آفرینک
X

سریال گیسو کمند Rapunzel's Tangled Adventure (2017)

گیسو کمند Rapunzel's Tangled Adventure

کارتون گیسو کمند Rapunzel's Tangled Adventure ماجراجویی‌های جدید گیسو کمند است که با دوستان خود به دنبال راز موهای بلندش می‌گردد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • دوبله
  • 5+ سال

فصل 1 سریال گیسو کمند

معرفی سریال گیسو کمند

راپونزل دوست‌داشتنی با موهای طلایی بلند، یکی از شخصیت‌های محبوب و پرطرفدار بین کودکان است که بعد از جدا شدن از جادوگر بدجنس، حالا باید زندگی در قصر را تجربه کند. یادگرفتن وظایف یک شاهزاده، آنقدر هم برای راپونزل جذاب نیست و ماجراهای او، از همین لحظه شروع می‌شود. چه ماجراهایی؟ خب با ما به بخش بعد بیایید که برای شما تعریف کنیم!

داستان سریال گیسو کمند

راپونزل که بسیاری از بچه‌ها او را با نام گیسو کمند می‌شناسند، پس از آزادی از دست جادوگر، به قصر برگشته و الان احساس می‌کند در قصر هم دوباره زندانی شده است. این بار، راپونزل با توجه به تجربه‌های قدیمی خود، سعی می‌کند که محدودیت‌های موجود را از بین ببرد و همراه با «کاساندرا» دوست خود و «ایگان»، دنیای جدید را کشف کند. در یک اتفاق عجیب و در همان اولین خروج‌شان از قصر، موهای کوتاه راپونزل تغییر کرده و دوباره طلایی و بلند می‌شود! بچه‌ها باید راز این اتفاق را کشف کرده و در هر قسمت از سریال گیسو کمند، سعی کنند یک ماجراجویی را به‌بهترین شکل تمام کرده و یک معمای تازه را حل کنند. فکر می‌کنید موفق خواهند شد؟

جزئیات مهم کارتون گیسو کمند با دوبله فارسی

سریال گیسو کمند با توجه به اتفاقات فیلم اصلی، انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی و انیمیشن گیسو کمند : برای همیشه ساخته شده‌است. در این سریال کارتونی، بچه‌ها با یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی همراه خواهند شد و در هر اپیزود، سعی می‌کنند که یک معمای تازه را حل کنند. از همان قسمت 1 سریال گیسو کمند و اتفاقات جذاب آن، مخاطبان به این سریال جالب، جذب شدند و آن را تحسین کردند.
سریال گیسو کمند در سه فصل و هر فصل با حدودا 17 الی 20 اپیزود ساخته شده است. تمام قسمت ها کارتون گیسو کمند به‌صورت مجزا یک داستان را روایت می‌کنند و با در کنار هم قرار دادن تمام اپیزودها، داستان هر فصل مشخص می‌شود. توانایی‌های کاراکتر راپونزل و کاساندرا، رفتارهای ایگان، داستان مهیج، طراحی جذاب صحنه‌ها و سکانس‌های طنز، همه بخشی از نقاط قوت این سریال کارتونی هستند.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا سریال گیسو کمند با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار فرزندان‌تان بگذارید که تمام جزئیات جالب این کارتون را درک کنند. می‌توانید پس از اینکه بچه‌ها هر اپیزود را دیدند، درباره نکات مهم آن اپیزود گفت‌وگو کرده و نکات تازه‌ای به آن‌ها آموزش دهید.

نکات مثبت سریال گیسو کمند برای بچه ها

تماشا کارتون گیسو کمند برای بچه‌های بالای 5 سال کاملا مناسب است و کودکان می‌توانند با توجه به داستان این سریال و اتفاقات آن، نکات مهمی را یاد بگیرند. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت سریال گیسو کمند شامل این موارد است:

  • اهمیت روابط دوستانه و خانوادگی و تلاش برای درک رفتارهای اطرافیان؛

  • وفاداری به عهدها و تلاش برای حمایت از همدیگر؛

  • تاکید بر فواید خوش‌بینی، کنجکاوی و ماجراجویی؛

  • تلاش برای حل مسئله در شرایط مختلف؛

  • کمک به اطرافیان برای ایجاد آرامش و کم‌کردن تنش موجود بین دوستان و اعضای خانواده.

راپونزل در این سریال کارتونی، همه مشخصات محبوب خود را حفظ کرده است و این بار باید در یک محیط جدید، شرایط را به‌بهترین نحو ممکن مدیریت کند. در تمام قسمت ها کارتون گیسو کمند یک معما و چالش مهم وجود دارد که بچه‌ها باید با کمک هم، آن را حل کنند.
برای مثال در قسمت 10 کارتون گیسو کمند در همان فصل اول، راپونزل باید به کمک یکی از دوستان خود رفته و کشف کند که چه کسی، مغازه رقیب او را خراب کرده است. بچه‌ها در این سریال همراه با راپونزل، باید معمای خراب‌شدن مغازه را حل کنند و با دنبال کردن سرنخ‌ها، مجرم اصلی را بیابند. در این اپیزود ارزش‌های مهمی مثل عدم قضاوت افراد از روی ظاهر، اهمیت عدالت، تلاش برای کشف حقیقت و کمک به دوستان، برای کودکان، روایت می‌شود.
علاوه بر این ماجراهای مجزا، هر فصل هم یک داستان اصلی دارد که می‌توانید درباره آن، با بچه‌ها حرف بزنید. در فصل اول، راپونزل باید هویت خود را بیابد، در فصل دوم همراه با دوستان خود باید یک سرزمین جدید را کشف کند و در فصل سوم، می‌خواهد به سرزمین خود بازگردد تا وظایف خود به‌عنوان وارث را برعهده بگیرد. در قسمت آخر سریال گیسو کمند در هر فصل، ماجرای آن فصل به یک جمع‌بندی نهایی خواهد رسید و بهترین موقعیت، برای گفت‌وگو درباره اتفاقات آن با بچه‌ها خواهد بود.

تماشا و دانلود کارتون گیسو کمند با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال گیسو کمند با دوبله فارسی و به‌صورت رایگان، برای همه فراهم شده است و می‌توانید اپیزودهای این سریال جذاب را کاملا آنلاین، برای فرزندان‌تان پخش کنید. خوشبختانه علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون گیسو کمند با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود هر قسمت، این کارتون را همراه با کودکان و دیگر اعضای خانواده، به‌صورت آفلاین تماشا کنید. راپونزل برخلاف دیگر پرنسس‌های دیزنی، بسیار شجاع و قوی است و دیدن ماجراجویی‌های آن می‌تواند الگوی خوبی برای کودکان بسازد.