آفرینک
X

ترابل Trouble (2019)

ترابل Trouble

انیمیشن ترابل Trouble درباره یک سگ کوچک پولدار است که باید برای اولین بار در عمر خود، زندگی در خیابان‌ها را تجربه کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 5.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی ترابل

همه انسان‌ها و البته موجودات، از داشتن یک زندگی خوب و راحت لذت می‌برند. انیمیشن ترابل که با اسم دردسر هم در ایران مشهور شده داستان ترابل، سگ کوچک و بامزه‌ای است که زندگی بسیار خوبی دارد. با اینکه ترابل هیچ‌گاه فکر نمی‌کرد که قرار است مدل دیگری از زندگی‌کردن را تجربه کند، اما ناگهان زندگی او، در یک روز کاملا عادی و معمولی، برای همیشه تغییر خواهد کرد. فکر می‌کنید که چه اتفاقی خواهد افتاد؟

داستان انیمیشن سینمایی ترابل

انیمیشن Trouble ، درباره سگ کوچکی به نام ترابل است که پس از چند اتفاق غیر منتظره، زندگی راحت خودش را از دست می‌دهد. او که در یک قصر زیبا همراه با پیرزن پولداری زندگی می‌کرد، بعد از فوت پیرزن به‌صورت اتفاقی از خانه دور شده و مجبور می‌شود که زندگی در خیابان‌ها را تجربه کند. هر چند این زندگی نیز زیاد طول نمی‌کشد و به‌سرعت، یک دختر جوان به نام «زوئی» او را پیدا کرده و به خانه خودش می‌برد. اما ماجراها و دردسرهای ترابل هم‌چنان ادامه دارد. آیا زندگی ترابل بهتر می‌شود یا بدتر؟ باید انیمیشن ترابل را ببینید تا به جواب این سوال برسید!

انیمیشن Trouble و نکات مهم آن

انیمیشن ترابل سگ دردسر ساز یک انیمیشن کمدی، ماجراجویانه و سرگرم‌کننده است که علاوه بر کودکان، توجه بزرگترها را هم به خود جلب خواهد کرد. پس از پخش این انیمیشن سینمایی، منتقدان نظرات متفاوتی راجع به انیمیشن ترابل داشتند. در واقع کودکان در سرتاسر دنیا از دیدن ماجراجویی‌های ترابل، دوست‌شدن او با سگ‌های دیگر، مواجه‌اش با سنجاب‌ها و البته نوع رابطه‌اش با انسان‌ها، لذت بردند و در مدت زمان کوتاهی به انیمیشن مورد علاقه‌شان تبدیل شد. از سوی دیگر برخی از منتقدان، از حضور شخصیت‌های زیاد و البته شبیه بودن داستان به دیگر انیمیشن‌های این ژانر، انتقاد داشتند.
با وجود این نظرات متفاوت و حتی متناقض، باید بگوییم که تماشا انیمیشن ترابل با دوبله فارسی کامل برای کودکان، بسیار هیجان‌انگیز، سرگرم‌کننده و البته آموزنده خواهد بود. پیشنهاد ما تماشا نسخه دوبله فارسی انیمیشن Trouble برای کودکان است که بتوانند خط سیر داستان را به‌خوبی دنبال کرده و از شوخی‌های کلامی آن لذت ببرند.
کمپانی نتفلیکس اطلاعاتی راجع به انیمیشن ترابل 2 منتشر نکرده است و تا سال 2022، تنها قسمت اول این انیمیشن پخش شده است. پس از تماشا انیمیشن Trouble دوبله فارسی می‌توانید با کودکان خود درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده و نکات مهمی را به آن‌ها یادآوری کنید.

نکات مثبت و منفی انیمیشن سینمایی ترابل

این انیمیشن برای کودکان بالای 8 سال رتبه‌بندی شده است. مبارزه‌های دائم ترابل با سایر سگ‌ها و سنجاب‌ها، ردگیری ترابل توسط مرد جوان و البته بررسی موضوعاتی مثل مرگ صاحب اصلی ترابل، ممکن است برای کودکان کم سن، مناسب نباشد.
مهم‌ترین ارزش در انیمیشن ترابل یافتن خانه است. ترابل کوچک از همان لحظه‌ای که از خانه خارج می‌شود، تلاش می‌کند که دوباره به خانه خود بازگردد. با توجه به همین موضوع، می‌توانید راجع به اهمیت خانه، محیط امن آن و حتی نحوه بازگشتن به خانه در صورت گم‌شدن، با فرزندان خود حرف بزنید.
در این انیمیشن، شخصیت اصلی هیچ‌گاه خارج از محیط امن خود نبوده و به همین خاطر، زندگی‌کردن معمولی و عادی را بلد نیست. دوست‌شدن با سایر سگ‌ها، مراقبت از خود در جامعه، یادگیری مهارت‌های اولیه برای زنده‌ماندن، همه به یک چالش مهم برای ترابل تبدیل می‌شوند. می‌توانید با استفاده از همین بخش، کودکان را به یادگیری مهارت‌های مختلف زندگی ترغیب کنید.
تماشا انیمیشن ترابل سگ دردساز برای برخی از والدین نیز الهام‌بخش است، زیرا در این انیمیشن خواهند دید که تامین تمام و کمال کودکان، ممکن است به ضرر فرزندان‌شان تمام شود و باید اجازه دهند بچه‌ها در محیط امن خانواده به‌صورت مستقل وظایف مختلفی را برعهده بگیرند، با سایر هم‌سن و سال‌های خود ارتباط برقرار کرده و شرایط واقعی جامعه را از همان کودکی و با نظارت والدین، تجربه کنند. عدم انجام این کار، باعث می‌شود که بچه‌ها مهارت‌های اولیه زندگی را فرا نگرفته و در محیط‌های جدید مثل مهد کودک یا مدرسه با مشکلات مختلفی مواجه شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن Trouble با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا انیمیشن ترابل سگ دردسر ساز با دوبله فارسی کامل به‌صورت آنلاین و البته کاملا رایگان، برای کودکان شما فراهم شده است. امکان دانلود انیمیشن Trouble و تماشای آفلاین آن نیز وجود دارد. اگر فرزندان شما کوچک هستند، پیشنهاد می‌کنیم نسخه دوبله فارسی انیمیشن ترابل را با آن‌ها تماشا کرده و از لحظات شاد، خنده‌دار و البته آموزنده این انیمیشن لذت ببرید. انیمیشن ترابل به مخاطبان خود یادآوری می‌کند که گاهی اوقات برای یافتن خانه، باید از محیط امن خود دور شد و احتمالا این موضوع، بزرگسالان زیادی را به فکر فرو می‌برد.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ترابل لذت برد، به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی و انیمیشن تیزپا را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.