سریال آمفیبیا Amphibia (2019)

آمفیبیا Amphibia

کارتون آمفیبیا Amphibia داستان ماجراجویی‌های «آن بونچای»، یک نوجوان 13 ساله در یک دنیای فانتزی و تخیلی است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.1 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال آمفیبیا

معرفی سریال آمفیبیا

پاگذاشتن به یک دنیای جدید و آشنایی با موجودات عجیب و غریب آرزوی بسیاری از کودکان است. با تماشا کارتون آمفیبیا وارد دنیای مرموز و اسرارآمیزی می شویم که در آن شخصیت‌های عجیب و هیولاهای مختلف وجود دارند. در این دنیا چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟ با ما همراه باشید تا داستان و نکات جالب و مثبت این سریال را برای شما توضیح دهیم.

داستان سریال کارتونی آمفیبیا

«آن بونچای» که یک نوجوان مستقل 13 ساله است، همراه با دو نفر از دوستان خود توسط یک جعبه موسیقی جادویی، وارد یک دنیای عجیب و فانتزی می‌شوند. موجودات این دنیا، قورباغه‌های سخن‌گویی هستند که در کتار سایر موجودات، هیولاها و سایر شخصیت‌های عجیب و غریب زندگی می‌کنند. «آن» پس از ورود به آمفیبیا، با یک قورباغه جوان به نام اسپریگ پلنتر دوست شده و وارد خانواده آن‌ها می‌شود. فصل اول کارتون آمفیبیا با این موضوع آغاز شده و در ادامه، با ماجراهای مهیج دیگری ادامه پیدا می‌کند.

دلیل محبوبیت کارتون سریالی آمفیبیا در میان مخاطبان

شخصیت اصلی داستان، با مشکلات مختلفی در دنیای واقعی روبه‌رو است و با ورود به دنیای فانتزی آمفیبیا، برای اولین بار در سرتاسر عمر خود، رابطه‌های دوستانه عمیقی برقرار می‌کند. اسپریگ که یک قورباغه جوان است، در کنار سایر اعضای خانواده خود، با اتفاقات معمول و گاهی مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شود و همراهی این دو شخصیت در کنار یکدیگر، لحظات آموزنده، شاد و بسیار جذابی را در طول این سریال کارتونی ایجاد می‌کند.
«آن بونچای» در قسمت اول کارتون آمفیبیا وارد ماجرای مهمی می‌شود که اسپریگ برای نشان‌دادن مسئولیت‌پذیری خود به سایرین، آن را آغاز کرده است. علاوه بر این موضوع، اسپریگ قصد دارد به «آن» کمک کرده تا دلتنگی برای خانه و دنیای خود را فراموش کند.
قسمت دوم کارتون جدید آمفیبیا نیز با همان کاراکترها، موضوع مهم دیگری را به مخاطبان نشان می‌دهد. در این اپیزود، «آن» باعث خراب‌شدن وسیله یکی از اعضای خانواده شده و سعی می‌کند با جایگزین کردن آن، اشتباه خود را نیز جبران کند.
سکانس‌های مهیج، حضور موجودات عجیب، هیولاهای ترسناک و حتی چندش‌آور، همراه با شخصیت خاص «آن» نوجوان و همراهی اسپریگ با او، باعث شده که کارتون آمفیبیا یکی از بهترین سریال‌های کارتونی فعلی دیزنی باشد.
فصل اول کارتون آمفیبیا با ماجراهای مشابه پیش رفته و در هر کدام، یک اتفاق و ماجرای مهم دیگر در قالب طنز و ماجراهای هراس‌آور و البته آموزنده، رخ می‌دهد. فصل دوم کارتون آمفیبیا با خداحافظی «آن» و دو دوست خود برای بازگشت به دنیای خودشان آغاز می‌شود. هرچند این ماجرا هم با اتفاقات عجیب دیگری همراه شده و امکان بازگشت آن‌ها دوباره از بین می‌رود.

کاراکترها و طراحی صحنه کارتون آمفیبیا

یکی از مهم‌ترین نقاط قوت کارتون آمفیبیا به طراحی فوق‌العاده کاراکترها، صحنه‌ها و سایر اجزای انیمیشن تعلق دارد. طراحی اجزای این انیمیشن، شباهت زیادی به انیمه‌ها دارد و با برترین تکنیک‌های انیمیشن‌سازی دیزنی همراه شده است. این ترکیب، باعث ایجاد صحنه‌های فوق‌العاده و جذابی شده که مخاطبان را از همان سکانس اول به خود علاقه‌مند می‌کند.
کاراکترهای کارتون آمفیبیا نیز دارای شخصیت‌های منحصر به‌فرد، جذاب و تعامل‌گرا هستند. شخصیت کنجکاو و مستقل «آن»، هر نوجوان و کودکی را به‌راحتی مجذوب خود می‌کند. «آن» همراه با سایر شخصیت‌ها، لحظات طنز، مفرح، ماجراجویانه و حتی ترسناک و استرس‌آور را تجربه می‌کنند. ترکیب همه این لحظه‌ها در اپیزودهای 20 دقیقه‌ای سریال کارتونی آمفیبیا باعث شده که این کارتون امتیاز بسیار خوبی را از تماشاگران دریافت کند و این امتیاز بالا، در فصل دوم و سوم کارتون آمفیبیا نیز تکرار شده است.

تماشا و دانلود کارتون آمفیبیا با دوبله فارسی از آفرینک

کارتون جدید آمفیبیا در چند فصل تولید و منتشر شده است که در حال حاضر، فصل اول آن در آفرینک وجود دارد. اگر شما هم از طرفداران صداگذاری ایران هستید، باید این خبر خوب را به شما بدهیم که دوبله فارسی کارتون آمفیبیا نیز در آفرینک منتشر شده است. امکان تماشای فصل اول سریال کارتونی آمفیبیا به هر دو شکل آفلاین و آنلاین در آفرینک وجود دارد و شما می‌توانید به‌راحتی این کارتون فوق‌العاده را برای کودکان خود پخش کنید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون آمفیبیا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کیپو و عصر عجایب جدید را برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.