آفرینک
X

سریال پرنسس قدرتمند Princess Power (2023)

پرنسس قدرتمند Princess Power

کارتون پرنسس قدرتمند Princess Power درباره کایرا، بی، پنی و ریتا، 4 شاهزاده نوجوان است که هر روز یک ماجراجویی جذاب و جالب را با هم پشت سر می‌گذارند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 4+ سال

فصل 1 سریال پرنسس قدرتمند

معرفی سریال پرنسس قدرتمند

شما هم تا الان فکر می‌کردید که شاهزاده‌ها همه مثل هم هستند و هیچ توانایی خاصی ندارند؟ پس باید هر چه سریع‌تر با فرزند خود کارتون پرنسس قدرتمند را تماشا کرده و با کایرا، بی، ریتا و پنی آشنا شوید! این چهار دختر نوجوان، شاهزاده‌های سرزمین میوه‌ها هستند و هر روز در کنار هم، یک ماجراجویی جذاب و هیجان‌انگیز را تجربه می‌کنند. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، تماشا انیمیشن سریالی پرنسس قدرتمند 2023 را به همراه فرزندتان که با اسم‌های دیگری مثل «پرنسس های پرقدرت» و «پرنسس پاور» هم در ایران مشهور شده است را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

داستان سریال جدید پرنسس قدرتمند 2023 درباره چیست؟

چهار پرنسس مهربان و دوست‌داشتنی داستان ما، هر کدام استعداد و توانایی خاص خود را دارند. مثلا کایرا می‌تواند خیلی راحت با حیوانات مختلف ارتباط برقرار کند. بی ورزشکار و قوی است. پنی با دانش و هوش خود همه مشکلات را حل می‌کند و ریتا هنرمند و خلاق است. این 4 دوست، همیشه در کنار هم هستند، مشکلات سرزمین‌شان را حل می‌کنند، هر روز یک نکته جدید یاد می‌گیرند و از آن مهم‌تر اینکه لحظات خوشی را در کنار هم سپری می‌کنند! البته همراه با همه این کارها، وظایف خود به‌عنوان شاهزاده را هم انجام می‌دهند و چالش‌های جدید را هم به‌خوبی به پایان می‌رسانند!

جزئیات جالب و جذاب کارتون Princess Power با زبان اصلی

کارتون جدید پرنسس قدرتمند با هدف از بین‌بردن تبعیض‌های جنسیتی و با نشان‌دادن چهار کاراکتر قوی، درس‌های روزمره و ساده را به کودکان آموزش می‌دهد. در این کارتون برخلاف داستان‌ها و افسانه‌های قدیمی، شاهزاده‌ها به‌تنهایی می‌توانند وظایف خودشان را انجام دهند و شخصیت‌های توانمندی هستند.
این کارتون جذاب و آموزنده از یک مجموعه کتاب داستانی به نام «شاهزاده‌ها شلوار می‌پوشند»، الهام گرفته شده است. جزئیات رنگارنگ این کارتون همراه با ترانه‌های شاد کودکانه، باعث شده که کودکان خیلی کوچک هم از تماشا انیمیشن سریالی پرنسس قدرتمند لذت ببرند. ماجراهای ساده و در عین حال چالش برانگیز از قسمت اول کارتون پرنسس قدرتمند ، یکی از مهم‌ترین نکات قوت این انیمیشن سریالی بوده و به محبوبیت هر چه بیشتر این کارتون کمک کرده است.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا سریال پرنسس قدرتمند به زبان انگلیسی همراه بچه‌ها، به فرزندان‌تان کمک کنید که مهارت شنیداری زبان انگلیسی خود را تقویت کنند. علاوه بر این پس از اتمام هر قسمت، می‌توانید درباره مهم‌ترین ماجراهای آن اپیزود با بچه‌ها حرف بزنید و نظر آن‌ها را راجع به اتفاقات مهم کارتون بپرسید.

