آفرینک
X

اسکوبی دو : هالیوود جن زده Lego Scooby-Doo : Haunted Hollywood (2016)

اسکوبی دو Lego Scooby-Doo

انیمیشن اسکوبی دو : هالیوود جن‌زده Lego Scooby-Doo : Haunted Hollywood داستان نجات یه استودیوی فیلم قدیمی توسط اسکوبی و گروهش هستش. گروه اسکوبی دارند م ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 3+ سال
  • FHD

معرفی اسکوبی دو : هالیوود جن زده

انیمیشن اسکوبی دو : هالیوود جن‌زده Lego Scooby-Doo : Haunted Hollywood داستان نجات یه استودیوی فیلم قدیمی توسط اسکوبی و گروهش هستش. گروه اسکوبی دارند معمای شکار یه فانوس دریایی توسط یه هیولای دریایی وحشتناک رو بررسی می‌کنند تا بتونند حلش کنند. شگی به اسکوبی شکایت می‌کنه در مورد اینکه چطور فرد، دافنی و ولما چطور او و اسکوبی رو با کلک دادن اسنک گول می‌زنند تا ادای هیولا دربیاورند. آن دو نفر تصمیم می‌گیرند تا تنفرشون از انجام این کار رو با نخوردن اسنک‌ها نشون بدهند. گروه اسکوبی بعد از تلاش بسیار می‌تونند که معما را حل کنند و برای جشن گرفتن به یه کافه‌رستوران می‌روند. آنجا اسکوبی و شگی با برنده شدن تو مسابقه خوردن همبرگر می‌تونند یه مسافرت به هالیوود برای کل اعضای گروه برنده بشوند.

آن‌ها از این جریان خیلی خوشحال می‌شوند و خودشون رو برای رفتن آماده می‌کنند. بعد از رسیدن به هالیوود، اولین کاری که می‌کنند اینه که به استودیوی بریکتون می‌روند. استودیوی بریکتون محل فیلم‌برداری مخصوص فیلم‌های ترسناک و در آستانه بسته شدن، هستش. جونیور، کارمند استودیو که خیلی به فیلم‌های ترسناک علاقه داره، برای خوشامدگویی به آن‌ها می‌آید و آن‌ها رو برای بازدید از استودیو می‌بره. آتیکوس فینک هم بهشون ملحق می‌شه، یه بسازبفروش که می‌خواد استودیو رو بخره و ارتقاش بدهد. در حین بازدید، آن‌ها به سمت یه انبار تاریک می‌روند که همین باعث می‌شه که فینک آن‌ها رو ول کنه. بعد از رفتن فینک، آن‌ها توسط سوارکار بدون سر تعقیب می‌شوند. آن‌ها که ترسیده بودند برای فرار تلاش می‌کنند و موفق هم می‌شوند. بعد می‌روند سراغ چت بریکتون، مدیر استودیو، تا بهش در مورد چیزی که دیدند، بگویند.

تا الان فهمیدیم که توی استودیوی بریکتون که در حال بسته شدنه، اتفاقات عجیبی در حال رخ دادنه. ماجرا از چه قراره؟ خودتون انیمیشن زیبای اسکوبی دو: هالیوود جن‌زده رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن اسکوبی دو : هالیوود جن‌زده، اسکوبی، شگی، ولما، دافنی و فرد هستند. درصورتی‌که از انیمیشن اسکوبی دو : هالیوود جن‌زده خوشتون اومده، انیمیشن لگو اسکوبی دو : انفجار در ساحل دریا رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن اسکوبی دو: هالیوود جن‌زده Lego Scooby-Doo : Haunted Hollywood

این انیمیشن محصول مشترک کمپانی وارنرز برازدرز انیمیشن و گروه لگو در سال 2016 است.