آفرینک
X

فرار از سیاره زمین Escape from Planet Earth (2013)

فرار از سیاره زمین Escape from Planet Earth

انیمیشن فرار از سیاره زمین Escape from Planet Earth داستان یه موجود فضایی است که به سیاره زمین می‌آید. اسکورچ و گری دو برادر هستند که در سیاره باب زندگ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی فرار از سیاره زمین

انیمیشن فرار از سیاره زمین Escape from Planet Earth داستان یه موجود فضایی است که به سیاره زمین می‌آید. اسکورچ و گری دو برادر هستند که در سیاره باب زندگی می‌کنند و شغلشون انجام مأموریت‌های بین سیاره‌ای هست. اسکورچ در بخش عملیاتی و گری در بخش فرماندهی و کنترلی مأموریت کار می‌کنند. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که اسکورچ در حال انجام مأموریتی در سیاره نارلاک هست و باید بچه‌هایی که توسط هیولاهایی به اسم نارلاک زندانی شدند رو نجات بدهد. گری هم در بخش فرماندهی هست و به اسکورچ در انجام مأموریت کمک می‌کنه. اسکورچ می‌تونه نوزادها رو دقیقا قبل از بیدار شدن نارلاک‌ها نجات بدهد و مأموریت رو با موفقیت به پایان برسونه و به سیاره باب برگرده. مردم در سیاره باب به خاطر نجات جون بچه‌ها از اسکورچ استقبال می‌کنند.

در همین لحظه لینا، فرمانده کل، با گری تماس می‌گیره و خبر از دریافت یک پیغام کمک از یه نقطه ثبت نشده در کهکشان، سیاره تاریک یا زمین، می‌دهد و گری و اسکورچ باید به سرعت برای عملیات بعدی آماده بشوند. گری مخالفت می‌کنه چون تا به حال هیچ‌کس نتونسته از سیاره تاریک زنده برگردد ولی لینا به او دستور می‌دهد که آن‌ها تا یک ساعت دیگه باید بروند. گری تصمیم می‌گیره تا از نفوذ اسکورچ برای لغو مأموریت استفاده کنه ولی اسکورچ که به خاطر نجات جون بچه‌ها محبوبیت زیادی به دست آورده، حاضر نیست که اون رو از دست بدهد و برای مأموریت آماده می‌‌شه. او گری رو برای جمع‌آوری اطلاعات می‌فرسته تا خودش به تنهایی به مأموریت برود ولی گری قضیه رو می‌فهمه و وقتی می‌بینه که کارش برای کسی ارزشی نداره، از کار استعفا می‌دهد. اسکورچ به تنهایی به سیاره تاریک می‌رود و گری به خونه بر می‌گرده.

تا الان فهمیدیم که اسکورچ به تنهایی به سیاره تاریک رفته و گری در مرکز فرماندهی نیست تا بتونه به او کمک کنه. به نظرتون در سیاره تاریک چه خطراتی اسکورچ رو تهدید می‌کنند؟ خودتون انیمیشن زیبای فرار از سیاره زمین رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن فرار از سیاره زمین، گری، اسکورچ و لینا هستند.

در صورتی که از انیمیشن فرار از سیاره زمین خوشتون اومده، انیمیشن فصل موج سواری 2 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن فرار از سیاره زمین Escape from Planet Earth

بزرگ‌ترین رازهای زمین در حال افشا شدن، هستند!