آفرینک
X

سریال گوسفند کاراته باز Karate Sheep (2023)

گوسفند کاراته باز Karate Sheep

کارتون گوسفند کاراته باز Karate Sheep 2023 تلاش‌های هر روزه واندا و تریکو برای فرار از دست گرگ ناقلا را نشان می‌دهد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 8.0 امتیاز
  • 8+ سال

فصل 2 سریال گوسفند کاراته باز

فصل 1 سریال گوسفند کاراته باز

معرفی سریال گوسفند کاراته باز

در یک دشت زیبا، بر روی یک تپه سرسبز و قشنگ، دو گوسفند به اسم‌های «واندا» و «تریکو» زندگی می‌کنند. درست مثل همه داستان‌های هیجان‌انگیز، یک گرگ ناقلا هم در نزدیکی آن‌ها است و هر روز یک دردسر تازه برای این دو درست می‌کند. البته که این دو دوست هم روش‌های جذابی برای محافظت از خودشان دارند و فرزند شما می‌تواند با تماشا سریال بی کلام گوسفند کاراته باز 2023 ، داستان‌های کامل این سه را متوجه شود. برای آشنایی با خلاصه سریال Karate Sheep و نکات مثبت این انیمیشن سریالی با ما در ادامه همراه باشید.

ماجراهای کارتون بی کلام گوسفند کاراته باز 2023 چیست؟

واندا، گوسفند کاراته باز است و همیشه می‌خواهد برای حل‌کردن مشکلات خود، سریع آماده شده و با کمک تکنیک‌های حرفه‌ای، به گرگ حمله کند. از طرف دیگر تریکو، گوسفند آرام داستان است و هر بار، به واندا کمک می‌کند که هیجان خود را کنترل کند و با صبر و حوصله یک روش بهتر را برای حل مشکل انتخاب کنند. این وسط هم گرگ خرابکار، هر روز یک ماجرا و دردسر تازه درست می‌کند و با کارهای عجیب و غریب خودش، واندا و تریکو را به دردسر می‌اندازد! فکر می‌کنید بالاخره واندا با استفاده از هنرهای کاراته خود گرگ را دور می‌کند یا تریکو موفق می‌شود راه‌های بهتری پیدا کند؟

جزئیات جالب کارتون صامت Karate Sheep با دوبله فارسی

کارتون جدید گوسفند کاراته باز درست شبیه همه کارتون‌های مشهور دیگر، داستان مقابله روزانه دو کاراکتر مثبت با یک کاراکتر تقریبا منفی را به کودکان نشان می‌دهد. واندا و تریکو هر روز باید با دردسرهای جدید گرگ روبه‌رو شوند و یک راه حل تازه برای مشکلات موجود، پیدا کنند. این تقابل دائمی، با انواع پیام‌های مثبت و آموزنده و البته لحظه‌های طنز و خنده‌دار، همراه شده و بدون شک، کودکان عاشق تمام لحظه‌های این کارتون خواهند شد.
کارتون بی کلام گوسفند کاراته باز بدون هیچ دیالوگی ساخته شده است. کودکان کم سن و سال هم به‌راحتی می‌توانند این کارتون را تماشا کرده و با حرکات چهره و بدن کاراکترها، داستان را دنبال کنند. پیشنهاد می‌کنیم پس از تماشا کارتون کامل گوسفند کاراته باز همراه با کودکان، درباره اتفاقات آن اپیزود با فرزندان‌تان حرف بزنید و نکات مثبت هر قسمت را با هم مرور کنید. اگر نمی‌دانید تماشا این کارتون چه پیام‌های آموزنده‌ای برای بچه‌ها دارد، اصلا نگران نباشید و در بخش بعد، همراه ما بمانید.

