آفرینک
X

سریال پلنگ صورتی و دوستان Pink Panther & Pals (2010)

پلنگ صورتی و دوستان Pink Panther & Pals

کارتون پلنگ صورتی و دوستان Pink Panther & Pals دقیقا مثل همیشه، درباره کارهای خنده‌دار و بامزه پلنگ صورتی و ماجراجویی‌های هیجان انگیز او در کنار دوستانش است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 5+ سال

فصل 2 سریال پلنگ صورتی و دوستان

فصل 1 سریال پلنگ صورتی و دوستان

معرفی سریال پلنگ صورتی و دوستان

همه بچه‌ها و البته بدون شک بزرگترها، عاشق کارهای پلنگ صورتی هستند و قرار است در سریال پلنگ صورتی و دوستان ، همه مخاطبان همراه این پلنگ بامزه شوند و در کنار او، انواع اتفاقات را از سر بگذرانند. البته در این سریال، داستان کمی با ماجراهایی قدیمی پلنگ صورتی فرق دارد و اگر می‌خواهید از موضوع دقیق سریال پلنگ صورتی و دوستان که با اسم پلنگ صورتی و رفقا هم در ایران ترجمه شده است، مطلع شوید، بهتر است هر چه زودتر بخش بعدی را ببینید.

داستان کارتون صامت Pink Panther & Pals

پلنگ صورتی با همان شخصیت آرام، مصمم و خونسرد خود، در حال زندگی کردن است و در اغلب مواقع، کاری به بقیه ندارد! البته حتی در این حالت هم، هزار ماجرای کوچک و بزرگ با همسایه خود دارد که در هر اپیزود از این کارتون، یک ماجرای آن را خواهیم دید. سروصدای بیش از حد پلنگ صورتی، ساخت یک ماشین عجیب تولید هیولا توسط مرد همسایه، کفش‌های طلایی و جادویی پلنگ صورتی و ماجراهای آن‌ها، تنها بخشی از داستان‌هایی است که در هر اپیزود از کارتون صامت پلنگ صورتی و دوستان ، وجود دارند و باید هر چه زودتر آن‌ها را تماشا کنید!

جزئیات مهم سریال پلنگ صورتی و دوستان

ما هم به‌خوبی می‌دانیم که شما و بقیه والدین با این کاراکتر دوست‌داشتنی خاطره دارید و بچه‌ها نیز بدون شک عاشق شیطنت‌ها و خرابکاری‌های مختلف پلنگ صورتی و مرد همسایه خواهند شد. به همین دلیل، مطمئنیم که این کارتون جذاب و کمدی، برای همه اعضای خانواده جذاب خواهد بود. فصل اول کارتون پلنگ صورتی و دوستان با 26 اپیزود مختلف، ساخته شده است که هر کدام از این اپیزودها، دو بخش 7 دقیقه‌ای دارند. با وجود استقبال عالی از فصل 1 کارتون Pink Panther & Pals ، فصل 2 کارتون پلنگ صورتی و دوستان ساخته شده‌است. این فصل نیز درباره ماجراجویی پلنگ صورتی و دوستانش است که بی شک فرزند شما از تماشای هر اپیزود فصل دوم این سریال لذت خواهدبرد!
همانند نسخه‌های کلاسیک، این نسخه از سریال نیز در اغلب مواقع بی‌کلام است و کاراکترها تنها در چند اپیزود خاص، دیالوگ‌های ساده و کوتاهی با هم دارند. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون پلنگ صورتی و دوستان با زبان اصلی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که با جمله‌های کوتاه انگلیسی آشنا شده و کلمه‌های تازه‌ای یاد بگیرند.
علاوه بر این، می‌توانید با تماشا کارتون پلنگ صورتی و دوستان ، نکات مهم و آموزنده‌ای، به کودکان خود یاد بدهید. اگر دقیقا نمی‌دانید که پلنگ صورتی چه نکات آموزنده‌ای می‌تواند داشته باشد، فقط کافی است با ما به بخش بعدی بیایید!

پیام های مثبت کارتون صامت پلنگ صورتی و دوستان برای بچه ها

در همین ابتدا بگوییم که می‌توانید با خیال راحت، اپیزودهای این کارتون را برای بچه‌های بزرگتر از 5 سال پخش کنید. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر است:

  • اهمیت برقراری رابطه خوب با اطرافیان برای داشتن یک زندگی خوب و آرام؛

  • بررسی شرایط موجود و یافتن بهترین راه‌حل درست و واقعی در عوض یافتن یک راه‌‌حل موقت و نامناسب؛

  • احترام به حقوق دیگران.

از همان قسمت اول سریال پلنگ صورتی و دوستان ، بچه‌ها با رابطه نه چندان خوب پلنگ صورتی و همسایه او مواجه می‌شوند. در قسمت 1 کارتون Pink Panther & Pals ، پلنگ صورتی در خانه خود موسیقی‌های پر سر و صدا می‌نوازد و با این کار، مزاحم همسایه‌اش می‌شود. از این بخش کمک گرفته و درباره وظایف شهروندی افراد مختلف نسبت به همسایه‌ها و دیگر شهروندان، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها مهم‌ترین قوانین زندگی در محیط‌های کوچک و ساختمان‌های پرجمعیت را آموزش داده و به بچه‌ها یادآوری کنید که دلیل رعایت این قوانین چیست و چه تاثیری بر زندگی خود کودکان می‌گذارد.
در این کارتون، علاوه بر پلنگ صورتی و همسایه‌اش، دو کاراکتر مهم دیگر یعنی مورچه قرمز و مورچه‌خوار هم وجود دارند. ماجراهای این دو کاراکتر هم می‌تواند برای کودکان به‌شدت مهیج، سرگرم‌کننده و البته آموزنده باشد.
برای مثال در قسمت 15 سریال پلنگ صورتی و دوستان ، مورچه کوچولو برای یافتن بقیه مورچه‌ها و البته کمی دور شدن از مورچه‌خوار، یک سفر طولانی را شروع می‌کند، اما در ادامه، با چند مشکل بزرگ و عجیب مواجه می‌شود. از این بخش کمک گرفته و درباره انواع مورچه‌ها، محل زندگی آن‌ها و توانایی‌های هر کدام، با کودکان حرف بزنید. البته می‌توانید این موضوع را کمی گسترش داده و بچه‌ها را با انواع موجوداتی که مشابه مورچه‌ها در کلونی زندگی می‌کنند، آشنا کرده و دلیل نوع زندگی آن‌ها را به بچه‌ها، توضیح دهید.
شما می‌توانید به همراه فرزند خود به تماشا همه قسمت‌ ها کارتون پلنگ صورتی و دوستان بنشینید. سپس نکات مهم هر قسمت را در کنارشان بررسی کرده و هر بار، یک نکته جدید و آموزنده را با استفاده از ماجراهای همان قسمت، به کودکان بگویید.

تماشا و دانلود کارتون Pink Panther & Pals در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال پلنگ صورتی و دوستان با زبان انگلیسی فراهم شده است و می‌توانید این کارتون را به‌صورت رایگان و آنلاین، برای بچه‌های خود پخش کنید. البته امکان دانلود کارتون پلنگ صورتی و دوستان از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید هر اپیزود آن را برای فرزندان خود، دانلود کنید. تماشا هر قسمت از این کارتون، برای همه اعضای خانواده جذابیت دارد و بدون شک، زمان تماشای این کارتون به دقایق خوش خانوادگی شما تبدیل خواهند شد.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون پلنگ صورتی و دوستان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون تام و جری شو و کارتون بره ناقلا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.