آفرینک
X

هدیه اژدها Dragons : Gift of the Night Fury (2011)

هدیه اژدها Dragons

در انیمیشن هدیه اژدها Dragons: Gift of the Night Fury که نزدیکی های تعطیلات و کریسمس داره اتفاق میفته یکدفعه و بدون هیچ خبر و هشداری، همه اژدهاهای جزیره برک ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.6 امتیاز
  • 22 دقیقه
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هدیه اژدها

در انیمیشن هدیه اژدها Dragons: Gift of the Night Fury که نزدیکی های تعطیلات و کریسمس داره اتفاق میفته یکدفعه و بدون هیچ خبر و هشداری، همه اژدهاهای جزیره برک پرواز میکنن و معلوم نیست کجا میرن! معلوم نیست چشون شده، آدم که تعطیلات رو اینجوری خراب نمیکنه ولی خوب اینها هم اژدها هستن و معلوم نیست توی مغزشون چی میگذره.

فقط بی دندون هست که بخاطر اینکه نمیتونه بدون کمک پرواز کنه توی جزیره میمونه. هیکاپ مغزش رو به کار میندازه و برای بی دندون یک بال مصنوعی میسازه که اونم بتونه پرواز کنه، آخه اژدهایی که نتونه بپره که مفت هم نمی ارزه!

چند روز بعد یکی از اژدهاها که در زنجیر بوده میتونه خودش رو رها کنه و فرار کنه. هیکاپ رو هم با خودش به یک سفر ماجراجویانه میبره، به یک جزیره گرم و آفتابی. شما فکر کن وسط زمستون و برف و سرما هستی، بعد سوار هواپیما بشی و بری قشم. همه جا آفتابی و گرم و قشنگ. ولی خوب، اونجا هم کلی ماجرا در انتظار هیکاپ و اژدهاها هست.

پس برای اینکه همراه اونها بشیم وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این قسمت از مجموعه انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم بشینید. زبان اصلی انیمیشن هدیه اژدها انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن هدیه اژدها Dragons: Gift of the Night Fury

کارگردان این قسمت تام اونز Tom Owens هست و باز هم محصولی از کمپانی دریم ورکز انیمیشن DreamWorks Animation .