گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی Tangled : Before Ever After (2017)

گیسو کمند Tangled

در انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی Tangled : Before Ever After با مراسم تاج گذاری راپونزل روبه رو هستیم. بالاخره شاهزاده خانم قرار هست تاج پادشاهی ر ... ادامه متن

  • تماشای فیلم
  • آمریکا
  • 6.6 امتیاز
  • 54 دقیقه
  • 3+ سال
  • HD

معرفی گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی

در انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی Tangled : Before Ever After با مراسم تاج گذاری راپونزل روبه رو هستیم. بالاخره شاهزاده خانم قرار هست تاج پادشاهی رو به سرش بگذاره و تبدیل به ملکه کورونا بشه. احتمالن برای هر کس دیگه ای روز مهمی باشه و شب زود بخوابه که صبح زود پاشه و برای مراسم آماده بشه اما هر کسی نه راپونزل. خوب بیایید ببینیم در روز تاجگذاری چه اتفاقهایی میفته.

راپونزل صبح همین روز مهم سوار اسبش میشه و همراه با یوجین به سمت جنگل میتازن. آخه مگه توی جنگل چه خبری هست که روز تاجگذاری رو براش باید فدا کرد و از دست داد؟ خوب توی همین مسابقه گذاشتن تا جنگل قراره کلی اتفاق بیفته. گارد شاهنشاهی برای اینکه مواظب ملکه باشه باهاشون تا جنگل میتازونه و اونجا قراره کلی اتفاق دیگه بیفته. برای اینکه ببینید در روز تاجگذاری داستان راپونزل و یوجین و بقیه به کجا میرسه وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی بشینید. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن گیسو کمند : ماجرای قبل از عروسی Tangled : Before Ever After

این قسمت هم مثل انیمیشن گیسو کمند : برای همیشه محصول شبکه تلویزیونی دیزنی هست و با همون شخصیت های قدیمی داره داستانهای جدید برامون میگه.