آفرینک
X

سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان Hello Kitty and Friends Supercute Adventures (2020)

ماجراهای هلو کیتی و دوستان Hello Kitty and Friends Supercute Adventures

کارتون ماجراهای هلو کیتی و دوستان Hello Kitty and Friends Supercute Adventures داستان‌های هلو کیتی به همراه دوستانش است که هرروز به کافه‌اش سر می‌زنند و ماجراهای بامزه‌ای را تجربه می‌کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 3 سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان

فصل 2 سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان

فصل 1 سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان

معرفی سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان

بیشتر بچه‌های کم سن و سال دنیا، عاشق گربه بامزه و دوست‌داشتنی دنیای کارتون یعنی هلو کیتی هستند. اگر فرزندان شما هم این کاراکتر را دوست دارند، یک خبر فوق‌العاده خوب برای شما داریم! سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان در 6 فصل جذاب با زبان انگلیسی ساخته شده است. در هر قسمت از این کارتون، هلو کیتی و دوستان او با یک اتفاق ساده و ماجرای جالب روبه‌رو می‌شوند. اگر دقیقا نمی‌دانید که این کاراکترهای جذاب و دوست‌داشتنی چه ماجراهایی دارند، همراه ما باشید که مهم‌ترین بخش‌های این سریال را برای شما تعریف کنیم!

داستان سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان با زبان اصلی درباره چیست؟

از همان قسمت 1 برنامه کودک ماجراهای هلو کیتی و دوستان ، بچه‌ها همراه با کاراکترهای اصلی وارد یک فضای زیبا و فانتزی می‌شوند. هلو کیتی و بقیه دوستان‌اش یعنی مای‌ملوی، سینامورول، کورومی، بدزمارو، کروپی و بقیه بچه‌ها، در یک دهکده رنگارنگ و آرام زندگی می‌کنند. در این دهکده جذاب، هر کدام یک وظیفه خاص دارند و هر روز باید کارهای مخصوصی انجام دهند. به خاطر همین هم هر بار، یک اتفاق تازه رخ می‌دهد. جشن هالووین، کمپ کردن در طبیعت، جشن گرفتن و انواع ماجراهای ساده دیگر، شروع یک ماجراجویی بامزه برای هلو کیتی و دوستان او است. آن‌ها باید یاد بگیرند که با هم ارتباط برقرار کنند، مراقب هم باشند و هر بار در کنار هم، با بخش جدیدی از دهکده‌شان آشنا شوند!

مهم ترین پیام های آموزنده کارتون ماجراهای هلو کیتی و دوستان برای بچه ها

این کارتون برای بچه‌هایی مناسب است که به‌تازگی وارد مهدکودک یا مدرسه شده و باید مهارت‌های مهم و در عین حال ساده‌ی اجتماعی را یاد بگیرند. خوشبختانه هر اپیزود، ماجرای کاملا مجزایی دارد. می‌توانید هر کدام از قسمت‌های برنامه کودک ماجراهای هلو کیتی و دوستان با زبان اصلی را بدون ترتیب، برای بچه‌ها پخش کنید. همه قسمت‌های این کارتون، مفاهیم ساده و مهمی دارند. بعد از تماشا هر اپیزود در فصل جدید سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان ، درباره اتفاقات آن اپیزود با فرزند خود صحبت کنید. بخشی از مهم‌ترین پیام‌های آموزنده و مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

قدردانی از دوستان

در قسمت اول کارتون ماجراهای هلو کیتی و دوستان در فصل اول ، هلو کیتی تصمیم می‌گیرد که برای تشکر از دوست خود یعنی مای‌ملودی، هدیه بخرد. دیالوگ بین این دو کاراکتر، فرصت خوبی است که کودکان درباره قدردانی از اطرافیان، چیزهای مهمی یاد بگیرند. هلو کیتی به مای‌ملودی می‌گوید که مهربانی و حضور همیشگی او، بسیار ارزشمند است. به کودکان یادآوری کنید که دیگران هیچ وظیفه‌ای در قبال آن‌ها ندارند. باید قدردان رفتارهای محبت‌آمیز اطرافیان باشند و ارزش حضور مثبت دوستان و اعضای خانواده را بدانند.

