آفرینک
X

سریال کائلو Kaeloo (2012)

کائلو Kaeloo

مجموعه کارتون کائلو Kaeloo با اسمهای مختلفی شناخته میشه. کی لو و کارتون کیلو شکل های نوشتاری دیگه این مجموعه کارتون هست. اون یک قورباغه دوست داشتنی و احساسا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 7.7 امتیاز
  • 7+ سال

فصل 1 سریال کائلو

معرفی سریال کائلو

مجموعه کارتون کائلو Kaeloo با اسمهای مختلفی شناخته میشه. کی لو و کارتون کیلو شکل های نوشتاری دیگه این مجموعه کارتون هست. اون یک قورباغه دوست داشتنی و احساساتی هست، ولی خوب هیچکس نمیدونه تا کجا میشه به یک قورباغه اطمینان کرد. اون هم قورباغه ای که دائم دنبال وسیله یا موقعیتی برای بازی کردن و تفریح میگرده. نه اینکه فکر کنید اون یک قورباغه تنها توی یک دشت بزرگ هست، نه. کائلو کلی دوست و رفیق داره که توی غرب وحشی باهاشون زندگی میکنه. غرب وحشی میدونید کجاست؟همونجایی که کلی هفت تیر کش و دزد و یاغی داره و فیلمهای وسترن western هم همونجا ساخته میشه. اگه خواستید اونجا برید حتمن قبلش فشنگهای هفت تیرتون رو چک کنید که شلیک میکنن یا نه. استامپی Stumpy یکی از نزدیکترین دوستهای کائلو هست. یک سنجاب با یک قورباغه چه ترکیبی بشه. اون عاشق هر چیز خطرناکی هست، میدونید چرا؟آخه اون یک مقدار با فهمیدن اینکه چی واقعی هست یا نیست مشکل داره. سنجاب ما یک مشکلی که داشته این بوده که زودتر از موقع به دنیا اومده، زودرس هست و خوب این هم از عوارض همون اتفاق هست. کواک کواک Quack-Quack هم بچه اردکی هست که هنوز پاهاش توی پوست تخم اردکش گیر کرده. یعنی بعد از اینکه به دنیا اومده پوست تخمها از پاش جدا نشدن و گویا قراره همیشه همراهش بمونن. عجب وضعی هست اونجا، گویا حتمن یک سر باید به این همه شخصیت های عجیبش بزنیم. آقای گربه Mr. Cat هم یکی دیگه از شخصیت های این انیمیشن هست. اون اشتیاق بی پایانی به این داره که همیشه برنده باشه، فرقی هم نمیکنه توی چه موضوع و اتفاقی. اصلن هم براش مهم نیست که جوانمردانه و واقعی پیروز شه یا با تقلب و حیله گری. بالاخره غرب وحشی هست و نمیشه خیلی انتظار زیادی ازش داشت. اگه میخواید بدونید این موجودات عجیب و غریب چطوری اوضاع زندگیشون در غرب وحشی میگذره پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این مجموعه کمدی و خانوادگی بشینید.

جزئیات ساخت مجموعه کارتون کائلو Kaeloo

این مجموعه محصول کشور فرانسه هست و شخصیت های اون در طول زمان پخشش تغییر و تحول داشتن. شما میتونید در آفرینک دوبله فارسی جذاب اون رو ببینید.