آفرینک
X

هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا Monster Pets : A Hotel Transylvania Short Film (2021)

هیولاهای خانگی Monster Pets

انیمیشن هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا Monster Pets : A Hotel Transylvania Short Film درباره تینکل کوچولوی خیلی بزرگ است که حوصله‌اش سر رفته و به دنبال یک هم‌بازی است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.6 امتیاز
  • 6 دقیقه
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا

دراکولای مهربان و خوش‌قلب هتل ترانسیلوانیا را که می‌شناسید، او در هتل معروف خود زندگی می‌کند و یک سگ کوچولوی بامزه به اسم «تینکل» دارد که از قضا، خیلی خیلی بزرگ است. حالا و در کارتون کوتاه هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا ، قرار است ماجراهای دراکولا و تینکل را با هم ببینیم. چه ماجرایی؟ با ما به بخش بعدی بیایید که داستان این کارتون کوتاه سینمایی را کامل برای شما تعریف کنیم!

داستان انیمیشن هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا 2021

هتل ترانسیلوانیا ، هتل اختصاصی دراکولای بزرگ است. دراکولا که برخلاف ظاهرش، بسیار مهربان و خوش‌قلب است، مدیریت هتل را هم برعهده دارد و از انواع هیولاهای کوچک و بزرگ، در هتل خود پذیرایی می‌کند. دراکولا یا همان دراک دوست‌داشتنی، در انیمیشن Monster Pet ، یک سگ خانگی کوچک به اسم «تینکل» دارد که ابعاد آن خیلی، واقعا «خیلی» بزرگ است! دراکولا که حسابی با مسئولیت‌های هتل درگیر شده، وقت کافی برای بازی کردن با تینکل ندارد و تینکل هم اصلا از این وضعیت خوشحال نیست. به همین دلیل، دراکولا تصمیم می‌گیرد که یک هم‌بازی جدید برای تینکل پیدا کند و ماجراها از این لحظه، شروع می‌شود! فکر می‌کنید دراکولا چه تصمیمی می‌گیرد؟

جزئیات جالب کارتون سینمایی هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا با دوبله فارسی

تمام ماجراهای انیمیشن کوتاه هتل ترانسیلوانیا که یکی از انیمیشن های 2021 است در چند دقیقه رخ می‌دهند و در همین زمان کوتاه، مشکل مهم بیشتر والدین و البته دراکولا، روایت می‌شود. با اینکه داستان انیمیشن هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا بسیار ساده است، اما کیفیت ساخت و طراحی کاراکترهای آن به‌حدی جذاب و قابل درک است که علاوه بر کودکان، بزرگ‌ترهای زیادی با آن هم‌ذات‌پنداری کرده و طرفدار این کارتون کوتاه شده‌اند.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن سینمایی هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا با دوبله فارسی همراه با کودکان، این فرصت را در اختیار بچه‌ها بگذارید که داستان این کارتون کوتاه را به‌خوبی متوجه شوند. پس از تماشای این کارتون، می‌توانید چند نکته مهم را با بچه‌ها در میان بگذارید. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، بخش بعدی برای شما است!

پیام های مثبت کارتون کوتاه هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا برای بچه ها

موضوع این کارتون، بسیار ساده و البته برای والدین زیادی، به‌شدت روزمره است: یافتن یک هم‌بازی مناسب!
با توجه به این موضوع ساده، تقریبا همه کودکان بالای 5 سال، به‌راحتی می‌توانند این کارتون را تماشا کرده و داستان آن را دنبال کنند. مهم‌ترین پیام‌های مثبت انیمیشن هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا برای کودکان شامل این موارد است:

  • اهمیت یافتن هم‌بازی مناسب برای خود؛

  • توجه به مسئولیت‌های دیگران و عدم ایجاد مزاحمت برای آن‌ها؛

  • درک شرایط خود و انتخاب روش درست برای حل مشکلات موجود.

از همان ابتدا، بچه‌ها می‌بینند که تینکل بدون توجه به وظایف و مسئولیت‌های دراکولا، می‌خواهد با او بازی کند. احتمالا شما هم با داشتن بچه‌های کوچک، این اتفاق را ده‌ها بار در روز تجربه می‌کنید، نه؟ خب با استفاده از همین بخش، این موضوع را برای بچه‌ها شرح دهید. به فرزندان‌تان بگویید که با همه علاقه شما به بازی‌کردن با آن‌ها، شما باید وظایف و مسئولیت‌های خود را هم انجام دهید. از آن‌ها بخواهید که مسئولیت‌های خودشان در خانه را نام ببرند و به آن‌ها اهمیت انجام درست وظایف، رسیدگی به کارهای شخصی و سپس بازی‌کردن را کاملا توضیح دهید.
در ادامه انیمیشن کوتاه هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا، بچه‌ها می‌بینند که انواع هم‌بازی‌های به‌ظاهر خوب، به صحنه می‌آیند که در کنار تینکل باشند، اما هر کدام از آن‌ها به دلیلی مناسب نیستند. این بخش، برای کودکان در سن مدرسه بسیار مهم خواهد بود. به بچه‌ها بگویید که هر فردی، باید دوست مناسب خود را پیدا کند. ممکن است در نگاه اول، به‌ نظرشان برسد که می‌توانند با همه بچه‌ها دوست شوند و با آن‌ها بازی کنند، اما باید پیش از هر چیز، شرایط، اخلاق‌های شخصی و البته قوانین مهم یافتن دوست را در نظر بگیرند و سپس بر اساس آن، دوست‌ و هم‌بازی‌های خود را بیابند.
علاوه بر همه این موارد، تماشا کارتون هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا برای بچه‌هایی که به حیوان خانگی علاقه دارند، به‌شدت توصیه می‌شود. شما به‌عنوان والدین، می‌توانید درباره نگهداری از حیوانات خانگی و وظایف بچه‌ها نسبت به حیوان خانگی‌شان، با آن‌ها حرف بزنید. درباره نیاز به بازی، بهداشت، خصوصیات خاص هر حیوان خانگی و البته فضای مورد نیاز حیوانات مختلف، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها یادآوری کنید که نگهداری از یک حیوان خانگی، کار سختی است و باید تمام مسئولیت‌های آن را به‌صورت کامل، برعهده بگیرند.

تماشا و دانلود انیمیشن هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون بامزه، کوتاه، خنده‌دار و به‌شدت آموزنده را برای کودکان خود به‌صورت آنلاین پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم دوست دارند هر کارتون را چندین و چندبار ببینند، می‌توانید با دانلود انیمیشن هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا با دوبله فارسی کامل از آفرینک، امکان تماشای چندباره را در اختیارشان بگذارید. دیدن انیمیشن Monster Pets ، برای بزرگترها هم به اندازه بچه‌ها، جذابیت دارد و می‌توانید برای یک دورهمی خانوادگی، این کارتون کوتاه و خنده‌دار را با بقیه اعضای خانواده تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ابرهیولاها : روز هیولاها و انیمیشن ترابل را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.