فروشگاه اسباب بازی (1996)

فروشگاه اسباب بازی

انیمیشن فروشگاه اسباب بازی یه کارتون جالب برای بچه‌هاییه که خیلی اسباب‌بازی‌هاشون رو دوست دارن. داستان از این قراره که متاسفانه پدر و ما ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 7.1 امتیاز
  • 44 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی فروشگاه اسباب بازی

انیمیشن فروشگاه اسباب بازی یه کارتون جالب برای بچه‌هاییه که خیلی اسباب‌بازی‌هاشون رو دوست دارن. داستان از این قراره که متاسفانه پدر و مادر کاترین از دنیا رفتن. مادر کاترین وصیت کرده که بعد از اون‌ها خاله شون از کاترین مراقبت بکنه. خاله کاترین یه خانم خیلی ثروتمنده که صاحب چندین و چند بانکه و یه خونه خیلی بزرگ خارج از شهر داره. وقتی دختر کوچولوی قصه ما به خونه خاله‌اش می‌رسه، خیلی زود متوجه می‌شه که زندگی سختی رو در پیش داره. خاله کاترین از بچه‌ها زیاد خوشش نمی‌آد و دائما تاکید داره که کاترین هم مثل آدم بزرگ‌ها رفتار کنه. اون نمی‌ذاره کاترین بازی بکنه، بالای درخت بره و یا شیطونی بکنه. خاله معتقده مادر کاترین، اون رو لوس بار آورده. اما یه روز اتفاق جالبی می‌افته. خانم هگس یا همون خاله کاترین، می‌خواد اون رو با خودش به بانک ببره تا کاترین با فضای آدم بزرگ‌ها آشنا بشه. توی این سفر، متیو، پسردایی کاترین هم اون‌ها رو همراهی می‌کنه. اون می‌خواد در آینده بانک‌دار بشه چون پدرش این‌طور می‌خواد. اما کاترین می‌گه که اون اصلا از بانک خوشش نمی‌آد و باید یه شغل خسته‌کننده باشه. خب حالا خانم هگس به بانک رفته و اون دوتا توی کالسکه منتظر برگشتنش هستن. کاترین از متیو می‌خواد که برای تماشای عروسک‌‌ها و اسباب‌بازی‌ها از کالسکه بیرون برن. با وجود این‌که متیو از این‌کار می‌ترسه در نهایت موافقت می‌کنه و به دنبال کاترین وارد یه فروشگاه پر از اسباب‌بازی می‌شن. اما بعد از چند لحظه در فروشگاه بسته می‌شه و اون‌ها داخل فروشگاه گیر می‌افتن. این‌جاست که اتفاقات عجیب و غریب شروع می‌شه. اسباب‌بازی‌ها همگی با کاترین و متیو حرف می‌زن. برای اینکه بدونید چه اتفاقاتی در ادامه این کارتون فانتزی میفته وقت رو از دست ندید و بقیه ماجرا رو خودتون تماشا کنید.

شخصیت‌های انیمیشن فروشگاه اسباب بازی

کاترین: شخصیت اصلی داستان. اون پدر و مادرش رو از دست داده و قراره که با خاله‌اش زندگی بکنه. متیو: پسردایی کاترینه. اون یه پسر ترسو و محافظه‌کاره اما وقتی کاترین یه کاری انجام می‌ده اونم کاترین رو همراهی می‌کنه. خانم هگس: خاله کاترینه. یه خانم مستبد و خیلی منضبط که از کاترین می‌خواد اون هم مثل بزرگترها رفتار کنه.