آفرینک
X

خانه بزرگ The Casagrandes Movie (2024)

خانه بزرگ The Casagrandes Movie

انیمیشن خانه بزرگ The Casagrandes Movie 2024 درباره رونی کوچولو است که در تابستان دوازده سالگی خود، باید با موجودات عجیب مبارزه کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی خانه بزرگ

رونی، برای روزهای پس از تولد خود حسابی هیجان‌زده است و دوست دارد که هر چه زودتر همراه با دوست صمیمی‌اش یعنی سید، وارد گروه اسکیت‌سواران بالای 12 سال شود. در این شرایط است که مادرش برای سورپرایز تولد رونی، یک سفر مهیج و بسیار دور را پیشنهاد می‌دهد. مادر رونی تصمیم گرفته که به‌عنوان هدیه تولد، همه اعضای خانواده برای تعطیلات تابستان به مکزیک بروند! این سفر کاملا عادی شروع می‌شود، اما همه چیز لحظه به‌لحظه چالش برانگیزتر خواهد شد. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، هر چه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی خانه بزرگ 2024 با دوبله فارسی را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه انیمیشن جدید خانه بزرگ چیست؟

رونی عاشق اسکیت‌سواری است و پس از رسیدن به مکزیک هم دوست دارد که این علاقه خود را دنبال کند. برای همین، به دنبال یک فضای مناسب می‌گردد و یک مکان ایده‌آل در نزدیکی یک کوه، پیدا می‌کند. البته که مادربزرگ رونی، یک ماجرای عجیب را به او می‌گوید. مادربزرگ داستان موجودات و ارواح خبیث ساکن در کوهستان را برای همه تعریف می‌کند، اما رونی که این داستان‌ها را باور ندارد، با یک اشتباه ساده باعث بیدار شدن ارواح خبیث خواهد شد. شبح‌هایی که ممکن است خیلی زود همه چیز را نابود کنند و حالا رونی همراه با پانگوری، باید بقیه را از دست آن‌ها نجات دهند! شما فکر می‌کنید که موفق خواهند شد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی The Casagrandes Movie 2024 با دوبله فارسی چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

این انیمیشن جذاب، دنباله‌ای بر کارتون خانه بزرگ است که ماجراهای رونی و زندگی‌اش در شهر بزرگ همراه با خانواده پر جمعیت او را نشان می‌دهد. در این انیمیشن هم شما می‌توانید تمام جزئیات دوست‌داشتنی این کارتون را در یک ماجرای جذاب و مهیج ببینید. کاراکتر اصلی در حال ورود به دوره جدیدی از زندگی است و چالش‌های او نیز همراه با سن او، افزایش پیدا می‌کنند. حالا کاراکتر اصلی با شرایط سخت‌تری مواجه شده و حل‌کردن مشکلات نیز برای او، پیچیده‌تر خواهند بود.
این انیمیشن روایتی ساده، جذاب، مهیج و پر از لحظات طنز دارد که می‌تواند بچه‌ها را به‌خوبی سرگرم کند. خوشبختانه علاوه بر سرگرمی، تماشا انیمیشن The Casagrandes Movie نکات مهم و مثبتی هم دارد که پس از اتمام برنامه کودک خانه بزرگ، می‌توانید راجع به این نکات آموزنده با هم حرف بزنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که چه مواردی را به فرزندان خود بیاموزید، نکات زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

آداب و رسوم فرهنگ‌های مختلف

رونی و خانواده او، اصالتا مکزیکی هستند و بچه‌ها در انیمیشن خانه بزرگ ، با فرهنگ و آداب و رسوم این مردم آشنا خواهند شد. در صورت تمایل کودکان، کمی بیشتر راجع به این کشور با هم حرف بزنید و علاوه بر آن، کارتون‌های مختلفی را با هم تماشا کنید که درباره مردم این کشور و فرهنگ آن‌ها ساخته شده‌اند.
در صورتی که خانواده شما هم از قومیت و فرهنگ متفاوتی است، درباره آن با کودکان حرف بزنید. تفاوت‌ رسم و رسوم خود با دیگر شهرها یا مردم کشور را به بچه‌ها بیاموزید. درباره زبان، گویش یا لهجه و لباس‌های محلی خود، با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید. از همه این موارد مهم‌تر این‌که به بچه‌ها بگویید که همه فرهنگ‌ها و جوامع تا زمانی که به دیگران آسیب نزنند، محترم هستند. هیچ‌کس برتر یا پایین‌تر نیست و نباید به دلیل تفاوت زبان یا نژاد، دیگران را بهتر یا بدتر در نظر بگیریم. دیگران را به دلیل گویش یا اصالت متفاوت، آزار دهیم و آن‌ها را از پیوستن به گروه‌های دوستانه، منع کنیم.

بررسی توانایی‌های کودکان و نوجوانان با وجود همه محدودیت‌ها

با تماشا کارتون The Casagrandes Movie بچه‌ها به‌خوبی متوجه می‌شوند که همه اعضای خانواده صرف نظر از سن‌شان، می‌توانند کارهای مهم و بزرگی انجام دهند. هر چند در این بخش به بچه‌ها تاکید کنید که کودکان و نوجوانان باید محدودیت‌های خود را بشناسند و قبل از انجام کارهای خاص، با بزرگترها مشورت نمایند.
به فرزندان خود تاکید کنید که سن کمتر کودکان، به معنی ناتوانی یا ضعف بچه‌ها نیست. همه می‌توانند فارغ از تفاوت‌های فردی، افراد اثرگذاری در خانواده و جامعه باشند. به بقیه کمک کنند و کارهای مهم و بزرگی را انجام دهند.

ارائه الگوهای مثبت از دختران و زنان

کاراکتر اصلی این کارتون، یک دختر نوجوان است. رونی یک فرد مهربان، شجاع، باهوش و زیرک بوده و می‌تواند یک راه‌حل عالی در شرایط بحرانی پیدا کند. مواجه شدن با خطرات مختلف و مبارزه با موجودات شرور، فرصت خوبی است که به بچه‌ها یادآوری کنید که جنسیت افراد، هیچ تاثیری بر میزان قدرت و شجاعت آن‌ها ندارد. همه می‌توانند فارغ از نگاه کلیشه‌ای جامعه، استعدادها و علایق منحصر به‌فردی داشته باشند و با استفاده از این مهارت‌ها، به اهداف خاص خود برسند.

والدین پیش از پخش انیمیشن خانه بزرگ با دوبله فارسی باید این موارد را در نظر بگیرند

  • روند سریع داستان و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 7 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • حضور انواع کاراکترهای خبیث و شرور، ممکن است برای برخی کودکان تنش‌زا باشد. بهتر است در حین پخش کارتون کنار فرزندان خود بمانید و به آن‌ها اطمینان دهید که هیچ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

  • این کارتون به‌عنوان دنباله‌ای برای کارتون خانه بزرگ ساخته شده است. این احتمال وجود دارد که کودکان پس از تماشا این انیمیشن به تماشا آن کارتون سریالی هم علاقه نشان دهند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی خانه بزرگ 2024 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی خانه بزرگ با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشا آنلاین، امکان دانلود انیمیشن جدید The Casagrandes Movie 2024 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را می‌توانید آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های رونی و بقیه اعضای خانواده او در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن خانه بزرگ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن خانه پر سر و صدا و کارتون آمفیبیا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.