آفرینک
X

سریال اسکوبی دو Scooby Doo

اسکوبی دو Scooby Doo

انیمیشن اسکوبی Scooby Doo دو یک انیمیشن سریالی و چند قسمتیه که داستان حوادث چهارتا نوجوان به اسم‌های فرد جونز Fred Jones، دافنی بلیک Daphne Blake، ولما ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا

فصل 2 سریال اسکوبی دو

معرفی سریال اسکوبی دو

انیمیشن اسکوبی Scooby Doo دو یک انیمیشن سریالی و چند قسمتیه که داستان حوادث چهارتا نوجوان به اسم‌های فرد جونز Fred Jones، دافنی بلیک Daphne Blake، ولما دینکلی Velma Dinkley و نورویل راجرز Norville Rogers که به شگی معروفه است. حالا اسکوبی دو کیه؟ اسکوبی دو یه سگ بزرگ قهوه‌ایه که می‌تونه حرف بزنه.

اسکوبی دو یه سگ گنده و دوست‌داشتنیه که صاحب اصلیش شگیه. دو تا خنگ شکمو! این دو تا عاشق خوراکی هستن و مخصوصا همبرگر و اسکوبی اسنک، اصلا به خاطر همین هم اسم این سگ قهوه‌ای گنده رو گذاشتن اسکوبی دو.

توی قسمت‌های مختلف این سریال ماجراهای مختلفی اتفاق می‌افته، اما تو همه قسمت‌ها این چهار تا نوجوون به همراه اسکوبی دو دنبال یک سری هیولا هستن و متوجه می‌شن این هیولاها همون تبه‌کارهایی هستن که دنبال دزدی و کلک زدن به مردم هستن.

داستان هم همیشه اینجوری شروع می‌شه که ولما باور نداره هیولا یا هر چیز ترسناکی وجود داره و بقیه گروه مجبور می شن برن دنبال حل این معما.

شگی و اسکوبی دو از همه بامزه‌تر هستن، یا این می‌پره بغل اون یا اون می‌پره بغل اون، هر دوتاشون هم خیلی خنگ هستن و توی حل معماها اصلا خوب نیستن.

فرد عاشق تله گذاشتنه، وقتی می‌خوان هیولاها رو گیر بندازن، فرد یه تله درست می‌کنه و هیولا رو گیر می‌اندازه.

دافنه هم عاشق خرید و لوازم آرایشه، اما با همین لوازم آرایشش می‌تونه کلی مشکل‌های سر راه ماجراجویی‌های این گروه رو حل کنه.

ولما هم مغز نابغه گروهه! بیشتر معماها رو در نهایت ولما حل می‌کنه، یه دختر باهوش و دوست‌داشتنی که توی حل معماها خیلی خوب به دوستاش کمک می‌کنه.

در صورتی که از انیمیشن اسکوبی دو Scooby Doo خوشتون اومده، قسمت‌‌های مختلف مثل اسکوبی دو نقاب شاهین آبی و اسکوبی دو هالیوود جن‌زده رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمیشن اسکوبی دو Scooby Doo


این انیمیشن دوست‌داشتنی و پر ماجرا از سال 1969 در حال پخش هست و سری‌های جدیدش پخش می‌شه. این انیمیشن آمریکایی رو جو روبی و کن اس پیرز ساختن و همچنان ادامه داره.