آفرینک
X

فضای ذهن Headspace (2023)

فضای ذهن Headspace

انیمیشن فضای ذهن Headspace 2023 درباره حمله آدم فضایی‌ها به زمین است که یک نوجوان 16 ساله باید جلوی وقوع این اتفاق را بگیرد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آفریقای جنوبی
  • 4.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی فضای ذهن

نورمان، یک پسر 16 ساله دبیرستانی است که در یک روز تقریبا عادی، زندگی او کاملا تغییر می‌کند. در آن روز خاص، سه آدم فضایی خیلی خیلی کوچک که عضو سازمان محافظت از فضا هستند، با یک تصادف عجیب و ناگهانی، وارد مغز نورمان می‌شوند! حالا و در این شرایط، آن‌ها می‌توانند با نورمان حرف بزنند، از طریق او دنیای بیرون را ببینند و هر چیزی را بشنوند که نورمان می‌شنود! شاید شما هم با خودتان تصور کنید که خب این چه فایده‌ای دارد که در این صورت باید به شما بگوییم یک موجود فضایی بدجنسی به اسم زولتارد هم وارد زمین شده است و این گروه سه نفره، قصد دارند که جلوی او را بگیرند. حالا اگر می‌خواهید بدانید که در ادامه قرار است چه ماجراهایی رخ دهد، هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی فضای ذهن 2023 با دوبله فارسی را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه کارتون جدید فضای ذهن چیست؟

این بار آدم فضایی‌ها، خیلی کوچک و میکروسکوپی هستند و حتی با وجود این ابعاد بسیار کوچک، قصد دارند که زمین را تسخیر کنند. به همین دلیل سه موجود فضایی خوب یعنی گاس، سوفی و مکس، وارد زمین شده‌اند تا از سیاره ما در مقابل زولتارد بدجنس، محافظت کنند. زولتارد وارد ذهن مدیر مدرسه شده و نورمان در این شرایط، باید درست مثل یکی از نیروهای اصلی این گروه سه نفره محافظت از فضا، با همه خطرات مواجه شود. اجازه ندهد که مدیر مدرسه یا همان زولتارد بدجنس، زمین را از بین ببرد و در همین حین، وظایف خود به‌عنوان یک دانش‌آموز را هم انجام دهد! اما آیا این پسر کوچک موفق خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوال کافی است انیمیشن Headspace با دوبله فارسی را همراه فرزند خود تماشا کنید.

بچه‌ها با تماشا انیمیشن Headspace با دوبله فارسی چه پیام‌های مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

این انیمیشن سینمایی و تخیلی، یکی از جدیدترین عناوین سال 2023 است که کودکان و نوجوانان را وارد یک فضای فانتزی خواهد کرد. چالش‌های کاراکتر اصلی و نحوه مواجه‌شدن او با مشکلات روزمره، به‌خوبی در این کارتون ترسیم شده است و احتمالا کودکان و نوجوانان به‌سرعت می‌توانند با کاراکتر اصلی ارتباط برقرار کنند.
خوشبختانه انیمیشن جذاب و جدید فضای ذهن علاوه‌بر لحظات سرگرم‌کننده، اکشن و طنز، سکانس‌های آموزنده‌ای نیز دارد. شما هم می‌توانید پس از اتمام انیمیشن، درباره نکات مثبت آن با فرزندان خود صحبت کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که این کارتون چه نکات مثبتی دارند، موارد زیر به شما کمک خواهند کرد:

چالش‌های روزمره زندگی یک نوجوان

کارتون جدید فضای ذهن به خوبی توانسته که چالش‌های زندگی یک نوجوان عادی را در فضای مدرسه به تصویر بکشد. مشکلات نورمان با مدیر مدرسه و بقیه دانش‌آموزان، فرصت بسیار خوبی است که با بچه‌ها درباره محیط مدرسه و مشکلات آن‌ها در آن‌جا، حرف بزنید. به کودکان بگویید که در دوره نوجوانی، چالش‌ها و موانع خیلی سخت‌تر و عجیب‌تر به‌نظر می‌رسند، اما بچه‌ها همیشه می‌توانند در این دوره از شما کمک و مشورت بخواهند تا شرایط را کمی برای خود آسان‌تر کنند.
در این بخش می‌توانید درباره زورگویی در مدرسه، چالش‌های برقراری ارتباط با کادر مدرسه یا هر مشکل دیگری که احساس می‌کنید فرزندان شما با آن مواجه هستند، صحبت کنید. اجازه دهید که بچه‌ها بخش اصلی مکالمه را برعهده بگیرند و شما تنها در نقش مشاور و راهنما، مسیر کلی را به آن‌ها نشان دهید.

خشونت و عواقب منفی آن

در اغلب سکانس‌های کارتون سینمایی Headspace ، کاراکترها برای رسیدن به هدف خود از خشونت فیزیکی کمک می‌گیرند. در این باره با فرزندان خود گفت‌وگو کرده و به آن‌ها تاکید کنید که خشونت فیزیکی، همیشه باعث پیچیده‌تر شدن شرایط خواهد شد. درباره انواع روش‌های حل اختلاف، مدیریت بحران و حل مسئله، با هم حرف بزنید. روش‌های مناسب پشت‌سرگذاشتن چالش‌ها بدون درگیری فیزیکی و خشونت را با هم بررسی کنید و به کودکان یاد بدهید که استفاده از توانایی ذهنی را جایگزین استفاده از توانایی جسمی کنند.

آشنایی با سیاره‌های مختلف و علم نجوم

با وجود اینکه انیمیشن جدید فضای ذهن کاملا فانتزی و تخیلی است، اما فرصت خوبی در اختیار شما می‌گذارد که کودکان را با سیاره‌های مختلف، فضا و علم نجوم، آشنا کنید. پس از اتمام کارتون، تصاویر مختلفی از فضا را به بچه‌ها نشان دهید و در صورت تمایل کودکان، کتاب‌ها و مجله‌های مرتبط را با هم مطالعه نمایید. بدین شکل کودکان به شناخت یک علم تازه ترغیب شده و اطلاعات عمومی‌شان نیز افزایش پیدا می‌کند.

والدین پیش از پخش کارتون فضای ذهن برای کودکان باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان و خشونت‌های فیزیکی موجود در آن باعث شده که تماشا انیمیشن Headspace برای کودکان 6 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • در صورتی که حضور فضایی‌های در زمین و ورود آن‌ها به ذهن انسان‌ها، برای فرزندان شما تنش‌زا است، حتما در حین کارتون کنار بچه‌ها بمانید. پس از اتمام کارتون هم به بچه‌ها تاکید کنید که این داستان، کاملا تخیلی و غیر واقعی است.

  • به بچه‌ها بگویید که مواجه‌شدن با یک شرایط سخت بدون کمک بزرگ‌ترها، برای کودکان و نوجوان مشکلات بیشتری ایجاد می‌کند. بنابراین بهتر است که در لحظات سخت، به شما اعتماد کرده و از شما کمک بخواهند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی فضای ذهن با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون جدید فضای ذهن با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Headspace 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی نورمان در کنار گاس، سوفی و مکس، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشای انیمیشن فضای ذهن لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن بچه های فضایی و انیمیشن لوئیس و دوستان فضایی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.