پیام های مثبت سریال گوسفند کاراته باز برای بچه ها و نکات آموزنده آن

تماشا کارتون جدید گوسفند کاراته باز برای کودکان 8 سال به بالا کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این سریال کارتونی، شامل این موارد هستند:

  • کنترل خشم و استفاده از روش‌های جایگزین به جای خشونت فیزیکی؛

  • محافظت از خود، دوستان و اعضای خانواده در برابر خطرات مختلف؛

  • کمک به همدیگر و متحد شدن با هم.

کودکان از همان قسمت اول کارتون گوسفند کاراته باز ، با کاراکترهای اصلی یعنی واندا، تریکو و گرگ آشنا می‌شوند. بچه‌ها با تماشا قسمت 1 سریال Karate Sheep ، متوجه می‌شوند که واندا، همیشه می‌خواهد با استفاده از تکنیک‌های کاراته، وارد مبارزه شده و مشکل موجود را حل کند. البته که تریکو می‌داند این روش اصلا خوب نیست و به خاطر همین، همیشه یک ابزار و راه‌حل جایگزین دارد. از این موضوع استفاده کرده و با بچه‌ها درباره معایب استفاده از خشونت، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که خشونت، هیچ‌وقت مشکل را حل نکرده و همیشه یک دردسر بزرگتر هم ایجاد می‌کند.
در برنامه کودک گوسفند کاراته باز ، پیام مهم عدم استفاده از خشونت فیزیکی و معایب استفاده از آن، مدام تکرار می‌شود و همراه با این مورد مهم، هر قسمت یک نکته آموزنده و مثبت دیگر را هم به بچه‌ها یاد می‌دهد. در قسمت 11 سریال گوسفند کاراته باز ، بچه‌ها ماجرای تاب‌بازی واندا و تریکو را می‌بینند و بدون شک، تماشا این اپیزود خاطرات مختلفی برای شما و بقیه والدین زنده خواهد کرد! از اتفاقات این قسمت استفاده کرده و درباره رعایت حقوق همدیگر و مشارکت در بازی‌ها با بچه‌ها گفت‌وگو کنید.
علاوه بر اپیزودهای مختلف و نکات مهم هر کدام، در همه قسمت های برنامه کودک گوسفند کاراته باز ، بچه‌ها می‌توانند نتیجه بد اذیت کردن بقیه، دردسرهای انجام این کار و اتفاقاتی را که برای گرگ رخ می‌دهد، ببینند. از این موضوع هم کمک گرفته و به بچه‌ها یادآوری کنید که با آزار دادن بقیه، خودشان بیشتر از همه آسیب می‌بینند.
دیگر نکته مهم موجود در این سریال کارتونی، خشم همیشگی واندا است. این موضوع هم می‌تواند فرصت خوبی باشد که با فرزندان‌تان، درباره عصبانیت، غم و دیگر احساسات ناخوشایند حرف بزنید. روش‌های مختلف مقابله با این احساسات را با هم مرور کنید و به آن‌ها بگویید با پذیرفتن این احساسات، کنترل آن‌ها هم راحت‌تر می‌شود. به آن‌ها بگویید که همه آدم‌ها برای حضور در جامعه و رسیدن به اهداف خود، باید بتوانند این رفتارهای منفی را مدیریت کرده و هر روز، یک گام مثبت به جلو بردارند.

تماشا و دانلود کارتون جدید گوسفند کاراته باز 2023 در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال کامل گوسفند کاراته باز 2023 وجود دارد. می‌توانید اپیزودهای مختلف این سریال را به‌صورت رایگان و آنلاین برای کودکان پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود سریال بی کلام گوسفند کاراته باز از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. می‌توانید اپیزودهای مختلف کارتون گوسفند کاراته باز را برای بچه‌ها دانلود کنید و در موقعیت‌های مختلف، همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، آن قسمت‌ها را تماشا کرده و از دیدن ماجراهای جذاب و بامزه تریکو، واندا و گرگ خرابکار، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون گوسفند کاراته باز لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون تیمی تایم و کارتون اوگی و سوسک ها : نسل بعد را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.