آفرینک
X

موریس شگفت انگیز The Amazing Maurice (2022)

موریس شگفت انگیز The Amazing Maurice

انیمیشن موریس شگفت انگیز The Amazing Maurice 2022 درباره یک گربه سخن‌گو، موش‌های زیرک، کیث دوست فلوت‌زن آن‌ها و یک داستان اسرارآمیز در شهری عجیب و کوچک است! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • انگلیس
 • 6.3 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی موریس شگفت انگیز

شما هم داستان پسرک فلوت‌زن که با آهنگ فلوت خود همه موش‌ها را از دهکده‌های مختلف خارج می‌کرد، شنیده‌اید؟ خب در این‌جا قرار است همراه با انیمیشن موریس شگفت‌انگیز، از داستان کامل این ماجرا با کمی جزئیات دقیق‌تر، مطلع شوید. در این کارتون کیث به همراه یک گربه به نام موریس که در ایران با نام ماریس نیز مشهور شده‌است، به یک شهر اسرارآمیز می‌روند. اما در این شهر چه اتفاقاتی برای این گربه و پسرک می‌افتد؟ خب همراه با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل کارتون سینمایی موریس شگفت انگیز را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان انیمیشن سینمایی موریس شگفت انگیز 2022

هر بار موریس و کیث وارد یک دهکده جدید می‌شوند، موش‌ها هم سر و کله‌شان به طرز اسرارآمیزی پیدا می‌شود و موریس شگفت انگیز و سخن‌گو، مردم دهکده را قانع می‌کند که برای از بین بردن مشکل جدیدشان یعنی موش‌ها، به کیث پول بدهند تا با فلوت جادویی خود، همه موش‌ها را از شهر بیرون ببرد. این اتفاق، چندین و چند بار در دهکده‌های مختلف اتفاق می‌افتد تا وقتی که موریس، موش‌ها و همراه همیشگی‌شان یعنی کیث، وارد یک شهر عجیب می‌شوند. در این دهکده، هیچ موشی وجود ندارد. همه موش‌ها همراه با تمام غذاهای موجود در شهر ناپدید شده‌اند و دختر شهردار یعنی میلیسیا، به موریس و کیث می‌گوید که با هم همراه شده تا در کنار هم، مشکل اصلی و عجیب این شهر را حل کنند! فکر می‌کنید راز بزرگ این شهر چیست؟

جزئیات جالب انیمیشن The Amazing Maurice با دوبله فارسی

کارتون جدید موریس شگفت انگیز که یکی از بهترین انیمیشن های 2022 است با اقتباس از کتابی به همین اسم ساخته شده و به‌‌بهترین شکل ممکن، داستانی جذاب و سرگرم‌کننده از یک اتفاق عجیب و اسرارآمیز را روایت می‌کند. این انیمیشن، خنده‌دار، مهیج، اسرارآمیز، سرگرم‌کننده و البته آموزنده است و بدون شک کودکان از تماشای آن لذت زیادی می‌برند.
کاراکترهای اصلی این کارتون، به‌شدت بامزه هستند، طراحی کاراکترها و دکور صحنه‌ها همراه با صداگذاری بخش‌های مختلف و موسیقی انیمیشن، برای همه مخاطبان صرف نظر از سن و سال آن‌ها، به‌شدت جذاب خواهد بود. کودکان از تماشای گربه نارنجی سخن‌گو لذت خواهند برد و والدین و مخاطبان بزرگسال از دیدن ماجراجویی‌ها و البته زیرکی گروه موریس شگفت‌انگیز، سرگرم خواهند شد.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن The Amazing Maurice با دوبله فارسی کامل همراه با کودکان، این فرصت فوق‌العاده را در اختیار کودکان بگذارید که تمام جزئیات این انیمیشن را درک کنند و سپس درباره مهم‌ترین نکات و پیام‌های این کارتون، با هم گفت‌وگو کنید. در صورتی که دقیقا نمی‌دانید این کارتون چه پیام‌های مهم و مثبتی برای بچه‌ها دارد، بخش بعدی به شما کمک خواهد کرد. البته قبل از تماشا انیمیشن، می‌توانید تریلر کارتون موریس شگفت‌انگیز را همراه با بچه‌ها تماشا کنید و در صورت علاقمند شدن بچه‌ها به داستان این کارتون، آن را برای بچه‌ها دانلود کرده و سپس آن را با هم ببینید.

پیام های مثبت کارتون جدید موریس شگفت انگیز برای بچه ها

تماشا انیمیشن موریس شگفت انگیز 2022 برای بچه‌های بزرگ‌تر از 7 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون برای بچه‌ها شامل این موارد هستند:

 • داشتن اعتماد به‌نفس کافی و یافتن توانایی‌های فردی و نقاط قوت خود؛

 • استفاده از هوش و زیرکی خود برای کمک به دیگران و حل مشکلات مختلف؛

 • پذیرش اشتباه و انجام فرآیند کامل عذرخواهی؛

 • بررسی یک دنیای کاملا ایده‌آل و مشخصه‌های اصلی آن.

کارتون موریس شگفت انگیز با یک نگاه تازه به داستانی قدیمی، جزئیات مهم و جدیدی را به داستان فلوت‌زن جادویی افزوده است. پیشنهاد ما این است که ابتدا داستان فلوت‌زن جادویی را برای بچه‌ها تعریف کرده و سپس این کارتون را در کنار هم تماشا کنید. بدین شکل می‌توانید به بچه‌ها بگویید که اغلب تردستی‌های جادویی، یک ماجرای مهم و پنهان دارند که باید با کمی دقت، آن را کشف کنند. 
در این انیمیشن بامزه، خنده‌دار، ماجراجویانه و اسرارآمیز، کاراکترهای متنوعی وجود دارند که برخی از آن‌ها مثل میلیسیا، می‌تواند یک الگوی قوی برای کودکان باشد. میلیسیا یک دختر جوان باهوش، کتاب‌خوان، شجاع و زیرک است که با بررسی همه سرنخ‌ها، همیشه به یک جواب و راه حل منطقی دست پیدا می‌کند. از این بخش کمک بگیرید و درباره الگوهای زن قوی، با بچه‌ها صحبت کنید. می‌توانید آن‌ها را به خواندن کتاب‌های رازآلود و معمایی نیز ترغیب کرده و توانایی حل مسئله کودکان را تقویت کنید.
مهم‌ترین ارزش‌های تاکید شده در این کارتون، شامل موارد زیر هستند:

 • دوستی و حمایت از همدیگر در شرایط سخت؛

 • انجام کارها به‌صورت تیمی برای حل مشکلات موجود؛

 • عواقب ناخوشایند گول‌زدن دیگران؛

 • برعهده گرفتن مسئولیت کارها و اشتباهات فردی.

با توجه به رفتار فرزندان خود، درباره یک یا دو مورد از موارد بالا، با کودکان گفت‌وگو کرده و بدون اشاره مستقیم به بچه‌ها، آن‌ها را به انجام کار درست، تشویق کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن موریس شگفت انگیز 2022 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن جدید The Amazing Maurice با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای فرزندان‌تان پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود کارتون موریس شگفت‌انگیز با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این کارتون را دانلود کنید و در یک شب تعطیل، همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، انیمیشن موریس شگفت انگیز را تماشا کرده و از ماجراهای جذاب آن لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن موریس شگفت انگیز لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن شانس و انیمیشن استارداگ و توربوکت را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.