سریال گیسو کمند Tangled : The Series (2017)

گیسو کمند Tangled

سریال گیسو کمند Tangled: The Series داستان راپونزل با موهای جادویی و بلندش و بقیه شخصیت های آشنای انیمیشن گیسوکمند هست. شما توی انیمیشن گیسو کمند : برای همی ... ادامه متن

  • آمریکا
  • 7.8 امتیاز
  • 7+ سال

فصل 1 سریال گیسو کمند

معرفی سریال گیسو کمند

سریال گیسو کمند Tangled: The Series داستان راپونزل با موهای جادویی و بلندش و بقیه شخصیت های آشنای انیمیشن گیسوکمند هست. شما توی انیمیشن گیسو کمند : برای همیشه و گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی داستانهای مختلفی از این گروه رو دیده بودین و حالا باید خودتون رو برای داستانهای دنباله دار اونها آماده کنید.

از وقتی که پادشاه فردریک King Frederic و ملکه آریانا Queen Arianna تونستن راپونزل رو به پیش خودشون برگردونن، هر روز با ماجراجویی ها و اتفاقاتی که برای اون و دوستهاش پیش میاد باید سر و کله بزنن و نگرانش باشن. یوجین فیتزربرت Eugene Fitzherbert که یک جورهایی شوهر آینده راپونزل هست، پاسکال که مارمولک سبز و کوچولوی راپونزل هست و ماکسیموس که اسبش هست. این گروه کلی توانایی و استعداد توی ماجراجویی و داستان درست کردن داره. زبان اصلی این مجموعه انگلیسی و محصول شبکه تلویزیونی دیزنی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

شخصیت های سریال گیسو کمند Tangled: The Series

یوجین Eugene: اون که قبلن با اسم مستعار فلین رایدر Flynn Rider شناخته میشد الان درواقع دوست پسر راپونزل هست. اونقدر پسر خوبی شده که شغل قبلش که دزدی بوده رو هم کنار گذاشته و سخت چسبیده به کار و زندگی.

راپونزل که شخصیت اصلی هست. اون شاهزاده کورونا هست و تمام سعی و تلاشش رو میکنه که تبدیل به ملکه خوبی برای کشورش بشه.

کاساندرا Cassandra بهترین دوست راپونزل هست و دختر خوانده کاپیتان گاردز هست. یک جور عجیبی هم با یوجین حال نمیکنه، کلن ازش خوشش نمیاد انگار.

پادشاه فردریک King Frederic پادشاه کورونا هست و از اون باباهایی که خیلی مواظب دخترشونه. از اون شبی که دخترش دزدیده شد اون دیگه کلن از همه چیز میترسه، طبیعی هم هست البته.

ملکه آریانا Queen Arianna بر عکس پدر راپونزل دلش میخواد که اون دنبال دلش بره و کارهایی که دوست داره رو بکنه. اون به دخترش هم یک دفترچه خالی با صفحه های سفید داده که راپونزل صفحاتش رو با خاطرات ماجراجویی هاش پر کنه.