آفرینک
X

خانواده آدامز 2 The Addams Family 2 (2021)

خانواده آدامز 2 The Addams Family 2

انیمیشن خانواده آدامز 2 The Addams Family 2 درباره تعطیلات جذابی است که گومز، پدر خانواده آدامز، برای صمیمی‌تر شدن با بچه‌هایشان، برنامه‌ریزی می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی خانواده آدامز 2

خانواده آدامز، یک خانواده کاملا غیرعادی هستند، همه چیز در خانه آن‌ها سفید یا سیاه است، از تاریکی لذت می‌برند و حتی خدمتکار خانه‌شان هم یک موجود عجیب به اسم ثینک است که هیچ‌کس نمی‌داند داستان واقعی او چیست. وقتی دختر خانواده یعنی ونزدی، به سن نوجوانی می‌رسد، درست مثل بقیه نوجوان‌ها، ترجیح می‌دهد تنها بماند، با خانواده‌اش کمتر از قبل ارتباط داشته و زندگی مستقل خودش را داشته باشد. گومز، پدر خانواده سعی دارد که این فاصله را از بین ببرد و برای همین، یک تصمیم جذاب ولی عجیب می‌گیرد. می‌پرسید تصمیم او چیست؟ با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل انیمیشن سینمایی خانواده آدامز 2 با دوبله فارسی را برای شما هم تعریف کنیم!

ماجرای کارتون خانواده آدامز 2 2021 چیست؟

همه چیز از روزی شروع می‌شود که ونزدی، یک پروژه علمی جذاب برای مدرسه می‌سازد. او به خانواده‌اش می‌گوید که برای دیدن پروژه‌اش به مدرسه نیایند. اما آن‌ها در روز جشنواره، در مدرسه حاضر شده و حسابی ونزدی را عصبانی می‌کنند. با این اتفاق، ونزدی تصمیم می‌گیرد رابطه‌اش را با خانواده‌اش بسیار کم‌تر کند. از آن طرف، پدر او یعنی گومز نمی‌خواهد این اتفاق بیفتد و به خاطر همین، یک سفر جاده‌ای جذاب را برنامه‌ریزی می‌کند و سفر جاده‌ای خانواده آدامز شروع می‌شود. البته که دردسر مسافرت رفتن اعضای عجیب و غریب این خانواده، اصلا کم نیست، اما وسط همین ماجراها، یک وکیل هم ادعا می‌کند که ونزدی در زمان تولد عوض شده و حالا مشکلات این خانواده، لحظه به‌لحظه بیشتر و بدتر هم می‌شوند. با این اوصاف، به نظرتان در ادامه سفر چه اتفاق‌هایی می‌افتد؟

جذاب‌ترین نکات انیمیشن The Addams Family 2 با دوبله فارسی برای بچه ها

پیش از هر چیز باید به همه والدین بگوییم که برخلاف تصور اولیه اغلب پدر و مادرها، این کارتون دقیقا با توجه به روحیات بچه‌ها ساخته شده است و می‌توانند با خیال راحت، نسخه دوبله فارسی کارتون خانواده آدامز 2 را در آفرینک برای بچه‌ها پخش کنند.
این انیمیشن یکی از بهترین انیمیشن های 2021 بوده و دنباله انیمیشن خانواده آدامز 1 است. ما پیشنهاد می‌کنیم که حتما قسمت اول را با بچه‌ها تماشا نمایید. روند داستان در کارتون The Addams Family 2 ، به‌شدت قابل درک است و احتمالا همه نوجوان‌ها و البته والدین، کاراکترهای مختلف و چالش‌های آن‌ها را به‌خوبی درک می‌کنند. همین موضوع هم باعث شده که این کارتون سینمایی، به یک انتخاب عالی برای دورهمی‌های خانوادگی، تبدیل شود.
بچه‌ها در این کارتون، همراه با خانواده آدامز چندین جاذبه طبیعی دنیا مثل آبشار نیاگارا، گرند کنیون، دره مرگ و چندین جای مهم دیگر را هم می‌بینند که می‌توانید با معرفی هر کدام از این جاذبه‌های دیدنی و طبیعی، فرزندان‌تان را با طبیعت زیبای زمین، آشنا کنید.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون خانواده آدامز 2 با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه دیالوگ‌ها را به‌خوبی متوجه شوند. بعد از تمام شدن کارتون هم می‌توانید بخش‌های مختلف انیمیشن و اتفاقات مهم این کارتون را با بچه‌ها بررسی کرده و نکات آموزنده‌ای به فرزندان‌تان یاد بدهید.

تماشا انیمیشن خانواده آدامز 2 چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشای این انیمیشن، برای بچه‌های 7 ساله و بالاتر، مناسب است. مهم‌ترین نکات آموزنده این کارتون، شامل موارد زیر هستند:

  • پذیرش تفاوت‌های خود با سایرین؛

  • اهمیت خانواده و ارزش رابطه میان اعضای آن؛

  • چالش‌های مختلف برای رسیدن به اهداف و ناامید نشدن در راه رسیدن به آن‌ها.

بچه‌ها در این کارتون با یک خانواده غیر عادی روبه‌رو می‌شوند و احتمالا، همه اتفاقات آن خانواده، برای کودکان عجیب است. از این قسمت کمک گرفته و درباره تفاوت‌های افراد جامعه با همدیگر، حرف بزنید. به فرزندان‌تان بگویید که قرار نیست همه انسان‌ها، علایق و سلیقه مشترک داشته باشند و همین تفاوت‌ها، باعث جذابیت زندگی در این کره خاکی شده است.
از طرف دیگر، کودکان در انیمیشن سینمایی خانواده آدامز 2 ، نمونه‌های خوبی از چند ارزش اخلاقی مهم مثل شجاعت، صداقت، خلاقیت و عشق بین والدین و کودکان را می‌بینند. می‌توانید با توجه به شخصیت بچه‌ها، بر یک یا دو مورد تمرکز کرده و درباره اهمیت آن ویژگی‌ها در زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها، صحبت کنید.
تماشا انیمیشن خانواده آدامز 2 به همراه فرزندتان، فرصت خوبی را در اختیار شما می‌گذارد که درباره چند معضل مهم از مشکلات واقعی دنیا، مثل رفتارهای خطرناک نسبت به خواهر و برادر یا دوستان، انجام آزمایش‌های حیوانی، احساسات ناخوشایند انسان‌ها در دوره نوجوانی و یا استفاده از خشونت برای حل مسائل مختلف، با کودکان حرف بزنید.

تماشا و دانلود کارتون خانواده آدامز 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن خانواده آدامز 2 2021 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن The Addams Family 2 با دوبله فارسی کامل هم از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را در یک شب آرام و تعطیل، با بچه‌ها تماشا کرده و همراه هم، یک سفر عجیب و غریب را با خانواده آدامز، تجربه کنید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن خانواده آدامز 2 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن میچل ها در برابر ماشین ها و انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.