستان و اعضای خانواده؛

  • مسئولیت‌پذیری و جبران اشتباهات.

قسمت 1 کارتون Noodle and Bun با معرفی کاراکترهای اصلی این مجموعه کارتونی، آغاز می‌شود. کودکان و البته بزرگسال‌ها، در اپیزود اول با نودل خرابکار، بان ترسو و البته موش کوچولو آشنا خواهند شد که در اغلب اپیزودها، وظیفه حل‌کردن مشکلات را برعهده دارد. می‌توانید با توجه به روحیات کودک خود، درباره کاراکترهای مختلف با کودکان صحبت کرده و آن‌ها را برای برقراری ارتباط بهتر با دیگران، راهنمایی کنید.
در قسمت 2 سریال Noodle and Bun بچه‌ها می‌بینند که سه کاراکتر اصلی، در محیط جدیدی هستند و با کنجکاوی خود، با خطرات مختلفی روبه‌رو می‌شوند. از این بخش کمک گرفته و درباره کنجکاوی بیش از حد و مهم‌ترین نکات ایمنی و محافظتی با کودکان صحبت کرده و نحوه مراقبت از خود در شرایط جدید را با کودکان مرور کنید.
علاوه بر این، می‌توانید از بچه‌ها بخواهید که اشتباهات هر کاراکتر را تشخیص داده و بهترین روش برای جلوگیری از وقوع اتفاقات خطرناک را با شما بررسی کنند. همه قسمت ها کارتون Noodle and Bun دارای یک موضوع و پیام مهم هستند و کودکان در عین لذت بردن از سکانس‌های خنده‌دار و مهیج این کارتون، می‌توانند چیزهای تازه‌ای هم یاد بگیرند.

تماشا و دانلود کارتون صامت Noodle and Bun با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال کامل Noodle and Bun فراهم شده است و می‌توانید این کارتون سرگرم‌کننده و بامزه را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای کودکان خود پخش کنید. البته امکان دانلود سریال نودل و بان از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید همه قسمت‌های این کارتون را به‌صورت آفلاین، با فرزندان و بقیه اعضای خانواده خود تماشا کرده و از ماجراجویی‌های نودل، بان و موش کوچولو، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون نودل و بان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون اوگی اوگی و کارتون تیمی تایم را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.