آفرینک
X

گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی Tangled : Before Ever After (2017)

گیسو کمند Tangled

انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی Tangled : Before Ever After از ماجراهای جذابی می‌گوید که قبل از عروسی راپونزل اتفاق افتاده‌است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.6 امتیاز
  • 52 دقیقه
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی

بچه‌های زیادی در سرتاسر دنیا بعد از بریده‌شدن موهای راپونزل در آخر داستان، آه عمیقی کشیده‌اند و خوشبختانه برای همه آن‌ها، یک خبر خوب داریم. در انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی که با نام‌ گیسو کمند : پیش از روزهای خوش زندگی نیز در ایران شناخته شده‌است، راپونزل با موهای بلند و سحرآمیز خود، دوباره در انیمیشن جذاب دیگری حضور دارد و بی‌شک، باید در اولین فرصت این انیمیشن طنز، اکشن و ماجراجویانه را تماشا کنید.

داستان انیمیشن سینمایی گیسو کمند : ماجرای قبل عروسی

داستان انیمیشن گیسو کمند ، با از بین‌رفتن جادوگر، کوتاه‌شدن موهای راپونزل و البته عروسی راپونزل به‌اتمام می‌رسد. خوشبختانه در یک اقدام بسیار خوب، انیمیشن سینمایی Tangled : Before Ever After نیز ساخته شد و درباره ماجراهایی است که راپونزل در 6 ماه قبل از عروسی‌اش با آن‌ها مواجه می‌شود. انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی ، چالش‌های راپونزل دوست‌داشتنی را به‌عنوان یک شاهزاده نشان می‌دهد.

نکات مهم انیمیشن Tangled : Before Ever After

انیمیشن گیسوکمند، توانست در همان اولین حضور خود، توجه کودکان سرتاسر دنیا را به خود جلب کند و طبیعی بود که اسپین‌آف‌های مختلفی برای آن ساخته شود. البته باید بدانید که انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی تنها اسپین‌آف این انیمیشن جذاب و محبوب نیست و کودکان می‌توانند انیمیشن گیسو کمند : برای همیشه را نیز ببینند.
خوشبختانه باید بگوییم که تمام مشخصه‌های جذاب انیمیشن گیسو کمند، در انیمیشن Tangled : Before Ever After وجود دارد و راپونزل، با موهای طلایی و زیبای خود، همراه با پاسکال، ماکسیموس و البته کاراکترهای جدید، لحظات جذاب و مفرحی را تجربه می‌کند، گوشه‌های تاریک سرزمین را کشف خواهد کرد و به‌عنوان شاهزاده خانم سرزمین کورونا تاج‌گذاری و در نهایت با همسرش ازدواج می‌کند.
پس از تماشا انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی با دوبله فارسی کامل با کودکان، می‌توانید راجع به برخی موضوعات مهم با آن‌ها حرف بزنید و نکات مهمی را از این طریق به آن‌ها بیاموزید.

چرا باید کودکان انیمیشن جدید گیسو کمند : ماجرای قبل عروسی با دوبله فارسی را ببینند؟

راپونزل در این انیمیشن باید قوانین جدید قصر را فرا بگیرد، کارهای روزمره‌اش را با دستورالعمل‌های جدید والدین‌ خود انجام دهد و به‌صورت کلی، یک شاهزاده خوب باشد. با کمک همین موضوع، می‌توانید راجع به شرایط هر محیط جدید با کودکان صحبت کرده و از آن‌ها بخواهید نظرشان را راجع به قوانین محیط خانه، جامعه و یا سایر محیط‌هایی که در آن‌جا حضور دارند، بگویند.
البته می‌توانید از آن‌ها بپرسید که کدام قوانین خانه از نظر آن‌ها سخت‌گیری بیش از حد است و درصورت امکان، توضیحات بیشتری راجع به هر قانون خانه و جامعه داده و یا آزادی بیشتری آن‌ها بدهید.
از سوی دیگر، در سرزمین بزرگ و زیبای کورونا، اتفاقات جادویی و گاهی خطرناکی رخ می‌دهد که راپونزل همراه با دوست جدید خود، تلاش دارند که آن‌ها را کشف کنند. این موضوع می‌تواند قوه تخیل و کنجکاوی کودکان را راجع به محیط‌های جدید، تحریک کرده و می‌توانید با کمک آن‌ها، فعالیت‌های هیجان‌انگیز بیشتری انجام دهید.
در صورتی که کودکان شما کم سن و سال هستند، پیشنهاد می‌کنیم که با تماشا انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی با دوبله فارسی کامل و همراهی آن‌ها در تماشای این انیمیشن، اتفاقات را با هم دنبال کرده و از سکانس‌های جذاب، مفرح و سرگرم‌کننده این کارتون جذاب، لذت ببرید.

تماشا و دانلود انیمیشن Tangled : Before Ever After با دوبله فارسی در آفرینک

خوشبختانه امکان تماشا آنلاین انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی با دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد و می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان، این انیمیشن را برای بچه‌ها پخش کنید. البته امکان دانلود انیمیشن Tangled : Before Ever After نیز برای کودکان دلبند شما فراهم شده و می‌توانید با هم، به تماشای این انیمیشن بنشینید. تلاش‌های راپونزل برای سازگاری با نقش جدید خود به‌عنوان یک شاهزاده، چالش‌هایی را یادآوری می‌کند که همه انسان‌ها از کودکی با آن مواجه هستند و بی‌شک، همه مخاطبان صرف نظر از سن و سال، از دیدن آن لذت خواهند برد.