آفرینک
X

سریال آکادمی اسب های تک شاخ Unicorn Academy (2023)

آکادمی اسب های تک شاخ Unicorn Academy

کارتون آکادمی اسب های تک شاخ Unicorn Academy 2023 ماجراجویی سوفیا و دوستان او در قلمروی تک شاخ‌ها است که باید بتوانند با کمک هم، از آن‌جا محافظت کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال آکادمی اسب های تک شاخ

معرفی سریال آکادمی اسب های تک شاخ

کارتون آکادمی تک شاخ با یک اتفاق ساده و عجیب شروع می‌شود. سوفیای نوجوان، کاملا اتفاقی یک دعوت‌نامه گرفته و پس از آن به سرزمین تک شاخ‌ها می‌رود. قلمروی جادویی و اسرارآمیز تک شاخ‌ها، در یک مکان دوردست قرار دارد که هیچ‌کس نمی‌تواند به‌راحتی آن‌جا را پیدا کند. در این قلمرو، هر تازه‌وارد باید در طی یک هفته با تک شاخ خود، ارتباط برقرار کرده و نیروهای جادویی خود را به این شکل، به‌دست آورد. همه چیز در این دنیا زیبا، جذاب و رنگارنگ است اما همه این‌ها تنها ظاهر ماجرا است و اتفاقات این سریال جذاب، کمی بعد از ورود سوفیا و بچه‌های تازه‌وارد، شروع می‌شود. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا سریال جدید آکادمی اسب های تک شاخ با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها آغاز کنید!

داستان کارتون آکادمی اسب های تک شاخ درباره چیست؟

سوفیا و دوستان او در قسمت اول کارتون آکادمی اسب های تک شاخ در فصل اول ، وارد قلمروی جادویی شده و فکر می‌کنند که تنها مشکل و ماجرای مهم زندگی آن‌ها این است که با تک شاخ خود ارتباط برقرار کنند. البته که این موضوع مهم، فقط یک بخش کوچک از ماجراجویی جدید زندگی آن‌ها است و بچه‌ها خیلی سریع با بخش تاریک این سرزمین هم آشنا می‌شوند. یک جادوگر بدجنس، در این سرزمین حضور دارد و سال‌های پیش، زندانی شده بود. در حال حاضر اما، این جادوگر یک روش جدید برای بازکردن طلسم خود یافته و هر لحظه ممکن است تمام قلمروی تک شاخ‌ها را از بین ببرد! حالا سوفیا و پنج دوست دیگر او، باید در کنار هم یک مبارزه مهم را شروع کرده و از سرزمین محبوب خود، دفاع کنند!

تماشا سریال آکادمی اسب های تک شاخ چه پیام‌های آموزنده و مثبتی برای کودکان دارد؟

انیمیشن سریالی آکادمی اسب های تک شاخ ، جدیدترین سریال کارتونی است که در سال 2023، منتشر شده است. فصل 1 کارتون آکادمی اسب های تک شاخ با معرفی کاراکترهای اصلی دوست‌داشتنی و فضای جدید و جذاب داستان، توجه کودکان زیادی را به خود جلب کرده است.
این سریال جذاب، ماجراجویی‌های مهیجی دارد که در عین سرگرم‌کردن کودکان، نکات مهمی هم به آن‌ها آموزش می‌دهد. می‌توانید پس از اتمام هر قسمت، درباره نکات مهم آن با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و هر بار یک نکته مهم و تازه به بچه‌ها یاد بدهید. اگر دقیقا نمی‌دانید که به کودکان چه چیزهایی بگویید، نکات مهم زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

اهمیت برقراری ارتباط صحیح با اطرافیان

اولین چالشی که کاراکترهای این سریال در قسمت 1 کارتون آکادمی اسب های تک شاخ با آن مواجه می‌شوند، مشکلات برقراری ارتباط درست با اسب‌های تک شاخ است. درباره این موضوع کمی بیشتر با بچه‌ها صحبت کرده و به آن‌ها بگویید که اولین و مهم‌ترین قدم در ایجاد روابط گرم و پایدار، برقراری ارتباط کامل و صحیح با اطرافیان است.
در این بخش می‌توانید با کودکان کم سن و سال، روش‌های مختلف یافتن دوستان جدید را تمرین کرده و به بچه‌های بزرگتر و نوجوان، اهمیت انتخاب دوستان مناسب و سالم را یادآوری نمایید.

همکاری با هم برای محافظت از خانواده و دوستان

سوفیا و دوستان او از قسمت دوم کارتون آکادمی اسب های تک شاخ ، وارد بخش تازه‌ای از ماجراجویی در این سرزمین خواهند شد. آن‌ها خیلی زود متوجه می‌شوند که برای محافظت از سرزمین مورد علاقه‌شان، باید با هم همکاری کرده و جلوی تهدیدهای مختلف را بگیرند. به بچه‌ها بگویید که محافظت از روابط دوستانه و حتی خانوادگی، به شکل‌های گوناگونی در زندگی تکرار می‌شود.
بچه‌ها باید در طول زندگی، یاد بگیرند که همراه با اطرافیان‌شان از فضای خانواده و روابط احساسی موجود در آن، از روابط دوستانه خود در مهد و مدرسه و...، محافظت کنند. علاوه بر این، اجازه ندهند که حرف‌ها و رفتارهای منفی، صمیمیت میان اعضای خانواده یا گروه را از بین ببرد.

تقابل نیروهای مثبت و منفی

یکی از مهم‌ترین نکاتی که از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون آکادمی اسب های تک شاخ در فصل 1 تکرار می‌شود، تقابل گروه‌های مثبت و منفی با یکدیگر است. به بچه‌ها بگویید که این مبارزه بین بخش مثبت و منفی، همیشه و در هر فضایی وجود دارد. به همین دلیل همه انسان‌ها باید در هر قدم از مسیر زندگی‌شان، با دقت دوراهی‌های موجود را بررسی کنند و با انتخاب مسیر درست، از گم شدن در مسیر اشتباه جلوگیری نمایند. به کودکان بگویید که در زندگی، یافتن مسیر صحیح، هر بار سخت‌تر می‌شود، اما با کمک گرفتن از والدین و دوستان خوب، همه می‌توانند در مسیر درست زندگی‌شان باقی بمانند.

والدین پیش از پخش کارتون کامل Unicorn Academy با دوبله فارسی باید این نکات را به خاطر بسپارند

  • مبارزه گروه‌های مثبت و منفی و احتمال وقوع اتفاقات خطرناک برای کاراکترهای مثبت، باعث شده که تماشای کارتون سریالی آکادمی اسب تک  شاخ برای کودکان 8 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • ممکن است کودکان کوچک‌تر تصور کنند که سرزمین تک‌شاخ‌ها و آکادمی آن‌جا، واقعیت داشته باشد. حتما درباره این موضوع، با بچه‌ها صحبت کرده و به آن‌ها یادآوری کنید که همه این ماجراها، یک داستان تخیلی و جذاب است.

  • انواع وسایل و اسباب‌بازی‌ها با تصاویر تک شاخ در بازار عرضه می‌شوند که احتمال افزایش علاقه بچه‌ها به خرید این وسایل، پس از تماشای این کارتون وجود دارد.

تماشا و دانلود کارتون جدید آکادمی اسب های تک شاخ با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون Unicorn Academy 2023 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود سریال کامل آکادمی اسب های تک شاخ با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را به‌صورت آفلاین همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های سوفیا و دوستان او در قلمروی جادویی و رویایی اسب‌های تک شاخ، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون آکادمی اسب های تک شاخ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون ماجراجویی در پاریس و کارتون دختران گربه ای را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.