پیام های آموزنده انیمیشن سریالی پرنسس قدرتمند برای بچه ها چیست؟

تماشا سریال پرنسس قدرتمند برای کودکان 4 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. پیام‌های مثبت این سریال کارتونی برای بچه‌ها شامل موارد زیر است:

  • اهمیت همکاری و انجام کارها به‌صوت تیمی؛

  • از بین بردن پیش‌داوری‌های معمول درباره توانایی‌های دختران؛

  • تاکید بر مشخصه‌های مثبت مهم مثل توانایی حل مسئله، استفاده از هوش، اهمیت هنر در زندگی، مراقبت از حیوانات و...؛

  • بررسی چالش‌های مختلف و یافتن راه‌حل برای هر کدام از مشکلات موجود.

در قسمت 1 کارتون پرنسس قدرتمند در فصل اول ، کودکان ابتدا با کاراکترهای اصلی آشنا شده، مهارت‌ها و استعدادهای هر کدام را متوجه می‌شوند و پس از آن، وارد چالش‌هایی می‌شوند که شاهزاده‌ها در یک روز عادی با آن‌ها روبه‌رو خواهند شد.
برای مثال در قسمت 2 کارتون پرنسس قدرتمند ، ملکه کارینا می‌خواهد یک جشن برگزار کند. با رخ‌دادن انواع اتفاقات غیرمنتظره مثل بد بودن آب و هوا و گم‌شدن تاج، احتمالا جشن او خراب خواهد شد. حالا و در این شرایط، چهار شاهزاده وارد عمل می‌شوند که با استفاده از توانایی‌های خود، به ملکه کمک کنند. این اپیزود فرصت خوبی است که با بچه‌ها درباره احتمال وقوع انواع اتفاقات پیش‌بینی نشده و داشتن آمادگی برای مقابله با آن‌ها، حرف بزنید.
کودکان در این قسمت متوجه می‌شوند که کمک به همدیگر، می‌تواند سخت‌ترین شرایط را هم آسان کند. می‌توانید از این موضوع ایده گرفته و بچه‌ها را به مسئولیت‌پذیری بیشتر در خانه و یا گروه‌های دوستانه، ترغیب کنید.
در قسمت 3 سریال انیمیشنی پرنسس قدرتمند ، بچه‌ها ماجرای گیر افتادن وال در ساحل و تلاش پرنسس‌ها برای نجات او را می‌بینند. این اپیزود هم می‌تواند فرصت گفت‌وگو با کودکان درباره انواع حیوانات، نحوه مراقبت و نگهداری از آن‌ها و بررسی انواع موجودات ساکن در آب را فراهم کند.
قسمت آخر کارتون Princess Power در فصل 1 ، نیز درباره یک روز خاص و ورود برادر شاهزاده پنی به داستان است. از این اپیزود هم می‌توانید ایده گرفته و درباره خواهر و برادرها، چالش‌های موجود بین آن‌ها و اهمیت حضور اعضای خانواده در زندگی، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. پیشنهاد ما این است که هیچ‌گاه نکات مهم و آموزنده را به‌صورت مستقیم به فرزندان‌تان نگویید و تنها با پرسیدن سوالات متفاوت، مسیر گفت‌وگو را به سمت مرور نکات مثبت و آموزنده هر اپیزود، هدایت کنید.

تماشا و دانلود کارتون کامل پرنسس قدرتمند با زبان انگلیسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال جدید پرنسس قدرتمند با زبان اصلی فراهم شده است. این کارتون را می‌توانید به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. البته امکان دانلود کارتون Princess Power 2023 با زبان انگلیسی از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. بعد از دانلود هر قسمت، می‌توانید آن اپیزود را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از ماجراجویی‌های جذاب پرنسس‌ها و روش‌های آن‌ها برای حل هر مسئله، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون پرنسس قدرتمند لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پرنسس سوفیا و کارتون گیسوکمند را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.