کمک به یکدیگر

یک قسمت برنامه کودک ماجراهای هلو کیتی و دوستان ، درباره مسابقه اسکیت‌سواری است. پوچاکو می‌خواهد در مسابقه شرکت کرده و دوباره برنده شود، اما قبل از مسابقه آسیب می‌بیند. حالا هلو کیتی به او می‌گوید که در مسابقه شرکت خواهد کرد و پس از برنده‌شدن، جایزه را با او شریک می‌شود. بعد از تماشا این قسمت از کارتون هلو کیتی و دوستان ، نظر فرزندان‌تان را راجع به شریک‌شدن وسایل مختلف با همدیگر و بازی با هم، بپرسید. به آن‌ها یاد بدهید که کمک به همدیگر و به‌اشتراک گذاشتن اسباب‌بازی‌ها با دیگران، چه مزیت‌هایی دارد.

کتاب‌خواندن و اهمیت آن

در قسمت 9 سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان در فصل 4 ، هلو کیتی باید قبل از تمام‌شدن روز، کتاب‌های امانتی را به کتابخانه برگرداند. احتمالا کودکان شما هم با مفهوم کتابخانه عمومی و امانت‌گرفتن کتاب، چندان آشنا نیستند. از این بخش استفاده کرده، درباره این مفاهیم با آن‌ها حرف بزنید، کتاب‌های تازه‌ای به آن‌ها معرفی کرده و یک کتابخانه کوچک خانگی با هم درست کنید.

بازی در خانه و شرایط آن

قسمت آخر برنامه کودک ماجراهای هلو کیتی و دوستان در فصل 3 ، درباره ماندن در خانه و بازی در محیط بسته است. با بچه‌ها درباره انواع شرایط غیر قابل پیش‌بینی، نحوه مواجه‌شدن با آن و البته انجام انواع بازی‌های داخل خانه و مناسب فضاهای آپارتمانی، صحبت کنید.

والدین قبل از پخش سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان باید چه نکاتی را در نظر داشته باشند؟

قبل از پخش این کارتون، موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • تماشا این کارتون برای بچه‌های 3 ساله و بزگتر مناسب است. بچه‌ها در این سن می‌توانند نکات مهم هر ماجرا را درک کرده و مهارت تازه‌ای یاد بگیرند.

  • دیالوگ‌های این سریال انیمیشنی، ساده و کوتاه هستند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم با تماشا سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان با زبان اصلی همراه با بچه‌ها، مهارت شنیداری زبان انگلیسی کودکان را افزایش دهید.

  • در هر فصل جدید کارتون ماجراهای هلو کیتی و دوستان ، کاراکترهای تازه‌ای معرفی می‌شوند. از این بخش هم استفاده کرده و درباره گسترش دایره دوستان و نحوه تعامل با افراد مختلف در محیط‌های تازه، با کودکان حرف بزنید.

تماشا و دانلود انیمیشن سریالی ماجراهای هلو کیتی و دوستان با زبان انگلیسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال ماجراهای هلو کیتی و دوستان با زبان اصلی وجود دارد. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای کودکان خود پخش کنید. البته علاوه بر این، امکان دانلود کارتون ماجراهای هلو کیتی و دوستان با زبان انگلیسی از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. هر اپیزود کوتاه این انیمیشن سریالی، ماجراجویی ساده و بامزه‌ای دارد که بدون شک شما هم درست عین فرزندان‌تان، از دیدن آن حسابی لذت برده و سرگرم می‌شوید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون هلو کیتی و دوستان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پرنسس قدرتمند و کارتون براون و دوستان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.